Problém s Bartholiniho žlázou v těhotenství. Co pomůže?

zua
1. dub 2009

Zdravím, chtěla jsem se optat zda-li někdo z Vás nená s tímto problémem nějakou zkušenost? Já jsem v šestém měsíci těhotenství a ucpala se mi Bartholiniho žláza. Přiznávám že jsem o ní dříve neslyšela. A tak jsem z toho taková vystrašená. Zatím mě to ani nebolí, jen tam mám takovou hrču. Nedá se s tím třeba něco dělat aniž bych musela jen tak čekat jestli se to náhodou nezhorší? Např. nějakou masáží, nebo něčím přírodním?

jadviga
1. dub 2009

Ahoj, já to měla už 2x a taky se mě po druhé ucpala práve v těhu a musela jsem na vyčištění, protože operativně to v těhu samozřejmě nejde.
Začala se ke konci těhu zvětšovat (plnit), takže udělali maličký řez a ránu vypláchli, takhle to bylo ob dva dny. Po porodu mi slíbili operaci, ale mě se to úplně ztratilo.
Když jsem to měla poprvé tak mi praskla a taky to jen čistili, takže se zatím nemáš čeho bát,není to nic hroznýho 😎 😎 - pokud není velká, bude to gynekolog jen sledovat.

zua
autor
1. dub 2009

jadvia - děkuji mrknu na tu debatu, asi jsem jí přehlédla

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru