Plny močový měchýř plodu. Stalo se vám to taky?

bajca1
12. únor 2010

Ahoj maminky, nemate nekdo zkusenost s plnym mocovym mechyrem plodu?? Jsem ve 29tt a na utz nam rekli, ze mimi ma plny mocovy mechyr a dr. do nej stouchal, tukal, poustel mu zvuk, teplo a maly nic. Holt mel porad ten plny mocovy mechyr. STalo se to nektere z Vas?? Na dalsi kontrolu jdeme az za 3 tydny....

cikyta
12. únor 2010

Ano stalo,ale dr.mi neskušal donho štuchať,tukať,pustať zvuk.Proste mala plný mechur a hotovo.
A stalo,že bola aj vycikaná na utz. 😉

lucka.adis
12. únor 2010

Ahoj, mě se to také stalo a né jednou... malá měla prostě plný močový měchýř a bylo to. Doktorka to neřešila, jenom nám to řekla, nic víc 🙂

brisilda
12. únor 2010

kocky nestresujte ja ked som bola naD tak mi doki povedal ze je dobre ked ma babtko plny moc. mechur lebo vtedy vidno, ze pracuju oblicky 😉horsie by bolo kebyze ma prazdny moc. mechur vtedy by som asi viac stresovala

cikyta
12. únor 2010

Brisilda-Nevšimla som si,že by tu nejaké velke množstvo kociek "stresovalo."

lucka.adis
12. únor 2010

Brisilda, já rozhodně nestresuju.. beru to v pohodě 😉 stresovala bych, až kdyby mi doktorka řekla, že je to problém.

mufinka1
12. únor 2010

taky si pamatuju, ze nam na utz bylo receno, ze maly ma plny mocovy mechyr, ze je to dobre, ze je videt, ze vse pracuje dobre, ze pije plodovou vodu atd..takze zadny problem

luciauk
12. únor 2010

bajca, ako mufinka píše, plný močový mechúr znamená, že dieťa má hltací reflex, že je všetko ok 😉

bajca1
autor
13. únor 2010

No páni, moc dekuju za pozitivni komentare. Ja jsem mela vcera z toho takovou depku, to byste neverili. Pac ten dr. rikal, ze si to priste mame u dr. zkontrolovat, zda se vyprazdnuje normalne. A pak jsem cetla bezva clanek v Betynce o tom a bylo to. Docetla jsem se, ze se musel udelat operativni zakrok jeste v deloze, ze mela ta holcicky spatne vyvinuty mocove trubice a asi se ji vracela moc do ledvin. Tak jsem zpanikarila a napsala Vam.
Tak uz jsem klidnejsi...diky moc!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru