Podpůrný těhotenský pás. Pomůže od bolesti zad?

marci
3. čer 2008

Chtěla bych se zeptat, zda máte dobré zkušenosti s podpůrným těhotenským pásem (např. Anita). Pomůže opravdu od bolesti zad. Mě už týden sužují šílené bolesti beder. Mám problém ujít i 100m, tak uvažuji o jeho koupi. Přemýšlím, že bych si jej objednala přes net, ale nevím jakou zvolit velikost - klasicky jako u oblečení? Budu ráda za jakýkoliv ohlas na toto téma 🙂

plostice
3. čer 2008

Ahoj, úplně stejné téma jsem založila o pár dnů dřív. Mrkni tam - je pod názvem Podpůrný pás na břicho. 😎

frody
21. říj 2008

Ahoj všem, mám na vás velikou prosbu. Tento rok budu sepisovat svou diplomovou práci na téma vliv těhotenského podpůrného pásu. Součástí mé práce je dotazník a potřebovala bych těhotné, které tento pás již mají, aby mi jej vyplnily. Nezabere to hodně času, přibližně 5 minutek. Veškeré informace budou samozřejmě anonymní. Prosím, ozvěte se mi na můj mail: zuzanapovolna@email.cz a já Vám obratem pošlu onen dotazník. Budu se těšit na Vaše odpovědi. Děkuji Zuzka

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru