Předčasné otevírání se ve 21. týdnu těhotenství

janab78
25. bře 2009

Ahojte, potřebuju poradit.Jsem ve 21tt, mám CS 2 a jsem už otevřená na špičku prstu. Chtěla bych vědět, jestli jste to některá taky měla a zda jste kvůli tomu předčasně porodily. Můj doktor si myslí, že mám jen ležet a při zhoršení okamžitě do nemocnice.Je to opravdu tak vážné? Celý den ležet těžko budu s malým dítětem.Díky za rady.

jennyska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jennyska
6. lis 2013

@market3 @jakoo @nefertitka @wacinka @marti30 @ramonaa @len.z @dnada @console @aji81

Ahoj Maminky,

mohly byste vložit svou zkušenost s předčasným otevíráním a děložním hrdlem do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama, snažilkama a těhulkama tvoříme? 🙂

Vložením své zkušenosti, příběhu, rady, tipu na https://www.modrykonik.cz/krcek-delohy/ pomůžete ostatním maminkám a těhulkám, které si právě prochází stejným obdobím a právě v naší koníkovské knihovničce mohou najít jak základní informace o dané věci, tak také cenné zkušenosti 🙂

Děkuji Vám, že se zapojíte a že svou zkušeností, příběhem, pomůžete.
Mějte krásný den!
Janča

sllucka
28. lis 2018

Ahoj holky, chtěla bych poprosit o radu🙂 Včera mi Dr.oznámil bohužel také předčasné otvírání ve 22 tt. (1. těhotenství) Takže se snažím co nejvíc ležet (i když se to skoro nedá vydržet)... Chtěla bych se zeptat jak moc vadí sezení, třeba 3, 4 hoďky? Chtěli jsme jet na adventní koncert, i s cestou to okolo 3-4 hodin bude, je to riskantní nebo při nenamáhání to je neškodné? Ptám se i obecně, protože v leže nejde opravdu nic 🙂 Děkuju moc všem za odpovědi🙂

nataliehanikyrova
12. srp 2019

@wacinka jakto, ze jsou takhle informace z 25 týdnu, kdy nejsou obecně kontroly?? To bylo třeba, protože se vám nějak pritizilo, nebo nezdálo, tak jste si zavolala doktorce???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru