Po námaze ve 27tt mě bolí v podbřišku, v kříži a kyčel

bergina
25. črc 2014

Zdravím všechny,
něco podobného jsem už na tyto stránky psala, ale teď mam jiný, další problém. Jsem skoro ve 27tt. Včera jsem tahala dost těžké věci (moje hloupost). Dnes mě skoro celý den bolelo v krizi, bolelo v podbrisku jako při menstruaci a do toho v tom podbrisku palelo. Přestalo to až před chvílí a během dne hlavně při lezení na zadech mi tvrdlo břicho. Tak jsem si musela vždy lehnout na chvíli na bok. Vždy když lezim na zadech, tak brisko ztvrdne. No a teď se mi do toho přidala kycel, takže mám bolesti neskutečný. Bery vitamíny které mám i magne B6 a nic. Mam začít panikarit? Miminko ve mě neskutečně šije a od rána mám bulky v podpazi. Dekuju moc.

lv
26. črc 2014

Určité nic netahat, alespoň par dni klidový režim, polehavat, šetřit se..kyčel je možné namazat gely, krémy na bolest /ne ze by to extra pomáhalo/. Pokud budeš mít ještě dnes bolesti, zajel a bych si na pohotovost nechat se prohlédnout..jsou na to zvyklý.

bergina
autor
26. črc 2014

Ju dekuju.. Bolesti mám.. Hlavně v podbrisku.. Až to píchá a já si musím břicho podpirat

lenkaef
26. črc 2014

Lehnout hodit nohy na stůl a odpočívat.
Můžou to být jen namožené svaly.🙂

bergina
autor
27. črc 2014

Tak jsem nakonec musela jet do nemocnice, kde mě cevkovali a zjistili mi nedoleceny zanet, který jsem nedávno léčila antibiotiky. Nejdřív si ale mysleli, že jsem si prošla kontrakcemi. Takže už mám potřetí antibiotika od začátku tehotenstvi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru