Plod je nízko. Mám se čeho obávat?

Ahojik
jsem v 18 tt. a u doktora mi bylo řečeno že plod je nízko umistěny v děloze.Nemate s tim nekdo zkušenosti a vůbec mam se neceho obávat???Děkuji
andulka4
1. bře 2010
musíš ležet na posteli podložené špalky, nic nezvedat, nenamáhat se a vlastě pořát jen ležet
spravnamamcaautor
1. bře 2010
Děkuji,ty s tím maš zkušenost??,Mě ani doktor nic nerikal. Mysliš že mi hrozí potrat??,No ležet....tak to asi dost dobre nepujde mam doma 20 měsíčního raubíře,ale i tak dekuji moc
:-|
jajinka80
1. bře 2010
A neměl na mysli placentu? Je tady diskuze Poradna porodní báby (nevím přesně název), ale je to porodní asistentka a odpovídá na dotazy.
m.o.n.i.k.a
1. bře 2010
spravnamamca- mě dr. taky říkala, že se mi zkracuje čípek a že je plod hodně uložený dole-říkala mi to ve 28tt a že můžu porodit dříve i kvůli tomu čípku, každou ko mě strašila a že mám klid na lůžku, ale taky mám už jedno dítě, takže jsem to moc nemohla dodržovat, krom školky, hlídání nemáme. A za 9 dní mám termín, otevřená jsem na špičku prstu už 3týdny- tím, že mě tlačí malá dolů , ale ven se jí zatím nechce a to už funguji, chodím na dlouhé procházky atd. Být Tebou se pořádně dr. zeptám jaké jsou rizika a jestli musíš ležet. Ale jednou jsem četla jak na porodnici.cz pan dr. Koucký ptal, že je nesmysl jenom ležet, že žádný klid na lůžku neovlivní před. porod.
m.o.n.i.k.a
1. bře 2010
"psal"
spravnamamcaautor
2. bře 2010
Děkuji vam všem moc za odpovedi.
leyly
10. říj 2014
Ahoj, 27.8.14 jsem měla naposledy menzes, včera jsem byla u lékaře a potvrdil těhotenství, akorát se mu nezdál plod, že je uloženy nízko, než tam, kde by měl být, trochu naznačil i potrat, ale dal mi léky na podporu plodu s kyselinou listovou... nemáte někdo nějaké podobné zkušenosti a jak Vám to nakonec dopadlo..??

Začni psát odpověď...

Odešli