• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pomalý rast HCG. Ste v podobnej situácii?

17. června 2013 
Právě,kámoška taky ani neví jak to měla,test jí vyšel až tři týdny po zpoždění a jak jí pak dr řekl,tak byla ve druhým měsíci.Taky bych raději nevěděla:slight_smile:Jenže jsme měli letět na dovču a proto jsem k němu upalovala abych věděla co a jak a třeba se tam neopíjela,nebo,aby mi tam nezačalo být špatně.No neletěli jsme,když to mám takový nejistý.No nic..díky,že si to tu se mnou vydržela,jdu upíct koláč na který se chystám už týden :wink: měj se zatím
31. črc 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak Hcg se mi snížilo na 151,takže to vypadá na neprosperující těhotenství,zamlklé :frowning2: ,když nebudu krvácet ani mít bolesti,mám si zkusit příští týden ve středu nebo čtvrtek test a když bude ještě pozitivní,mám přijít na kontrolu,když negativní,tak to máme zkoušet dál a na kontrolu nemusím.
1. srp 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2: to ma mrzi..
dufam, ze sa kontrole vyhnes a budete to moct skusat dalej.. drz sa.
1. srp 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji taky v to doufám.Už jsem klidnější a říkám si,že aspon vím,že nám to jde a tak to příště už určitě vyjde:slight_smile:Malinko se jen bojím,že bych ještě mohla začít krvácet,ale snad ne.Raději na to nebudu myslet.ahojky
1. srp 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, neporadíte někdo? Měla bych být (podle MS) v 5. týdnu - ve čtvrtek, den před očekávanou MS, jsem měla HCG 250. Včera jsem měla 1500 a na USG ještě nebylo nic vidět. Jaký se vám zdá růst HCG, je to málo proto, že jsem ještě na začátku těhu? :confused:
5. srp 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petua...podla mna je to idealny rast..len nechapem preco na sone este nic nevidel..musel vidiet aspom zhrubnutu maternicu a malinku bodku..ale zasa nemusis byt v 5tt..ale len v dakom 4tt..lebo ty a ani doktor nevie kedy sa vajicko prichytilo...takze podla mna je to v pohode..nestresuj :wink:
5. srp 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte baby.
Ja som skoncila v nemocnici, kvoli tomu, ze mi praskla cysta ma pravej strane a test som mala pozitivny. Lekari si mysleli, ze ide o mimomaternicove tehotenstvo. Odobrali my krv a den po vynechani menstrulacii som mala hodnotu 131.Na sone v maternici, nebolo nic vidiet kedze hodnota hormonu krvi v maternici musi dosiahnut hranicu 1000 aby bolo mozne vidiet miminko v maternici. O dva dni mi odobrali opät krv a hodnota bola 334 (kazdym druhym dnom sa musi zdvojnasobit). Pustili ma domov, pretoze sa ta hodnota zdvojnasobila, co znamena, ze tehotenstvo sa vyvija v poriadku.
9. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeej, tak to drzim palecky, aby sa vsetko pekne vyvijalo dalej :slight_smile:
9. srp 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sue13 ahoj, prosim Ta, ako to vtedy s Tvojim hcg dopadlo? je to uz davno ale som teraz v podobnej situacii...bojim sa, ze ma caka MA :(
22. dub 2013 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vyslo mi HCG z krvi 66 , sestricka povedala,ze o 2 tyzdne mam prist na krv znovu ..tehu testy mi ukazuju ciarocky stale...takze moze byt aj ze nic z toho nebude?
17. čer 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek