Plod se nevyvíjí. Je naděje, že doroste?

lenicaa
16. dub 2013

Ahoj holky muzete mi prosim poradit neprosla jste si tim nektera podle posledni ms bych mela byt dnes 5+4 tt a dr na uzv videla jen malinkatou uplne skoro neviditelnou tecku ktera tomu vubec neodpovidala ☹ myslite ze je nejaka nadeje ze doroste nebo me opravdu ceka preruseni? Vzali me krev a v patek znovu a uvidi se jestli stouplo hcg ☹ jsem v koncich stalo se vam to nektere ??? Dekuji moc

paolin
19. dub 2013

@lenicaa tak gratulace veliká k hladině HCG a dutince 🙂 Jen ať hezky roste 🙂

olivazelena
19. dub 2013

@lenicaa nene, taky nebylo nic vidět tehdy. Pak už jo, za 14 dní. Já si taky myslím, že je všechno na dobré cestě 🙂 Uvidíš, dobře to dopadne 🙂

lenicaa
autor
19. dub 2013

@olivazelena snad jo diky za podporu 😉 musime v to verit a urcite to tak bude 🙂

prcek91
19. dub 2013

@lenicaa tak nechápu proč tě tak stresuje..😉 vidíš aspon něco je v pořádku tak ať dál hezky bublinka roste..🙂

lenicaa
autor
19. dub 2013

@prcek91 ja sem to taky moc nepochopila proc byla tak negativni ☹ snad mimi vyroste a bude mit srdicko a bude vse ok 🙂

lenicaa
autor
19. dub 2013

@paolin dekuji snad bude vse ok 😉

prcek91
19. dub 2013

@lenicaa bude...😉 hlavně že už můžeš být v klidu že to není špatně..

lenicaa
autor
19. dub 2013

@prcek91 jj ja uz sem fakt k
Idnejsi a myslim ze to bylo uplne zbytecny ze em dr nemusela vubec tak strasit a byt tak negativni ☹ ale ted uz je to jedno vic ukaze pondeli snad uz tam miminko bude 🙂

zuzik22
20. dub 2013

Držím palce, určitě to bude dobré!!! Jen tak dál!

l.u.c.i.e
20. dub 2013

Ahojky holky, jsem po IVF a v Caru byly UTZ vždy v pořádku a vše odpovídalo. Nyní jsem byla ve středu na UTZ u svého doktora a ten mi naměřil, že je plod velký 1,39mm (7+6), ale dle oplodnění by měl být již 9+1. Prý je jen o pár dní pozadu a snad to dožene, řekl. Vystavil mi těhu průkazku a objednal mě za měsíc na první screaning. Za 14 dní vyrostl jen o 4mm, což mi přijde divné. Co si o tom myslíte? Vše mě teď rozhází a bojím se, aby se miminko nezastavilo ve vývoji.

vendullka
20. dub 2013

@lenicaa Krásná zpáráva! Mám velkou radost a držím pěsti, aŤ už je všechno jen dobré!!!

vendullka
20. dub 2013

@l.u.c.i.e všechna miminka nerostou stejně a záleží i na tom, jak je zrovna při měření natočené a nikdy to měření není přesné, tak buď hlavně v klidu a ráda, že roste, byťjen o kousek🙂

lenicaa
autor
20. dub 2013

@vendullka dekuji uvidime jak to bud edal 😉 snad bude vse ok 🙂
@l.u.c.i.e nezoufej urcite to bude v pohode 🙂 jak rika vendulka zalezi jak je mimi natoceny a na uzv tak bud v klidku 🙂

l.u.c.i.e
20. dub 2013

@vendullka
@lenicaa, holky děkuju za uklidnění. To víte, jsem plašan.

lenicaa
autor
20. dub 2013

@l.u.c.i.e ja taky nic ai z toho nedelej to asi kazda mame strach 😉

maudn
20. dub 2013

ahoj, k tomu ti můžu říct svoje- já také byla u doktorky (včera), byla jsem 5 tt nebo plus něco, doktorka si to ale špatně spočítala, protože já měla cyklus 40dní a ovulaci až 28DC (i když jsem to doktorce vysvětlovala), ona viděla jen žloutek a váček, řekla mi, že to bude asi těhotenství bez plodu, protože jsem 7 tt (dle zakladního cyklu 28dní), samozřejmě jsem to obračela, než jsem tady na konikovi našla více info, tím chci říct, že je taky dost možné, že jsi 3-4tt a to bys opravdu měla je tečku, stačí mít jinak cyklus nebo jinak ovulaci s tím doktoři nepočítají ani když jim to nahlásíš.. naděje umírá poslední!

maudn
20. dub 2013

@l.u.c.i.e já ted taky dost stresuji....................

l.u.c.i.e
21. dub 2013

@maudn, koukám, že si užíváš taky svoje. Musíme věřit, že to dopadne dobře. Nic jiného nám nezbývá.

patricie9
3. únor 2015

Ahoj holky, jsem bezmocná. Poslední menstruaci jsem měla 11.listopadu. MUDr. mi vzal všechny krevní testy které vyšli vpořádku. Při dalších návštěvách se mi děloha roztahovala sliznice je taková jaka ma být. Ale doktorovi se zdálo že plod neroste. Už 3 týdny chodím na kontroly,bere mi HCG jestli stoupá. HCG je pokaždé vyšší. Říkal ale že je plod pořád strašně maličký že se mu to nezdá. Podle poslední menstruace bych mela byt ve 12 týdnu, ale říkal že je možné že jsem otěhotněla později. Že podle velikosti bych byla ted v 6tt. Dnes jsem byla na další kontrole, miminko porostlo ale malinko. A že se mu to nezdá. Vzal mi opět HCG a ted čekám na výsledky. Každopádně mi řekl že by bylo dobré jit na revizi. Ale já se bráním. Nechci udělat ukvapený závěr. :( Nemá s tím někdo zkušenosti? Je to šílené... :(

vykju
23. únor 2015

ahoj holky,resim uplne stejny problem jak lenicaa,take je malej vacek,ale je vetsi nez u fotky co se sem dodala,ale neni v nem nic videt,take mi brali hcg a zitra si budu volat na odbery ,vy jste mi dodali nadeji ze furt muzu verit ze to bude dobre,,protoze fut priznaky tehotenstvi mam,napnuta prsa,jsem nadmuta atd...takze mi drzte pesti

napoloeon
23. únor 2015

Už jsem tenhle příspěvek posílala do podobné diskuze - Prokrvácela jsem od 7. do 15. týdne, miminko ze začátku vypadalo o deset dní mladší (a to jsem věděla, kdy nejpozději mohlo dojít k odplodnění) Mám dokonce papír s diagnozou zamlklé těhotenství. Revizi jsem odmítla, chtěla jsem se vyčistit sama. O týden později bylo a bilo srdíčko a pomalu se to srovnalo. No, a teď jsem ve 26. týdnu a doufám, že všechno zlé si naše Lojzka už vybrala. Držím palce!

vykju
23. únor 2015

teda,to je vse tak o nervy,ti mailinci jsou jsou v nas nam ale davaji zabrat hned ze zacatku davaji nam najevo ze tady jsou ,ale jsou to klikrat nervy.kVsem vam preju at vam to v dobrem vyjde i sobe ,drzim pesti

labuto
25. lis 2017

Holky, děkuju moc i já. Já mám první těhu a zrovna v pátek mě s tímto doktorka taky vystrašila. Jsem ráda, že jsem našla tento příspěvek a mohla si to tady vše přečíst. Hned jsem klidnější. Děkuju moc!

jankanej
9. srp 2021

@paolin A V KOLIKÁTÉM TÝDNU JSI BYLA , KDYŽ SE SRDÍČKO UKÁZALO?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru