Pomalý rast HCG. Ste v podobnej situácii?

evaviki
9. čer 2008

Ahoj,
nasla som tu vela tem ohladne vysky hcg, ale nie tu, ktora ma zaujima, resp. trapi..
Podla udajov sa ma HCG zdvojnasobovat kazdy druhy (popr. treti) den.. Ja som mala 3.6. hodnotu 2190, 4.6. hodnotu 2933 a 9.6. hodnotu 5754..
Takze sa totalne vymykam uvedenemu pravidlu..
Nemate s tym naaahodou niektora tiez skusenost?
Dakujem

vlasta23
21. čer 2008

adul,
Tak ja mam UTZ za sebou. Vse je OK. Mam oficial ne jen jedno baby a je presne podle parametru. Vse je OK. Termin mam 28.1 Napis, jak ty

jmj
5. črc 2008

ahojte holky, 14 dne od ketu jsem měla hcg 54, sestříčka mě řekla, že je to na dolní hranici, příští týden musím znova na krev. mám hrozný strach. nemáte některá podobnou zkušenost? díky.

gertruda
6. črc 2008

jmj-ahoj ,já mám ten samý problém.ve Čt 3.6 sem na těhu testu zjistila //,ale od st mě tak divně pobolívalo břicho.v So sem šla tedy do nemocnice a těhu mi bylo potvrzeno s HCG 66,MuDr říkal že na začínající těhu s požděním MS 3dny je to v normě,ale mám jěště i jiný problém k tomu,takže mi hrozí potratem nebo nevyvíjením plodu,zítra musím jít znovu na krev a pokud nebudu mít HCG aspon 150-200,musím na revizi.
takže je fajn že jdeš opět na krev a snad ti to sdobře vyjde a budeš mít hodnotu vyšší,ale i tak si myslím že nebudem mít vyhráno a budem v nejistotě až do 12tt,drž se

ivanka821
6. črc 2008

ja mam s tymto hcg problem asi tyzden. vobec mu nerozumiem a u mna stupa tak maximalne o 20 az 30 % za 48 hodin, pritom by sa mal zdvojnasobit. vobec tomu nechapem a som z toho naviac strasne nervozna, lebo este mi aj pocas tehu robili laparoskopiu, takze dufam, ze sa nic nestane

janculovi
7. črc 2008

ahoj holky,dneska sem našla stránky kde sou rozepsané hodnoty HCG jaké mají být v kterém týdnu tak se kukněte,snad to některé z vás ujistí že je vše v pořádku,ale myslím že jsou to pouze orientační čísla
http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni...

jmj
7. črc 2008

ahoj holky, já jdu do caru ve střeu na další krev, tak jsem zvědavá, dnes jsem byla u své gyndařky, tak na mě koukla ultrazvukem a říkala, že jsem tak v 5tt, ale nic neviděla, říkala že je ještě brzo, jen takovej náznak tam byl, říkala, že by to mohlo být ono, jen mě vyděsila, že mám za dělohou volnou tekutinu, tak jsem se jí zeptala, jestli to nemůže být přicházející mrcha, tak řekla, že ne, že tekutina bývá při mimoděložním, ale že já to mám dobrý, že nesšpiním ani nemám bolesti. jo a mám prý krásnou sliznici, že na těhu výbornou.
gertrudo a kolikátý den od transferu jsi měla hcg 66? a jaký máš ještě problém, jestli to nechceš říct, pochopím to. a děláš si průběžně testíky, jestli čárka sílí?
ivanka821 a jak ty jsi na tom, jaký ty jsi měla hcg a kolikátý dn od transferu?
jsem asi moc zvědavá, ale snažím se sehnat nějaké info. díky holky. musíme věřit, že to dopadne. 🙂

ivanka821
7. črc 2008

jmj,
ja mam to hcg nejake cele zvlastne. Stupa ale velmi pomaly....
Teraz by som mala byt v 5tt a hcg mam 2023 ale za 48 hodin mi stuplo iba o necelych 400 pritom by sa to malo zdvojnasobovat....
Zajtra idem na ultrazvuk, lebo som bola 2 krat a nic nevideli, podstupila som aj laparoskopiu....
Ale nevedia stale ci je to mimomaternice alebo v nej

jmj
7. črc 2008

ivanka821, tak z toho jsem celá zmatená, a hcg 66 jsi měla kolikátý den od transferu?

jmj
7. črc 2008

a jak testíky si děláš, jestli čárka sílí?

ivanka821
7. črc 2008

ja vobec neviem....
Ja som si urobila prvy test, ked mi vynechala menstruacia asi tak 3 den. Urobila som si 2 a obidva boli pozitivne a velmi silne zobrazovali dve ciarky....
Potom som mala strasne bolesti tak som isla na pohotovost a odtial ma poslali na ultrazvuk... Interny....
Tam mi zobrali aj krv a vtedy som mala 1183 co bolo asi tak tyzden po vynechani menstruacie.... No a potom oni to musia opakovat kazdych 48 hodin, vtedy by sa to malo zvdojnasobovat.... takze ten prvy bol v utorok minuly tyzden....
Potom druhy bol v stredu a bolo 1326 cize to stuplo ale o velmi malinko
A dalsi bol v sobotu 1663 a posledny dnes 2023.
Takze ziadne zdvojnasobovanie iba take pomale klesanie

jmj
7. črc 2008

promiň, těch 66hcg měla gertruda. je to hrozný to čekání, co s námi bude vid? já teda nemám žádné bolesti, jen tak občas píchání v podbřišku, jinak nic, špinění nic prostě.
musíš pořád věřit, že to dopadne nakonec dobře, já si to taky pořád říkám.

ivanka821
7. črc 2008

jmj,
ja uz nejako neverim.... neviem, akurat som to tu dnes spominala, ze je to cele zvlastne, lebo my co sa snazime a trasieme, ci je vsetko ok, tak mame taketo problemy a su take ktore piju a fajcia a beru drogy a narodia sa im uplne zdrave deti....
Takze uz neverim v spravodlivost alebo v zazraky....

jmj
7. črc 2008

ivanka821, hrozně moc ti držím pěstičky na zítřejší Uz, určitě dej vědět jak jsi dopadla... 😉
nevysvětlil ti Dr. čím to může být? že to tak pomalu narůstá, jak je možný, že se to usadí jinde než v děloze?

jmj
7. črc 2008

přesně tak, mi se snažíme 3 roky, poprvé v životě jsem těhotná, a vypadá to špatně. proč vid? když tak moc to mimi chceme?

jmj
7. črc 2008

gertrudo, ozvi se, jak ty jsi na tom, máme stejný problém, tak to probereme 😉 ach jo, to jsou nervy.

ivanka821
7. črc 2008

jmj,
tvdria ze sa stale obavaju mimomaternicoveho tehotenstva.... ale nejako im aj tak nerozumiem....
my sme sa nastastie nepokusali 3 roky ani ine taketo hrozostrasne cisla... Podarilo sa to hned po prvej menstruacii ako sme si povedali, ze chceme... A bum, hned som bola tehu... Ale bolo mi zle snad od prvej sekundy co som otehotnela....

jmj
7. črc 2008

tak to jsi na tom o hoooodně líp než já...
já budu vědět víc ve středu...

jmj
7. črc 2008

a nemáš bolesti? říkají, že mimoděložní se pozná, že jsou bolesti.

ivanka821
7. črc 2008

neboj sa... teraz sa vam to podarilo uvidis.... Dobre to budes mat.... A poslala Ta lekarka na krv na monitorovanie hcg v krvi?

jmj
7. črc 2008

ne vzali mi jen krev 14 den od transferu, na potvrzení těhotenství, a sestřička mi řekla, že hcg je malé, že je to na dolní hranici, at příjdu znova za týden na krev, a uvidí se jak to stoupá.

ivanka821
7. črc 2008

mhm....
mne beru krv kazdych 48 hodin....
A z toho to vsetko zistuju.... Uz mi zobrali 4 krat a bola som aj na laparoskopii, kde sa pozerali ci nemam mimomatrenicove tehotenstvo

jmj
7. črc 2008

tak to tě fakt pořádně hlídají, ale je divný že na laparoskopii nic neviděli vid? a v kolikátým jsi ted týdnu?

jmj
7. črc 2008

a bolesti, špinění nic nemáš? a bereš nějaké léky na udržení? já beru estrofen a utrogestan.

ivanka821
7. črc 2008

mala som bolesti sialene... myslela som ze mi odtrhne cely spodok....
Preto mi robili laparoskopiu.... Nekrvacam, ani nemam ziadne spinenie... uz dokonca ani ziaden tehotensky vztok nemam....
A neberiem ziadne lieky na udrzanie.... Len cakam co bude dalej...
Kolko mas rokov?

jmj
7. črc 2008

je mi 29, a tobě? to je opravdu zajímavý. a v jakým si týdnu?

ivanka821
7. črc 2008

ja budem mat 26. Podla lekarskych zaznamov som v 6tt.
A chuti ti jest, alebo ta zo vsetkeho napina ako mna?

jmj
7. črc 2008

právě, že nemám nějak moc hlad, a je mi občas na zvracení a točí se mi hlava, jinak nic.

ivanka821
7. črc 2008

mna napina zo vsetkeho co vidim a dnes som horko tazko do seba narvala jednu rybu ale to teatralne napinanie mi uz lezie na nervy....

jmj
7. črc 2008

věřím ti, ale musíme vyčkávat. zítra se určitě ozvi, jak jsi dopadla, já jdu do postele, doboru noc.

ivanka821
7. črc 2008

dobru noc....
zajtra sa vam vsetkym ozvem... dufam, ze tu budete.... ahoj

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru