Po Macmiroru 500 jsem žlutá. Máte takovou zkušenost?

2910
26. bře 2010

Ahoj holky, mám takovej zvláštní dotaz. Včera jsem začala se zaváděním globulí Macmiror complex 500, a ráno mě moc vylekalo, že jsem byla celá žlutá. Máte některá taky takovou zkušenost? Dnes si vezmu na noc vložku, ale fakt že té tekutiny co se dostala přes noc ven je docela dost a to mě děsí. Zkoušela jsem tohle téma najít, ale marně, pomůžete některá? Mám taky strach jestli je to bezpečné pro mimi, ty příbalové letáky děsí snad každého.

sophie1
26. bře 2010

Ahoj, to se dost divím, že tě na to doktor neupozornil. Já už je brala asi 2x a vždycky jen s vložkou - dotorka mě na to vždycky upozorňovala, že to hodně barví. Takže žádný strach. Teď mi ho předepsala i v těhotenství, ale přiznám se, že jsem se na něj po opětovném prostudování letáku vykašlala 😅 - taky jsem měla strach. Měla jsem ho na výtok, který jsem si nakonec vyléčila tampony namočenými v jogurtu. Ale jinak Macmiror se v těhu běžně předepisuje, takže to je asi jen o tvém vlastním pocitu.

2910
autor
26. bře 2010

Moc děkuji, mám strach, ale jak mi velí rozum asi je lepší se výtoku potažmo zánětu zbavit než abych se na to vykašlala a pak se něco přihodilo. Tak jdu do toho. V kolikátém tt jsi?

ivika18
26. bře 2010

2910, taky jsem se lekla, tak jako ty, barví to strašně, i když jenom namažu krémem Macmiror. A určitě lepší přeléčit, prý pak může hrozit předčasné prasknutí plodové vody. V těhu se běžně předepisuje, tak se nemusíš bát, akorát ne na začátku (nevím přesně od kterého týdne, ale v letáku to bude)

sophie1
26. bře 2010

2910 : Mě to dr předepsala asi kolem 25 tt - naštěstí při další kontrole už bylo vše ok i bez Macmiroru. Teď jsou 37 tt a ťukám, že se mi to nevrátilo.... A ty jsi těhotná? Nebo zkoušíte a bojíš se co kdyby?

2910
autor
27. bře 2010

Sophie1- jsem ve 28 tt, tak moc díky za radu, taky doufám, že přežijeme do porodu bez další léčby. Ty už to máš pravda za pár, tak ať vám to dobře vše dopadne. Takže se nemám bát o mimi? Docela mě to vyděsilo, ten příbalák a taky to zabarvení.

ivika18
27. bře 2010

2910, já svému doktorovi věřím, je to docela kapacita, takže jsem přesvědčená, že by mi nenapsal nic, co mi mohlo ohrozit miminko. Tak podle mě se nemusíš bát 😉

fiallinka
27. bře 2010

Ahoj, vůbec se neboj, je to normální a naopak se to dává i v těhu (bez ohledu na příbalový leták)

2910
autor
27. bře 2010

Díky holky, jsem po umělém a dost dlouho jsme na mimi čekali, tak jsem ze všeho vyplašená a ustrašená 🙄 . Chudák mimís, doufám, že to na něj nebude mít následky 😅 .

alyssa.anna
25. led 2013

Taky mám ten samý problém. A zarazilo mě to, źe jsem si to aplikovala někdy večer v 11 a žlutě barvit to začalp až cca o 10 hod. pozdějc. Čekala bych, že se to rozpustí dřív

belleelle
13. črc 2014

máte některá zkušenost, jak dlouho po dobrání jste měly pořád nažloutlý výtok?

jana12369
31. led 2015

Ja se taky prvni rano zdesila. Nebyla jsem zluta, ale primo fosforova.... no docvaklo mi ze to barveni bude asi z globule... ale skoda, ze jsem nebyla o barveni upozornena... nemyslim lekarem, nybrz pribalovym letakem. . . Vzdycky si je procitam...a o barveni ani carka... 🙂 at zije jedovata zluta !

mnikousek
14. srp 2016

Ahoj mam dotaz. Gynekolog me predepsal tyto cipky na leceni vytoku. Je mozne, ze me to muze bolet u vajecniku ? Nebo nevim , co to je boli me to na leve strane jakoby v podbrisku. Je to jak kdy spise az kdyz jsem uzila 5 tabletku tak jsem to zaostrila, ze me to boli 🙂 🙂 😝

slecnaaneta
26. pro 2016

@2910 ahoj, ano samozdrejmost ze budete zluta. Proto me ma gynekolozka varovala ze mam nosit slipove vlozky pac to bude vytekat! 🙂

matyldaxo
29. led 2017

Nebojte to je normální
Vždy kdyz beru jakékoli antibiotika tak pak mám kvasinkovou infekci a vždy beru macmirror takže to moc dobře znám 🙂

diginka1993
14. únor 2017

Ahoj me na to taky upozornil dr., mela jsem uz jednou predepsany kdyz jsem nebyla tehu a ted jsem ve 12tt a musim zase ☹ napsal mi je na 12 dni a rekl ze se muzu jen sprchovat (nekoupat) a nesexovat 😒 takze nasadim az zitra, dneska mame v planu jeste nejaky tulenicko 😀 bude to sila tech 12 dni vydrzet ale aspon trenink na sestinedeli 😀

luciezza
16. únor 2017

Holky prosím o radu, jsem 24tt a zavádím na noc Macmiror. Jeden večer jsem měla čípek tuhý a druhý večer zase měkký. Máte to taky tak někdo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru