Podrážděná děloha. Setkaly jste se s tím?

evikk
26. lis 2008

Ahoj holky,jsem v 34tt,vcera jsem byla na kontrole a doktor mi rekl,ze mam podrazdenou delohu a ze hlavicka se trosku tlaci dolu,napsal mi magnezko magnosolv a mam lezet,setkali jste se s tim nekdo?Hrozi predcasny porod?

nefertitka
27. lis 2008

no praveze nemam skoro nic...a stve ma to, ja uz dlhodobo lezim a nemam ako behat a zhanat vecicky, musim muza vysikovat

evikk
autor
27. lis 2008

To se da nakoupit dneska vsechno naraz a hned,nebo pres internet objednat,ja si vcera musela objednat nejaky veci do porodnice,co mi chybi,kdyby nahodou,jak to dojde v pondeli,tak budu chystat tasku do porodnice radsi

nefertitka
27. lis 2008

ja sa bojim cez internet uz teraz objednavat, ze to dojde neskoro

berunka
27. lis 2008

holky nebojte se,ja mam od 27tt zkraceny cipek,mela jsem ho i polootevreny a hlavicku natlacenou uz v tomto tydnu a podivejte se na me 😉 uz drzime 2 mesice,cipek se protahl a uzavrel.takze hlavne budte v klidu.ten stres hodne ublizuje.videla jsem to na sobe kdyz me zavreli v nemocnici. 35tt uz je v pohode,me doktorka rekla,ze ted uz muzem rodit,mala ma uz vse vyvinute a jen nabyra kilca 😉

nefertitka
27. lis 2008

ja som skratena a pootvorena uz od 24tt...tiez uz dva mesiace drzime, takze sa obavam, ci sa da aj dlhsie. To sa fakt moze pretiahnut a uzavriet?To som este nepocula 😉 aj ja kebyze som uz v 35, tak som kludna. Kolko si bola v nemocnici?ja uz dva krat po tyzdni

berunka
27. lis 2008

neboj to vydrzite 😉 me se to od cca 33tt dost zlepsilo,cipek se opravdu uzavrel.ale ja jsem brala 2x denne utrogestan na udrzeni.urcite to min. do 35tt zvladnete.ja byla v nemocnici tyden ve 27tt.ted uz i kdyby se to zhorsilo budu doma.porod by se uz taky nezastavoval.po ukoncenem 34tt uz se delozni cinnost netlumi.

nefertitka
27. lis 2008

tak keby som aj skoncila v nemocnici, po tom 34tt by ma uz aj pustili domov?samozrejme ak by som nebola este tesne pred porodom 😉 ...zajtra zacinam 33tt, takze este 2 tyzdne musime nejak vydrzat

evikk
autor
27. lis 2008

ja jsem teda nastesti vnemocnici nebyla a snad me to uz neceka,budu se snazit byt v klidu,kdyz ten klid tak hooooodne pomaha 😀

nefertitka
27. lis 2008

ani ja uz nechcem ☹

evikk
autor
27. lis 2008

neboj,kdyz uz jste to s malou tak dlouho vydrzeli,tak to jeste vydrzite par tydnu a pak uz bude jen dobre 😉 ,pak budou starosti s prebalovanim,kojenim atd. 😀

berunka
27. lis 2008

nef: nechali by si te v nemocnici kdybys mela pravidelne kontrakce a otvirala ses,to by zastavovali porod pokud by teda neodtekla plodovka.protoze ted by museli pichat kortikoidy na urychleni vyvinuti plic male.ale neboj,bud v klidu,nic netahej,neohybej se moc at zbytecne nedrazdis delohu a bude to ok 😉

nefertitka
27. lis 2008

cize po 34tt sa uz kortikoidy nepichaju?
hej evikk, uz aby to tu bolo 😀

berunka
27. lis 2008

evikk:ja na klid nedam dopustit,diky tomu se mi cipek o 3mm zlepsil a zatahl.takze je to minimum co pro mimi muzes udelat.nalez se muze hodne rychle menit tak na co to pokouset.

berunka
27. lis 2008

nef nepichaji 😉 ja jsem v nedeli ukoncila 34tt,vcera jsem byla na kontrole a doktorka mi rekla ze mala ma uz vse potrebne a jen jeste nabere kilca 😉

nefertitka
27. lis 2008

sranda, ake dokazu byt 2 tyzdne v zivote cloveka dolezite...
berunka ja som v klude uz 2 mesiac a zhorsuje sa to

nefertitka
27. lis 2008

a kolko vazi teraz berunka?

berunka
27. lis 2008

nef a co ti doktor rekl na to ze se to zhorsuje? mala ma ted cca 2,3kg takze i kdyby se narodila ted tak uz to zvladne 😉 ale my to vydrzime 😀 cisare mame naplanovanyho na 30.12.

nefertitka
27. lis 2008

tiez sa divil,preco sa to zhorsuje, ked stale len lezim a beriem magnezko, ze mozno mam nejaku infekciu, ale zistili mi zlateho stafylokoka v posve a nejakeho koka v moci, to uz liecim a aj tak to neni lepsie...tak neviem co sa deje...preco ides na cisarak?mala je zle otocena?a to budes silvestra travit v nemocnici?ja sa obavam aj toho, ze cez vianoce tam budem zatvorena, ale co uz

evikk
autor
27. lis 2008

Takze uz jsi 35tt a mala ma vse vyvinuty?tak to malej uz bude mit taky vsechno vyvinuty,ja jsem 34tt plus 4dny 😉 Ach jo holky,je to hrozny s tema nasema drobeckama,ja si prozila trauma uz pri odberu plodovky a ted zase tohle 😒

nefertitka
27. lis 2008

evikk uz bud kludna, uz si za vodou, ja este 2 tyzdne a riadne si vydychnem 😉 ...ja mam toto tehotenstvo viacmenej cele taketo vesele, normalne som odhodlana uz viac deti nemat, toto cele by som odznovu nezvladla

berunka
27. lis 2008

nef: mala je otocena spravne ale mam uzkou panev,takze by neprosla ☹ na Silvestra budu mozna jeste na jipce,pokud bude vse ok tak uz bych mohla byt na normalnim pokoji s malou 😉

evikk:tak to jsme na den stejne 😉 ted uz se neboj,zvlast kdyz se ti nezkracuje cipek a pokud nemas nekolikrat do hoiny bolesti,vytok nebo spineni tak je to ok.

nefertitka
27. lis 2008

no ja tiez neviem ako s tou mojou panvou, tiez sa vyjadrili ze ju mam uzku, ale zatial nic viac nepovedali...este sa vas chcem spytat, ta moja mala nejak casto stikuta,je to normalne?

evikk
autor
27. lis 2008

no ja jsem taky rikala,ze je to moje prvni a posledni tehotenstvi,protoze mam taky porad neco,plodovka,pak me chytly sileny bolesti zubu,kdy jsem v noci brecela bolesti,pak trisla sileny bolesti,pak se mi udelal tzv.vypotek u kostrce,je to takova boule ,tu mi museli nariznout a vymackat hnis z toho,to taky bolelo silene,no porad neco.Tim tehotenstvim se vsechno rozjede,je to fakt mazec,ale pritel by chtel jeste holcicku,tak jsem rikala,ze i kdyby me prekecal,tak nejdriv za sest let 😀

nefertitka
27. lis 2008

ako mozte byt na den rovnako, jedna mate 2.januara ermina druha 6teho ak dobre pozeram 😉

evikk
autor
27. lis 2008

nef:me taky hodne skyta malej,nekolikrat denne

evikk
autor
27. lis 2008

nef:fakt mas pravdu,jedna mame 2ledna a druha 6ledna

evikk
autor
27. lis 2008

bar:no cipek mam dobrej a bolesti nemam,ale vytok jo,ten mam cely tehu,ten je pry normalni

nefertitka
27. lis 2008

aj ja ho chcem mat v poriadku ☹

nefertitka
27. lis 2008

mozno ostane v takom stave v akom ma prepustali vdaka tomu lezaniu aj napriek tvrdnutiu...nepaci sa mi inak to chodenie do rizikovej poraden, vzdy tam musim 3 hodiny odsediet, neviem naco je dobre potom to lezanie ktore absolvujem

evikk
autor
27. lis 2008

holky a boli vas trisla?jak vam zjistily uzkou panev?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru