• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pocení a zimnice v těhoten. Mám to hlásit v poradně?

14. března 2009 
Chtela bych se zeptat jestli mate nekdo podobne problemy? me to zaclo az ted ve 38tt. Budim se v noci uplne propocena ale je mi zima. Nevim co to a proc... Do poradny jdu v pondeli..mela bych to hlasit?!
13. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě....to se mi normální nezdá....
Třeba někdo napíše,že to měl,ale já jsem to zatím neslyšela....
A jinak se cítíš dobře,všechno ok?jestli by nebylo lepší se někam radši stavit třeba už o víkendu....
Lepší zbytečně,než něco podcenit....
14. bře 2009 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle se mi stalo,ale až po porodu,poprvé asi dva dny po porodu v porodnici,v noci jsem se tak třásla,že jsem se bála aby se malá nevzbudila,protože bych ji nezvládla ani nakrmit,musela bych pro sestřičku,pak se mi to stalo ještě několikrát doma a potila jsem se v noci ještě asi půl roku po porodu,byla jsem u Dr. ale nic nenašli.
14. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to mívala...vůbec nijak mě to nenapadlo řešit. Prostě jsem to brala jako běžný těhu stav :slight_smile:
14. bře 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A preslo vas to teda samo jo?! :wink: ja jenom ze celou dobu nic.. a ted v poslednich 2 tydnech tohle.....
14. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
momin: když já měla celé těhu takové podivné stavy, že mi to nepřišlo nic vyjímečného. (Když nepočítám zvýšenou teplotu první půlku těhotenství) Ale vzpomínám si, že toto noční pocení a pak zimnice jsem měla nějaký kratší čas taky takto na konci těhu...Pak to přešlo...nevím...Ale pro svůj klid to řekni svému dr....Třeba ti řekne, čím by to mohlo být :confused: Nechci ti radit, abys to podceňovala...to nee!!! :astonished:
14. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek