Píchání v podbřišku a zádech ve 13tt, máte zkušenost?

lujdicka
2. srp 2013

Ahoj holky, chci se zeptat, jsem na konci 13tt a už dva dny se mi nepravidelně objevuje takové jakoby píchání v kříži a občas podbřišku. Minulý týden jsem byla na ultrazvuku (genetika) a vše bylo v pořádku, tak mě to teď trochu vyděsilo. Možná jen zbytečně plaším, tak proto sem píši, zda máte některá podobnou zkušenost.
Děkuju moc. Lucka

mara000
2. srp 2013

Ano, já to tak měla taky. Řekla jsem to doktorovi a ten mě poslal na urologii, aby byla jistota, že to není zánět močáku- nebyl a časem to odeznělo samo...Dočetla jsem se, že mohou tahat úpony dělohy. Ale určitě to řekni na kontrole a samozřejmě nesmíš špinit nebo něco takového, to pak nečekat do další kontroly a jet okamžitě...

lujdicka
autor
2. srp 2013

No tak tos mě uklidnila, děkuju 🙂 Na kontrole to určitě řeknu, mám jí teda až za necelé tři týdny, ale tak třeba to odezní samo 🙂 Rozhodně nešpiním a žádné jiné problémy nemám, až n nevolnosti a šílenou únavu, ale to k tomu patří 🙂 Děkuju moc za odpověď 🙂

mara000
3. srp 2013

@lujdicka Nevolnosti a únava se mi na začátku také nevyhnuly, ale po pravdě mi to tenkrát ani moc nevadilo. Prostě jsem byla doma a nechala manžela, aby se o mě postaral. Byla jsem 4 týdny na neschopence a hodně jsem spala. Zpětně si myslím, že to bylo dobře. Mimčo tak mělo klid se pořádně zabydlet a já si zvykla být víc v klidu a hlavně neřešit práci...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru