Pomalý rast HCG. Ste v podobnej situácii?

evaviki
9. čer 2008

Ahoj,
nasla som tu vela tem ohladne vysky hcg, ale nie tu, ktora ma zaujima, resp. trapi..
Podla udajov sa ma HCG zdvojnasobovat kazdy druhy (popr. treti) den.. Ja som mala 3.6. hodnotu 2190, 4.6. hodnotu 2933 a 9.6. hodnotu 5754..
Takze sa totalne vymykam uvedenemu pravidlu..
Nemate s tym naaahodou niektora tiez skusenost?
Dakujem

lidussinka
31. črc 2008

Právě,kámoška taky ani neví jak to měla,test jí vyšel až tři týdny po zpoždění a jak jí pak dr řekl,tak byla ve druhým měsíci.Taky bych raději nevěděla🙂Jenže jsme měli letět na dovču a proto jsem k němu upalovala abych věděla co a jak a třeba se tam neopíjela,nebo,aby mi tam nezačalo být špatně.No neletěli jsme,když to mám takový nejistý.No nic..díky,že si to tu se mnou vydržela,jdu upíct koláč na který se chystám už týden 😉 měj se zatím

lidussinka
1. srp 2008

Ahojky,tak Hcg se mi snížilo na 151,takže to vypadá na neprosperující těhotenství,zamlklé ☹ ,když nebudu krvácet ani mít bolesti,mám si zkusit příští týden ve středu nebo čtvrtek test a když bude ještě pozitivní,mám přijít na kontrolu,když negativní,tak to máme zkoušet dál a na kontrolu nemusím.

evaviki
autor
1. srp 2008

☹ to ma mrzi..
dufam, ze sa kontrole vyhnes a budete to moct skusat dalej.. drz sa.

lidussinka
1. srp 2008

Děkuji taky v to doufám.Už jsem klidnější a říkám si,že aspon vím,že nám to jde a tak to příště už určitě vyjde🙂Malinko se jen bojím,že bych ještě mohla začít krvácet,ale snad ne.Raději na to nebudu myslet.ahojky

petua
5. srp 2008

Ahoj holky, neporadíte někdo? Měla bych být (podle MS) v 5. týdnu - ve čtvrtek, den před očekávanou MS, jsem měla HCG 250. Včera jsem měla 1500 a na USG ještě nebylo nic vidět. Jaký se vám zdá růst HCG, je to málo proto, že jsem ještě na začátku těhu? 😕

vejinka
5. srp 2008

petua...podla mna je to idealny rast..len nechapem preco na sone este nic nevidel..musel vidiet aspom zhrubnutu maternicu a malinku bodku..ale zasa nemusis byt v 5tt..ale len v dakom 4tt..lebo ty a ani doktor nevie kedy sa vajicko prichytilo...takze podla mna je to v pohode..nestresuj 😉

snemcurka
9. srp 2008

Ahojte baby.
Ja som skoncila v nemocnici, kvoli tomu, ze mi praskla cysta ma pravej strane a test som mala pozitivny. Lekari si mysleli, ze ide o mimomaternicove tehotenstvo. Odobrali my krv a den po vynechani menstrulacii som mala hodnotu 131.Na sone v maternici, nebolo nic vidiet kedze hodnota hormonu krvi v maternici musi dosiahnut hranicu 1000 aby bolo mozne vidiet miminko v maternici. O dva dni mi odobrali opät krv a hodnota bola 334 (kazdym druhym dnom sa musi zdvojnasobit). Pustili ma domov, pretoze sa ta hodnota zdvojnasobila, co znamena, ze tehotenstvo sa vyvija v poriadku.

evaviki
autor
9. srp 2008

Jeej, tak to drzim palecky, aby sa vsetko pekne vyvijalo dalej 🙂

ive82
22. dub 2013

@sue13 ahoj, prosim Ta, ako to vtedy s Tvojim hcg dopadlo? je to uz davno ale som teraz v podobnej situacii...bojim sa, ze ma caka MA :(

lenulikus
17. čer 2013

ahojte, vyslo mi HCG z krvi 66 , sestricka povedala,ze o 2 tyzdne mam prist na krv znovu ..tehu testy mi ukazuju ciarocky stale...takze moze byt aj ze nic z toho nebude?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru