Pocit na zvracení a černo před očima ve 23tt

verushe20
28. dub 2014

Ahojky, jsem ve 22tt+2 a dneska se mi udělalo zle, nejdřív mi bylo na zvracení a potom se mi zatočila hlava a černo před očima... no kdyby mi přítel nepomohl asi to semnou sekne.. nemáte někdo podobnou zkušenost? Mám strach aby se to neopakovalo znova a to sem za celou dobu ani jednou nezvracela a ani mi nebylo nijak špatně. 😖

molly1987
28. dub 2014

Netrpíš na nízký tlak? Mně se tohle stává, je to takový pocit před omdlením. Polije mě studený pot, udělá se mi zle od žaludku, černo před očima a padám 🙂

monkapa
28. dub 2014

Aby to nebylo tlakem,zajdi si at ti změří tlak...

lucifereeek
28. dub 2014

to je nízký tlak, toto mívám i když nejsem těhotná

jarkalada
28. dub 2014

Jj, nízký tlak. Ihned sednout nebo lehnou, nejlépe nohy trochu nahoru. A než něco namáhavějšího dělat, tak se najíst 🙂

makosova
28. dub 2014

Ahoj 🙂 taky jsem to dneska mela.. byla jsem u mamky tak mi hned merila tlak a ten byl naprosto v poradku... nejspis to bylo ze zmeny tlaku... jak se najednou zmenilo pocasi... taky na tohle trpim 🙂 a opravdu si staci lehnout 🙂 😅

speedygon
28. dub 2014

Při těchto stavech to chce více pít, občas colu nebo kafe, také pomůže sem tam červené vínečko....měla sem také nízký tlak a toto mi bylo doporučeno....

verushe20
autor
28. dub 2014

Jo díky holky, právě já sem nikdy nízký tlak nemívala ale člověk nikdy neví,ale je pravda,že dneska byl hnusný vzduch

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru