Prázdný váček v těhotenství. Máte zkušenost?

elvira
29. čer 2008

Ahojky,

Byla jsem na ultrazvuku a byla jsem 6+2 a byl stále vidět jenom váček. Gyndr mě trochu postrašil, že to může být pouze prázdný váček - že se nevyvine embryo, ale pouze obaly a placenta.
Za týden jdu na kontrolu. Máte někdo podobnou zkušenost, ale s dobrým koncem? Nebo je to opravdu ztracené.
Taky doktor říkal, že se může jednat o mladší těhu, ale podle bazálky vím, že ovu byla 15. DC - takže spíš ne.
A taky by mě zajímalo, že v tom případě, že nebude zase nic vidět - píchají Agolutin na vyvolání ms nebo se chodí na kyretáž?
Už jsem smířená s tou horší verzí, ale pobyt v nemocnici mě prostě děsí. 😒

veverka1
29. čer 2008

elvira: Ahojky. Já mám doma dvě děti 6 a 10 let, které jsem měla uplně bez problému a chceme třetí. Todle jsem prodělala před dvěma měsíci. Zjistila jsem že jsem těhu, šla jsem k dr a ten říkal že vidí jen váček, ale že to ještě nic neznamená, ale já byla podle UTZ 4 týden těhu, měla jsem přijít za 14 dní na kontrolu že tam bude už vidět víc. jenže já necelých 14 dní po té první prohlídce začala špinit, tak jsme šla k dr a on říkal že se nic nezměnilo, je pořád jen váček a že se plod přestal dál vyvíjet, takže mě poslal na kyretáž. Přeju ti aby se tam ještě miminko ukázalo a bylo všechno v pořádku. V nemocnici jsi jenom den. ráno nastoupíš a odpoledne jdeš domů. Teda aspoň u nás to tak je

misicka455
29. čer 2008

ahojky, tak taky doufám, že se to třeba ještě zpraví 😉 Takovéhlemu stavu se řiká, zamklé těhu jde o to že se prostě mimčio přestane vyvýjet. Kdyby jsi chtěla s někým o tom pokecat , ale bohužel nám to dopadlo se špatným koncem tak přijď za náma do diskuze
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Holky tam píšou jak probíhá zákrok jak je to po něm atd. Ale jak se řiká naděje umirá poslední a třeba to bude v pořádku 😉 Držím palečky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru