Pobolívání v podbřišku ve 12. tt. Může to být ze zácpy?

paja
14. zář 2006

Ahoj těhulky, chtěla jsem se zeptat - jsem ve 12.tt (skoro ve 13.tt) a trošku mě začalo pobolívat v podbřišku - jakoby takové píchání. Předevčírem jsem byla u lékaře na genetickém UZV a vše bylo OK...Tak nevím - v poslední době dost trpím na zácpu - myslíte, že by to pobolívání mohlo být z toho? Nemáte s tím některá zkušenosti?

sshiva
19. pro 2008

ahoj holky! už pár dní mám bolesti v podbrušku, ale všetko len na pravej strane, niekde v mieste slepého čreva alebo vaječníka, buď je to len také pichnutie alebo tá bolesť chvíľu trvá...som z toho nesvoja, na začiatku tehu ma občas pravá strana takto pobolievala, ale v posledných dňoch je to intenzívnejšie...Z príspevkov myslím že je to asi celkom bežné, máte niektorá podobnú skúsenosť? Može to sposobovať zaklonená maternica?
Može to mať nejakú súvislosť aj s prípadným odlučovaním maternice/placenty, hematómom? Neviem či sa mám znepokojovať alebo je to celkom prirodzené... 😕

andara
20. pro 2008

Mne obcas picha taky na prave strane,ale ja tam mam cystu na vajecniku,tak proto. 😉

danielapro
18. srp 2009

Ahojte holky.
Mám týden před MS a divně mě pobolívá břicho. Takové píchání... spíš směrem k vaječníku. Bolesti mi vystřeluji i ke kostrči. To píchání v bříšku je párkrát za den a trvá chvilku.Párkrát mě tam píchne a za chvíli zase...Prsa mám nateklé a bradavky mě bolí na dotek. Tam mě v souvislosti s předcházejícími články napadlo, jestli se nemůže jednat o uhnizďování nebo zvětšování dělohy. Nebo to mám PMS?děkuji za odpověď.

cazadora
19. srp 2009

danielo může jít i o uhnizďování i o PMS to poznáš v termínu ms ted je n test ještě brzo tak vydrž týden a uvidíš jestli dorazí ms nebo budou na testu //

kouzelnamyska
19. srp 2009

Ahojky, taky už mě asi 10 dni pobolívá podbřišku. V pondělí jsem měla termín MS a v útery už byly na testu slaboučce //. Dnes rano jsem test zopakovala a pořad tam jsou //, tak snad to vyjde! 😉

kumulka
19. srp 2009

Ahojky holky,mám na vás dotázek už 5 dní mě bolí břicho a když jdu cítim se taková nafouklá jako kdybych ve vnitr neco mela.Snazime se sice o miminko test jsem si dělala a vyšel negativní a nevim z ceho jinyho by to mohlo bejt.

gababa
10. zář 2009

kumulka: no buď jsi těhotná a pozitivní bude další test, nebo je to jen psychické a jsi nafouklá....jinak nevim ☹.

Prosím poraďte mi někdo holky: od včera mě bolí v podbřišku (jako když jde o zánět nebo takový ty největší bolesti na začátku mensesu), bříško se mi zvětšuje jen trošku a nad stydkou kostí nahmatám tvrdou bouli! Včera po celé ploše, dnes spíš na pravé straně. Je to hrozně citlivý. Je to při zvětšování normální?
Taky jsme mnohem unavenější.
DĚKUJU

misicka455
15. zář 2009

Ahojky holky,
od rána mě bolí v oblasti pupíku a i ten je na dotek hodně citlivej a hodně to na omak bolí. Myslíte , že to mlže být tím že se jakoby bříško napiná 😒 Je to hodně nepřijemné a jak řikám na omak bolestivé 😒

whoknows
15. zář 2009

ahoj misicko,
pravděpodobně to bude tím že se napínají vazy. a počkej později, teď je to ještě dobrý ☹ ale co bysme pro miminko nevydržely, že? 😀

misicka455
15. zář 2009

😉 Vydržíme hodně 😉 jen mám strach aby to nebylo nic važného 😉

janulka21
21. zář 2009

Ahoj holky, měla bych na Vás dotázek. V pátek jsem měla dostat MS a nedostala. Včera jsem si dělala testík a byly tam slabé //. Už týden mě pobolívá v podbřišku jako by měla přijít MS a dneska po cca. celý den mě píchá na pravé straně jakoby vaječník. Na G jsem objednaná až na 22. října což je za měsíc, jelikož tady doktroka není. Myslíte, že je to fakt těhu a jen se mimi zahnízďuje? Koukám, že je tady stejných dotázků víc 🙂

supina
21. zář 2009

Ahoj, určitě jsi 🙂 mě taky vždycky na začátku bolelo břicho, jako bych byla podebraná 😖. Teď už je to OK 😉

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Ahoj holky mam dotaz dnes jsem dělala testík a jsou tam // akorát mně pořád bolí břicho jakobych měla právě dostat ms a jaké máte zkušenosti s mamatestem může se mýlit v albu ho mam vyfocený

supina
21. zář 2009

Mě vždycky vyšel dobře - ani jsem jiný něměla. To bolení břicha je opravdu normální. Řekla bych, že mě bolelo možná víc než před MS

janulka21
21. zář 2009

Děkuju za potěšení 🙂 Ve středu testík zopáknu a snad se // neztratí a budou sílit 🙂
Taky testuju mamatestama

slunicko: ty máš krásný testík 🙂 úplně ukázkový, gratuluju 🙂

supina
22. zář 2009

Neboj, neztratí se 😉

danielapro
26. dub 2010

Ahojte holky.
Dnes jsem 7DPO a v noci na dnešek jsem se probudila prudkou bolestí u vaječníku ze kterého byla ovu. Hrozně to zabolelo a zvedl se mi z toho žaludek. Když jsem se otočila na druhý bok, tak mě tam začalo bolet jako při MS, naštěstí to to pár minutách přešlo. Mám strach z mimoděložního těhotenství. Navíc už mě 2dny bolí záda... Máte někdo takovou zkušenost?

kinsen
26. dub 2010

Ahojte, bolesti v podřišku jsou na začátku těhu dost časté. Já jsem teď na začátku druhého těhotenství a je to stejné jako u toho prvního, také mě tam pobolívá někdy i řízne, většínou na pravé straně a někdy na obou. Prý je to v důsledku hormonálních změn a rostoucí dělohy. Pokud by tě to bolelo nějak moc tak si raději zajdi k lékaři.

natabu
7. zář 2010

ahojky holky zdravím všechny .. k tematu moje první těhu proběhlo bez jakychkoliv známek nevolností bolestí atd prostě skvěle..... dlouho jsme se snažili o druhe mimi až ted se zadařilo začalo to neskutečnou bolesti v podbřišku a pícháním o nadymání ani nemluvím a t jsem teprv v 6 tydnu nejhorší je to v noci to se nevyspím omezlia jsem veškerou stravu co nadymá jsem hodně aktivní člověk takže procházky atd.... s bolestí jsem šla k doktorce bala jsem se že je mimoděložní těhu ta mě uklidnila že je v še v pořadku bolest přetrváva pry se roztahuje děloha.. velmi nepříjemny pocit jako by měl nasat( potrat ......) každy den si přeju aby to už přešlo a tak všem co mate stejně nepříjemné pocity a zaroven i sobě držím palečky nebojte se stoji to za to vždyt nás pak čeka krasné miminko 😵 😀

janinka23
10. zář 2010

@natabu - ahojky, též mě pobolívá v břichu a to jsem ve 4 měs. , byla jsem tento týden na kontrole a ptala jsem se dr. jestli je to v tomhle měsíci normální, řekla mi že jo, takže mi nezbývá nic jiného než ji prostě věřit 😒 , ale strach jsem měla taky, naučila jsem se pomalu vstávat když sedím a je to lepší, kolikrát se mi stalo že jsem vstala moc zprudka a to byla docela bolest, takže snad to bude vše v pořádku, držím všem palce

vanda987556
28. bře 2012

ahoj já mám hrozný bolesti bricha az je to uuuplne takovi ze nemuzu nic delat je mi 13 let a je to hrozny :(

salomee
28. bře 2012

@vanda987556 No ale ve 12 týdnu těhotenství snad nejseš (protože o tom je toto téma).
Nevím, proč bys to měla řešit tady na netu, řekni mamce, ať s tebou jde k doktorovi. Může to být cokoliv, ani to nemusí souviset s "ženskýma věcma", za to může být hodně důležitý to řešit co nejdřív... ale nějak reálně, ne na netu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru