Podrážděná děloha. Setkaly jste se s tím?

evikk
26. lis 2008

Ahoj holky,jsem v 34tt,vcera jsem byla na kontrole a doktor mi rekl,ze mam podrazdenou delohu a ze hlavicka se trosku tlaci dolu,napsal mi magnezko magnosolv a mam lezet,setkali jste se s tim nekdo?Hrozi predcasny porod?

berunka
1. pro 2008

mrkni na:
http://www.silvercross.cz/?show=produkt_detail&...
😉
jaly mas vybrany ty?a budes ho mit doma?

evikk
autor
1. pro 2008

No ja mam casualplay trojkombinaci,jo asi ho uz mit doma budu na ty posledni tri tydny 😉 !Akorat nechapu nekoho,kdyz ma kocarek treba pul roku dopredu doma,to je strasne brzy

campi
2. pro 2008

Ahojda, jsem rada, ze je to tu optimistictejsi, kdyz se probiraji kocarky🙂.
My ho budeme mit tesne pred V. nebo po V., objednavali jsme nemecky teutonia spirit S3. Casualplay byl taky nas favorit. Evikku: jakou barvu?

Ja to nechci zakriknout, ale me v posledni dobe neboli bricho! Ani kdyz vyrazim k dr. nebo neco zarizovat do mesta. Driv jsem se po takovem vyletu kroutila v posteli a ted nic. Uz jsem si pocitala magnezium a do 35tt zbyva jenom nejakych 1,5 baleni a pak nasadim malinik🙂

evikk
autor
2. pro 2008

campi:zmenili jsme trosku tema,aby jsme porad nemysleli jen ne skaredy veci 😀 !Teutonii jsem taky chtela 😀 ,nakonec jsem se rozhodla pro casualplay a barvicku budu mit svetle zelenou z jejich nove kolekce,chtela jsem modrou,ale jak jim dosli ty novy barvy,tak jsem neodolala 😀 .Tak to je dobre,ze uz te neboli bricho,jen tak dal 😉

campi
2. pro 2008

A jak dlouhou maji objednaci lhutu? Je to fesackej kocarek🙂.

evikk
autor
2. pro 2008

Ta nova kolekce bude na prodej ted od 5.prosince,cekam na ni uz tri tydny,jinak kdybych chtela barvicku ze stare kolekce,tak bych ho mela doma hned, za tri dny 😀

campi
2. pro 2008

Toho jsem se prave bala, nastesti teutonia mela v Nemecku vzorniky nove kolekce uz zacatkem listopadu. Navic je to jako objednani auta - volíš kola, barvu, podvozek, brzdu, korbicku, takze fakt kocarek na miru🙂
Takze dojdes na prodejnu a koupis nebo to tam mas nejak predobjednané?

evikk
autor
2. pro 2008

Mam to objednany pres internetovy obchod,ale maji i kamenny,takze nebude problem s pripadnou reklamaci 😉 Uz se tesim,jak dojde,to bude krabic 😀 !No prave,vzornik tady taky meli uz od rijna z nove kolekce,ale dodavatele,ho dodaji az tento tyden na trh 😀 ,budes mit tu barvicku,jak mas v galerce?

campi
2. pro 2008

jj, budeme mit cervenou. Jsem zvedava, jak to bude vypadat v reále. Přeci jenom, malý vzorek to není ono.

nefertitka
2. pro 2008

campi a co je to malinik?🙂 inak caute 😉
to sproste brucho stale tvrdne, este aj v noci, ked spim 😒
a evikk aj ja som eva🙂
a kocik nemame ani my...povercivost 😉

evikk
autor
2. pro 2008

campi,ja chtela strasne cervenej casualplay,ale bylo mi to blby na kluka cervenej kocarek 😀

evikk
autor
2. pro 2008

nef:taky Eva 😀 ,to je nahoda!Me v noci taky tvrdlo a chvili me bolelo,ale tak minutu,jakoby poslicci nebo co 😠

nefertitka
2. pro 2008

ked porodime nebodaj na vianoce, mozme s nasimi detickami oslavovat naraz, oni narodky, my meniny 😉

campi
2. pro 2008

nefertitko: caj z listu maliniku (nevim slovensky nazev) je dobry k priprave hladkeho svalstva na porod. Pije se cca od 35tt, je tu nekde diskuze.
Evi: to ses mela odvazat, cervenej kocar je podle meho i pro kluka🙂.
nefertitko: a jakej kocar mas vybranej?

evikk
autor
2. pro 2008

campi:nechej toho,nebo ho jeste vymenim za cervenej 😀 !Malinik mi zatim doktor nedoporucil 😒

nefertitka
2. pro 2008

kocik este nemame ani vybraty, ten poriesime az ako posledny...

nefertitka
2. pro 2008

inak chcete k porodu epiduralku?

evikk
autor
2. pro 2008

nef:a ani nemas predstavu jakej kocarek si vyberes?Ja pujdu urcite do epiduralu,prece nebudu trpet ,kdyz je ta moznost si nechat neco dat proti bolesti.U me v porodnici davaji jeste nejaky jiny anestezium,nejaky paracervikální blok,tak mozna ten si necham dat 🙂

nefertitka
2. pro 2008

predstavu zhruba mam...🙂 ja som ani nechcela este moc vyberat, som sa bala, ze to cele zle dopadne a kocik mi bude zbytocny...
inak ako sa mi ten porod blizi, tak dost na mna lezie strach, ty sa nebojis?

evikk
autor
2. pro 2008

bojim,ze zacatku jsem se nebala vubec porodu,rikala jsem si,ze to zvladnu,ze to bude v pohode,ale jak se to blizi,tak se bojim docela hodne!Doufam,ze budu lezet v bolestech 24hodin,chci mit rychlej porod,ale to chce kazdy ☹

nefertitka
2. pro 2008

no mi hovor, mna aj sestru mama rodila 26 hodin, tak snad ju nebudem nasledovat

evikk
autor
2. pro 2008

moje mamka taky oba dva porody mela dlouhy 22hodin,a pry je to dedicny ☹

nefertitka
2. pro 2008

hej aj ja som pocula 😨

evikk
autor
2. pro 2008

Tak to se mame na co tesit,ze? 😠

nefertitka
2. pro 2008

hej mame., ale estze my uz mame moznost tej epiduralky, aj ked som pocula, ze pri zlej zrazanlivosti krvi(co je moj pripad) sa epi nesmie davat 😕 musim sa na to spytat

evikk
autor
2. pro 2008

tak to se na to zeptej,to muselo byt driv hrozny bez jakekoliv anestezie rodit treba v bolestech 20hodin,hruza 😠

nefertitka
2. pro 2008

no hej, vraj to je najvacsia bolest na svete ☹ ...ale ten vysledok potom 😀

evikk
autor
2. pro 2008

To vydrzime at uz bez nebo s epiduralem,pak uz budeme mit doma miminka a to bude terve kolotoc 😀 ,tak uzivej pohodicku v posteli 😀

campi
2. pro 2008

Tohle mi rikaji vsichni, at nefnukam a uzivam si poslednich tydnu valeni a svobody. Myslim, ze maji pravdu🙂
Vcera mi manzel rika: "Myslim, ze porod musi bolet jako prase...". To dokonale vystihl, jsem na tu bolest zvedava a snad vyjde epidural (ja mam zase snizeny pocet krevnich desticek, tak snad bude možný).

evikk
autor
2. pro 2008

To mi taky skoro vsichni rikaji,ze pak bude klotoc,ale tak snad to nebude tak strasny,zvladaji to vsichni,nejhorsi bude sestinedeli,pak uz se snad ten rezim nejak srovna 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru