• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pocit na zvracení a černo před očima ve 23tt

28. dubna 2014 
Ahojky, jsem ve 22tt+2 a dneska se mi udělalo zle, nejdřív mi bylo na zvracení a potom se mi zatočila hlava a černo před očima... no kdyby mi přítel nepomohl asi to semnou sekne.. nemáte někdo podobnou zkušenost? Mám strach aby se to neopakovalo znova a to sem za celou dobu ani jednou nezvracela a ani mi nebylo nijak špatně. :confounded:
28. dub 2014 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Netrpíš na nízký tlak? Mně se tohle stává, je to takový pocit před omdlením. Polije mě studený pot, udělá se mi zle od žaludku, černo před očima a padám :slight_smile:
28. dub 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Aby to nebylo tlakem,zajdi si at ti změří tlak...
28. dub 2014 v 19:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je nízký tlak, toto mívám i když nejsem těhotná
28. dub 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, nízký tlak. Ihned sednout nebo lehnou, nejlépe nohy trochu nahoru. A než něco namáhavějšího dělat, tak se najíst :slight_smile:
28. dub 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: taky jsem to dneska mela.. byla jsem u mamky tak mi hned merila tlak a ten byl naprosto v poradku... nejspis to bylo ze zmeny tlaku... jak se najednou zmenilo pocasi... taky na tohle trpim :slight_smile: a opravdu si staci lehnout :slight_smile: :sweat_smile:
28. dub 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Při těchto stavech to chce více pít, občas colu nebo kafe, také pomůže sem tam červené vínečko....měla sem také nízký tlak a toto mi bylo doporučeno....
28. dub 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo díky holky, právě já sem nikdy nízký tlak nemívala ale člověk nikdy neví,ale je pravda,že dneska byl hnusný vzduch
28. dub 2014 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek