• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plod vůbec neroste, máte zkušenosti?

28. července 2013 
Ahojte tet mi dr. oznámila že neroste.Že je to 50 na 50.Mate někdo zkušenosti že by mimi zpamatovalo a bylo vše pak bylo v pořádku??Su už nešťastna to by byl druhy potrat za pul roku a psychicky to moc nedávám.Prosím o jakýkoli názory a rady
22. črc 2013 v 10:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám vlastní zkušenost, ale nevzdávej to. Prostě jen věř. Moje teta to taky tak měla, řekli jí, že se miminko nevyvíjí a neroste. Zvládli to, narodila se sice menší, ale zdravá holčička. Do konce jejího těhotenství jsme nikdo nevěděli, že je těhotná, protože nevěděli co bude, ale ustáli to. Tak snad to bude i tvůj případ, držím palečky :wink:
23. črc 2013 v 07:37  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji moc :slight_smile:
23. črc 2013 v 09:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tohle prožila před 2 měsíci,také mi bylo řečeno že neroste.Ale já bohužel o mimi v 10týdnu přišla.Držím palečky,a hlavně to nevzdávej,nikdy není nic straceno :wink:
24. črc 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diginka29 taky jsem o to přisla a tet přesmýšlím co dál jestli to zkusit znova nebo jit na testy
27. črc 2013 v 19:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalka1402 To je mi lito, preji, at se brzy znovu zadari a vse bude v poradku :wink:
27. črc 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@almondka dekuji :slight_smile: snad jo
27. črc 2013 ve 20:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalka1402 Až se budeš cítit dobře tak bych to určitě skusila znovu.Já jsem měsíc a kousek po SP a už to zkoušíme znovu :wink: tak držím palečky
28. črc 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek