• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plačtivost a bolest hlavy v těhotenství. Co mám dělat?

25. května 2008 
autor
Dagi: jestli prezijou mimina tyhle moje hysteraky, tak prezijou vsechno. Rikal manzel, ze jak jsem se svijela na zemi, tak se mi traslo bricho tak strasne, ze se bal, ze pujdou hned ven.

No, hlavne aby se mi srovnala psychika - dva zachvaty place za vikend, to je fakt prilis. Mne ty veci, o kterych Vam pisu nikdy nevadili, jsem na to zvykla, jenom se ted bojim, co bude, az budu na ty matersky. Nebo kdyby
25. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebo kdybych musela na rizikovy a mela fakt velky problemy. Proto ted snazim neco vydelat dopredu. Nejde o dovolenou a drahou kosmetiku, bez toho se obejdu, ale abych si nemusela rikat o kazdou korunu
25. kvě 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Campi, můžu se zeptat, co dělá Tvůj manžel, když Ty pláčeš?
25. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musim prekladat, mam to tak do jedenacti a rano brzy vstavam k doktorce. Dekuji moc za Vase nazory, zkusim to prehodnotit, jinak se zblaznim a manzel s tim treba bude souhlasit. Ted je zvyklej, ze po nem nic nechci. Asi jsem u toho Madridu mela rict: "pojedu rada, koupis letenky?" :grinning:
25. kvě 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se chtěla zeptat... :confounded:
25. kvě 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, drzi me a rika, abych nebrecela, ze jsme prece stastni a spokojeni a mame se dobre...
25. kvě 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No proto!!! :grinning:
25. kvě 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspoň tak... Campi, moc držím palce, ať máš sílu to změnit!
25. kvě 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
laola: to fakt neni problem manzela, ale muj - blazen jsem ja. Nejdriv jsem nestastna, ze nemuzu otehotnet, pak prijde neco jinyho..
25. kvě 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Campi, to jsou společné problémy :wink: A proto jste spolu, abyste na to byli dva :wink: Držím pěsti, ať se vám daří - ve všem :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Campi, držím ti palce! Uvidíš, že za pár týdnů, až bude těhotenství jisté a pohodové, že se taky budeš cítit líp. Ty začátky jsou strašně těžký.
Držím palce, ať ti ten současný překlad rychle odsejpá.
25. kvě 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek