Přestaly bolesti prsou a podbřišku. Je něco špatně?

michalka1402
20. črc 2013

Ahojte jsem na začátku těhu a už mě nebolí ani prsa a ani mě nepícha v podbřišku je něco v nepořádku??? když jsem byla naposledy na kontrole tak se dr. nezdálo jak mimí bylo velky že neodpovidalo posledním ms. Tak se teť bojim aby nebylo něco špatně ☹ . MOOOC děkuji za odpovědi 🙂

ustarana
20. črc 2013

@michalka1402 Ahoj, nemusí to hneď znamenať, že je niečo zle. Možno sa už len tvoje telo popasovalo s rozhodenými hormonmi

zuzamik
21. črc 2013

Ahoj, já bych se zbytečně neplašila- někdo příznaky nemá vůbec... Taky mám dny, kdy mě nebolí nic a z toho přijde den, kdy bolí břicho a prsou se nemůžu ani dotknout. A z toho, že mimi neodpovídá poslední ms bych taky hlavu těžkou neměla- každá máme jiný cyklus, pokaždé se prostě do tabulek nevejdeš 😉

sarkad2856
21. črc 2013

@michalka1402 Ahoj,kamarádka měla taky to samé že jí doktor řekl,že mimi neodpovídá a narodila se jí holčička 😉 Hlavu vzhuru vše bude ok

michalka1402
autor
21. črc 2013

Děkuji mooc, hned je mi lip 🙂 Pokaždé mam obavy o malý aby se něco nestalo ☹

leenulka89
21. črc 2013

@michalka1402 já bych taky zbytečně neplašila, mě taky přestaly po určitém tt bolet prsa i podbřišek, stresovala jsem stejně jak ty a v postýlce mi spinká 5 měsíční beruška 😉

evulinkab
21. črc 2013

@michalka1402 Ahojky, mně taky řekla doktorka v 8tt, že je mimi skoro o týden menší než podle posledních měsíčků.Stresovala jsem celý měsíc-do další kontroly-a tam mi řekla, že miminko to dohnalo a odpovídalo naprosto přesně posledním MS.Takže se zbytečne neboj..to že odezněly příznaky nemusí vubec nic znamenat ,stejne co se má stát se stane-a zbytečným stresem tomu nepomůžeš.Já třeba u prvního synka skoro nevěděla, že jsem těhule..téměř nic mi nebylo.Ted je to horší, nejak huř to snáším.-)Tak nebooooj 😉

michalka1402
autor
21. črc 2013

Děkuji mooc holky. Zítra jdu na kontrolu tak uvidime ale už myslím pozitivně a doufám že už jen budu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru