Plod vůbec neroste, máte zkušenosti?

michalka1402
22. črc 2013

Ahojte tet mi dr. oznámila že neroste.Že je to 50 na 50.Mate někdo zkušenosti že by mimi zpamatovalo a bylo vše pak bylo v pořádku??Su už nešťastna to by byl druhy potrat za pul roku a psychicky to moc nedávám.Prosím o jakýkoli názory a rady

chrobocka
23. črc 2013

nemám vlastní zkušenost, ale nevzdávej to. Prostě jen věř. Moje teta to taky tak měla, řekli jí, že se miminko nevyvíjí a neroste. Zvládli to, narodila se sice menší, ale zdravá holčička. Do konce jejího těhotenství jsme nikdo nevěděli, že je těhotná, protože nevěděli co bude, ale ustáli to. Tak snad to bude i tvůj případ, držím palečky 😉

michalka1402
autor
23. črc 2013

děkuji moc 🙂

diginka29
24. črc 2013

Já tohle prožila před 2 měsíci,také mi bylo řečeno že neroste.Ale já bohužel o mimi v 10týdnu přišla.Držím palečky,a hlavně to nevzdávej,nikdy není nic straceno 😉

michalka1402
autor
27. črc 2013

@diginka29 taky jsem o to přisla a tet přesmýšlím co dál jestli to zkusit znova nebo jit na testy

almondka
27. črc 2013

@michalka1402 To je mi lito, preji, at se brzy znovu zadari a vse bude v poradku 😉

michalka1402
autor
27. črc 2013

@almondka dekuji 🙂 snad jo

diginka29
28. črc 2013

@michalka1402 Až se budeš cítit dobře tak bych to určitě skusila znovu.Já jsem měsíc a kousek po SP a už to zkoušíme znovu 😉 tak držím palečky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru