Plod je nízko. Mám se čeho obávat?

spravnamamca
1. bře 2010

Ahojik
jsem v 18 tt. a u doktora mi bylo řečeno že plod je nízko umistěny v děloze.Nemate s tim nekdo zkušenosti a vůbec mam se neceho obávat???Děkuji

andulka4
1. bře 2010

musíš ležet na posteli podložené špalky, nic nezvedat, nenamáhat se a vlastě pořát jen ležet

spravnamamca
autor
1. bře 2010

Děkuji,ty s tím maš zkušenost??,Mě ani doktor nic nerikal. Mysliš že mi hrozí potrat??,No ležet....tak to asi dost dobre nepujde mam doma 20 měsíčního raubíře,ale i tak dekuji moc
😒

jajinka80
1. bře 2010

A neměl na mysli placentu? Je tady diskuze Poradna porodní báby (nevím přesně název), ale je to porodní asistentka a odpovídá na dotazy.

m.o.n.i.k.a
1. bře 2010

spravnamamca- mě dr. taky říkala, že se mi zkracuje čípek a že je plod hodně uložený dole-říkala mi to ve 28tt a že můžu porodit dříve i kvůli tomu čípku, každou ko mě strašila a že mám klid na lůžku, ale taky mám už jedno dítě, takže jsem to moc nemohla dodržovat, krom školky, hlídání nemáme. A za 9 dní mám termín, otevřená jsem na špičku prstu už 3týdny- tím, že mě tlačí malá dolů , ale ven se jí zatím nechce a to už funguji, chodím na dlouhé procházky atd. Být Tebou se pořádně dr. zeptám jaké jsou rizika a jestli musíš ležet. Ale jednou jsem četla jak na porodnici.cz pan dr. Koucký ptal, že je nesmysl jenom ležet, že žádný klid na lůžku neovlivní před. porod.

m.o.n.i.k.a
1. bře 2010

"psal"

spravnamamca
autor
2. bře 2010

Děkuji vam všem moc za odpovedi.

leyly
10. říj 2014

Ahoj, 27.8.14 jsem měla naposledy menzes, včera jsem byla u lékaře a potvrdil těhotenství, akorát se mu nezdál plod, že je uloženy nízko, než tam, kde by měl být, trochu naznačil i potrat, ale dal mi léky na podporu plodu s kyselinou listovou... nemáte někdo nějaké podobné zkušenosti a jak Vám to nakonec dopadlo..??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru