Placentární polyp a sytě žlutý výtok ve 14tt

rheza
23. led 2014

Ahoj holky,..já jsem ve 13+3 tt a doktor mi už při první kontrole řekl, že mám placentární polyp. Ze začátku jsem trochu krvácela, tak jsem byla dva týdny doma a dostala jsem až do ukončeného 12 týdne na zavádění Utrogestan 2-2-2. Můj problém je, že sice už nešpiním, ale mám sytě žlutý výtok na který mi doktor řekl, že to nic není,...když už jsem byla na třetí kontrole a stále mi tvrdil, že to nic není, tak jsem si "vynutila" alespoň stěry, které byly prý negativní,...tak nevím, ale mně to úplně normální nepřijde, obzvlášť, když jediné doktorovo vysvětlení je, že to nic není :(

mha03
29. led 2014

Ahoj, dnes jsem byla u doktorky a taky mi řekla, že mám placentární polyp. Upozornila mě, že to může třeba i trochu krvácet. Nejdřív se tvářila vážně, ale pak říkala, že to bude dobrý. Výtok mám taky, řekla mi, ať si koupím boraxové globule - jsou volně prodejné, za dvě balení jsem dala 210 Kč a mám si zavádět dvě globule na noc. Zároveň mi udělala stěry a příští pátek budou výsledky, podle toho se event. domluvíme co dál. Jinak jsem dnes 21+3 tt, tak snad to bude v pořádku...
Jinak s tím výtokem - prý je určitý výtok v těhotenství normální, ale právě, poznej to, jestli to je ten normální nebo ne...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru