Porodíte možná předčasně? Co nejvíc Vás zajímá/zajímalo?

renesme
20. lis 2013

Maminky co Vám sdělily , že je možné že budete předčasně rodit co nejvic Vás zajíma/zajímalo? Zda li jste si hledali nějaké informace? zajímala Vás třeba i peče o budoucí novorozenáto a co nejvic? Třeba kojení prikladani, klokánkování ??

Děkuji za odpovědi 🙂

hudala
20. lis 2013

Sestra rodila předčasně (už od začátku věděla že bude rodit min. měsíc předem). Hodně se zajímala o to, kde jsou na tak malé děti připraveni a vybaveni (třeba tam kde jsem rodila já na to nebyli vybavení a kdybych rodila o týden dřív, nevzali by mě). Takže tím začala, pak jí zajímali recenze té nemocnice a doktoři. Všechno ostatní zas tak moc neřešila.

jancip
20. lis 2013

Já bych se snažila tím nestresovat dopředu a moc bych se na to nepřipravovala.....zjistila bych si jen vybavenost porodnic a jejich zkušenosti s takovými nedonošeňátky a dle toho vybírala (některé porodnice ani s předčasnými porody neberou).

anulilinkaaa
20. lis 2013

To hlavní, co mě zajímalo je vybavenost porodnic, spokojenost maminek s doktory a následná péče o miminko.

maudn
20. lis 2013

já neměla na přemýšlení čas, prostě jsem věřila, že donosím a pak že dítě přežije, když už mi oznámili nevhnutelnost ukončení těhotenství

ivarei
20. lis 2013

Půjčila jsem si knížku Narodilo se předčasně, zkoumala jsem stránky Nedoklubka a doufala, že vydržíme 3v1 co nejdéle - nakonec se dětem chtělo na svět až ve 36. týdnu ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru