Podrážděná děloha. Setkaly jste se s tím?

evikk
26. lis 2008

Ahoj holky,jsem v 34tt,vcera jsem byla na kontrole a doktor mi rekl,ze mam podrazdenou delohu a ze hlavicka se trosku tlaci dolu,napsal mi magnezko magnosolv a mam lezet,setkali jste se s tim nekdo?Hrozi predcasny porod?

nefertitka
27. lis 2008

co su to trisla? 😀

nefertitka
27. lis 2008

to su tie zahyby medzi bruchom a stehnami, kde by mali byt vajecniky?ked hej, tak to ma boli velmi

evikk
autor
27. lis 2008

😀 ty kosti,jak mas mezi nohama 😀 ,ja nevim,jak to popsat,prej se to roztahuje a pripravuje na porod

evikk
autor
27. lis 2008

jo ty zahyby,me to boli silene,nemuzu se ani v noci otacet

nefertitka
27. lis 2008

hej boli ma to, presne hlavne v noci, ked sa pretacam z boka na bok...niekedy je to az neznesitelne, a preco to boli?

nefertitka
27. lis 2008

a kolko krat za den vam zhruba tvrdne brucho?

evikk
autor
27. lis 2008

ja jsem to rikala doktorovi a on rikal,ze je to normalni,ze nekoho to boli,nekoho ne,je to tim,jak seti to zvetsuje a roztahuje a chysta na porod

nefertitka
27. lis 2008

aha,,,

berunka
27. lis 2008

trisla boli to je jasne,vzdyt se rozsiruje panev 😉
evikk to by ti mel merit doktor rozmery panve.co se tyka tvrdnuti ja homam tak 5 - 6x denne,vetsinou pri pohybech nebo kdyz se zvedam z postele apod.

nefertitka
27. lis 2008

ajv noci kde spis tak ti tvrdne brucho?

evikk
autor
27. lis 2008

ja mam taky tvrdnuti hlavne pri pohybech.To me jeste nemeril rozmery panve,kdy se to dela?

nefertitka
27. lis 2008

a budes mat pri tom cisarskom celkovu anestezu?

berunka
27. lis 2008

nef: v noci moc ne,obcas me boli podbrisek jako pri MS,ale tvrdnuti ani bolesti me nebudi,takze nic drastickyho.
evikk: me to merili hned na zacatku tehu a pak ted ve 35tt 😉
pri pristi kontrole pujdu i za anesteziologem takze to budem domlouvat.chtela bych epi,ale uvidi se.mam poruchu srazlivosti krve,musim mit injekce na redeni krve.takze uvidim jestli ho muzu mit.

evikk
autor
27. lis 2008

tak to nechapu,proc me doktor nemeril tu panev 😠

nefertitka
27. lis 2008

aj ja mam poruchu zrazanlivosti...ani mne to moj dr. nemeral, az v nemocnici ked som bola

evikk
autor
27. lis 2008

tak snad mi to jeste zmeri,se ho na to radsi pri kontrole zeptam 😒

berunka
27. lis 2008

okolo toho 36tt by to zmerit mel,protoze pak muzes zacit rodit v domeni ze panev je ok a nebude.

evikk
autor
27. lis 2008

berunka,no prave,ja se ho na to zeptam radsi

campi
27. lis 2008

Dneska mi zjistili nízký pocit krevních destiček, tak to je taky sráženlivost??? Dr. jenom říkal, že musí mít při porodu přichystanou tranfuzi, kdyby něco.

berunka
27. lis 2008

campi to nevim.me ale srazlivost hlidali cele tehu a i pred nim.protoze je u me jedna hodnota ktera kdyz se hodne zvedne musela bych i v tehu brat injekce.to u tebe asi nebude tak vazne,kdyz se to resi az v tak pokrocilem tydnu 😉

campi
27. lis 2008

berunko: to moje se prý projeví až během těhotenství, předchozí odběr byl ok. Nemyslím, že by to bylo nějak vážný, já se začala v ordinaci řehtat, že mi zase něco objevili. Příští týden jdu na kontrolní odběr, tak uvidím.

berunka
27. lis 2008

hlavne ze na to prisli 😉 aspon se to bude hlidat a pripadne ti daji transfuzi 😉 ja ji budu mit prichystanou urcite.

evikk
autor
28. lis 2008

Ahoj holky,me je dneska docela dobre,tak uz peru treti pracku detskych veci,ale uz si dam pohov a do vecera budu jen odpocivat.Jak je to s tou skytavkou?Vadi,ze malej skyta docela casto?Treba trikrat za den po minute?

berunka
28. lis 2008

skytavka pry vadi kdyby skytal hodinu v kuse a dyl.to by mohl mit omotanou pupecni snuru kolem krku.jinak je to normalni,napije se plodovky a pak skyta 😉

evikk
autor
28. lis 2008

tak to nas malej teda pekne pije,skytavku ma casto,ale teda hodinu v kuse to nebyva ,nejdyl max pet minut 😀

nefertitka
28. lis 2008

baby mne to stale tvrdne, neviem co uz mam robit, ved len lezim ☹ nechcem ist naspat do spitalu...myslite ze tak do 10x za den je to normalne?

berunka
28. lis 2008

nef neboj do 10 - 15 opakovani je to ok,ale nesmi to provazet bolesti jako pri MS.pokud by te to takhle hodne bolelo jet radsi do nemocnice.mohlo by byt totiz taky za par dni pozde.natoci ti monitor a jestli bude ok pusti te domu.ja jsem takhle kvuli bolestem v podbrisku taky jela do nemocnice a bylo to ve 31tt.

nefertitka
28. lis 2008

mna este nikdy nedali na monitor...lekarka len citila pri vysetrovazni, ze mam kontrakciu a poslala ma lezat...ono ked mam to tvrdnutie, neboli to, ale je to neprijemne, nechutne to stahuje..ale pocit ako pri MS nemam

nefertitka
28. lis 2008

preco to tvrdne, ked som v kliude a beriem to magnezium 8x denne?ja tomu nerozumiem....

berunka
28. lis 2008

nef tak to je v pohode.monitor nic neni.proste 20minut lezis se sondama na brise a sleduje se deloha a srdecni ozvy prcka.ja na poslednim monitoru treba podle meho citila kontrakce,uz jsem se bala ze to bude spatny i to trochu bolelo a monitor byl uplne ok.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru