Příčina a prevence proti krvácení v těhotenství?

amelie7
9. pro 2013

Ahoj holky.chtěla bych moc moc poprosit o radu. Mé první těhotenství dopadlo tak, že jsem skoro od začátku krvácela a ve 25. týdnu mi kvůli hematomu udělali akutní císařský řez a chlapeček nám do druhého dne umřel. ☹ Teď jsem po druhé těhotná v 5 týdnu a začala jsem opět krvácet a odcházejí i kousky děložní sliznice, takže asi zítra paní doktorka bude řešit, zda mě poslat na dočištění nebo ne. Nemáte prosím některá s tímto zkušenost, jak se preventivně chovat,abych příště u těhotenství nekrvácela nebo mě napadá, že by to mohla být třeba jen malá porucha některého orgánu, někdo mi říkal, že například problémy se štítnou žlázou můžou způsobovat komplikace v těhotenství. Moc vám děkuji za jakoukoliv radu.... A držím všem palečky... Amélie

zuza01
9. pro 2013

Každopádně by to chtělo celkové vyšetření, ke kontrole štítné žlázy nemusíš být těhotná. Podle mě se nedá preventivně chovat, bude tam asi problém, který musí řešit doktor. Mám kamarádky, co krvácely i půlku těhotenství a na mimčo to nemělo vliv.

jaka17
9. pro 2013

Jak píše Zuzi, musí se to probrat přes lékařská vyšetření, rozhodně si sama můžeš vzít ascorutin, je volně prodejný..je to vlastně vitamin C, který ale je protikrvácivý, stahuje..

amelie7
autor
9. pro 2013

Teď jsem objevila kontryhel. Juppíí! Podle popisu vypadá, že by mohl zabrat. Už ho piju, tak uvidíme. Máte s ním některá zkušenost? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru