Problémy se spánkem v těhotenství

nemo
1. únor 2007

Ahojte holky,
jsem teprve na začátku těhotenství a už teď mám problémy se spánkem. Večer usnu, ale v noci se vzbudím a jsem vzhůru tak dvě, tři hodiny. Prostě ne a ne usnout :( Nikdy jsem žádné problémy se spaním neměla, tak mě to dost vyčerpává, navíc při počáteční těhotenské únavě je to fakt náročné :( Nemáte nějakou radu, jak prospat celou noc? Polohu na spaní, co jíst nebo nejíst, prostě cokoliv...Děkuji.

caira
3. pro 2007

tak koukam, ze tady to pekne spi 😀

posledni cca mesic neskutecne trpim se spankem.. v podstate se mi zadneho nedostava, jsem z toho uz fakt na mrtvici, porad se prevaluju, zkousela jsem kojici polstar jak vsichni doporucuji, relaxacni koupel pred spankem, chvili si cist atd atd, proste nic.. hodiny a hodiny se prevaluju ze strany na stranu { coz zrovna pohodlne neni} manza uz kolikrat skoncil v noci na gauci aby se alespon trosku vyspal. Hodne se tu opakuje, ze se dospite druhy den..no u me,ktera chodi denne do prace to fakt moc nehrozi..takze mam uz neskutecne kruhy pod ocima jako panda a jsem k.o. 😒

😀 jakoukoliv radu jak se alespon trosku vyspat uvitam

monaberuska1
3. pro 2007

ahoj holky🙂já přidám příspěveček🙂já teda už vůbec nespím, vždycky se těším aby už bylo ráno.-)

caira
3. pro 2007

mona tak koukam, ze se mam na co tesit 😀 , je fakt, ze kdybych nemusela do prace, tak se treba natahnu trochu pres den, nebo tak, ale takhle uz jsem fakt vyzdimana jak houba 😖

kristina_tvb
4. pro 2007

ahoj vsetkym, tiez nespavam poriadne, od zaciatku. Chyba mi strasne spanie na bruchu, s inymi polohami mam problem. A navyse sa moj drahy stazuje, ze som zacala strasne chrapat 😅 az sa vraj dusim. Ale uz len tri mesiace, tak to snad vydrzim. Potom sice budem moct spat na brusku, ale ci male dovoli...Najradsej podriemkavam na vecer, ked pridem z prace.

anta
4. pro 2007

Ahoj holky, já teda osobně taky bych spala přes den jako blázen, večer klíďo zaberu, ale už tak týden jedu na noční směny, jsem tak 3x až 4x v noci vzhůru a dost mě to vyčerpává. A to taky chodím do práce, pod očima mám kruhy, opice by se mi na nich mohly houpat. 😅 Kolegyně ta ze mě nemůže, protože neustále zívám uáááááááááááááá 😉

many
4. pro 2007

anta - to se ale nemá dělat noční,když jsi těhotná,už jsi to řekla v práci 😉 to tě nesmí myslím zaměstnavatel nechat dělat noční 😉

kristi
4. pro 2007

no, mne se spalo blbe, asi jako kazdymu a jen rikam, ze pak to, devcata, nebuide o moc lepsi... ☹

many
4. pro 2007

já spávám v noci tak 10 až 11 hodin,ale každý den mě v noci probudí čůrání,vždycky mě z toho bolí břicho ☹

anta
4. pro 2007

Ale ne Many já tomu nočnímu bdění říkám, že jedu na směny, 😀 jinak nechodím do práce večer, neboj 😀 😀
Kristi, díky za uklidnění, to se má naše garda na co těšit 🤐

r123
4. pro 2007

mám uplně stejný problém moje těhotenství už je dost za půlkou a já stále nemůžu spávat.spíš mám pocit že je tohosrší.a nepřidá tomu ani to že mám skoro tříletýho roštáka kterému se potřebuju přes den věnovat.sem přes den pekelně unavená,ale smířila jsem se s tím.koukám na televizi a vlastně si užívám chvíle klidu a ticha 😀 !a pak když můžu tak si jdu lehnout odpoledne.musíme to holt vydržet.až se prcci narodí budem spát jak miminka uvidíš! 😉

mysinka
5. pro 2007

Hehe, tak já právě pracuju, nechtělo se mi jen tak se válet v posteli 😀

kyri
5. pro 2007

holky, mně v těhu pomohlo proti nespavosti pořádně se najíst 😀
fakt, klíďo ve 4 ráno - dát si pořádnou mísu musli s mlíkem, a pak se to chrupkalo třebas do 10😉

anta
5. pro 2007

No tak já zase spala vyloženě ukázkově, usnula jsem v půl jedenácté, v jedenáct jsem se vzbudila, šla jsem vyjíst lednici, děsně mi kručelo v břiše, no a usnula jsem ve dvanáct, ráno vstávám do práce ve třičtvrtě na šest 😠 Jsem z toho úplně špatná. Buď usnu v deset večer a to jsem tak 3-4x vzhůru anebo tohle, achjo.

many
5. pro 2007

tak to já dnes po dlouhé době nemohla spát,tak jsem v 6 vstala 😉 ale možná za chvíli půjdu 🙂

anta
5. pro 2007

Tak to many vypadá, že už spíš, tak dobrou noc bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz 😀 😀

krista
17. zář 2008

hlavinka • 27tt • Dnes v 09:29
Hezky den,

trpite nektera nespavosti v tehotenstvi? Jak to resite?
Mym problemem je nocni chozeni na wc a krece v lytku a od dvou ci trech hodin rano uz nemuzu spat, ikdyz se snazim, ale jakmile neusnu do hodiny, neusnu uz vubec. Pres den jsem pak pripitomnela. 😒 Je mi jasny, ze zadny leky brat nemuzu (a ani nechci), ale nemate nejakou babskou radu, co by pomohla?

Dekuju 😉

dvojka • 1d, 26tt • Dnes v 09:36
ahoj.
Mě nespavost trápila zhruba v 23tt až 24tt.Pak najednou nic.
Na ty křeče je dobrý hořčík.Já beru jednu tabletu denně .Kupuju si od walmarku.Doktorka mi řekla,že se možná v budoucnu nevyhnu ještě nějakých tablet od nich.
Jinak jak píšeš,spánek máš asi narušený tím věčným chozením na toaletu.První těhotenství jsem se v noci taky nalítala a pak špatně usínala.Ted když jdu na záchod usnu opět jako špalek.
Snad někdo poradí,ale asi je problém v tom že tě nutká potřeba na zácchod 🙂

hlavinka • 27tt • Dnes v 09:46
Dvojka: diky za nazor. Horcik beru a nic:o(
Tak to jsi mela docela dobry, ze to byl jen tyden ( ikdyz i to je opruz). Ja uz to takhle vedu asi mesic ☹ A musim rict, ze je to znat. Pres den jsem mimo, zapominam a jsem roztekana, proste nevyspala. Ale zase nemuzu rict, ze jsem uplne unavena fyzicky, to ne. Jen si rikam, ze bych se ted mela aspon trochu vyspat, kdyz po narozeni uz se vubec nevyspim 😉
No, jasne, kdybych nemela krece a to casty curani (3x, 4x), tak spim az do rana. Sice jsem vzdycky byla ranni ptace, ale vstavat v 6 rano je porad zlaty oproti druhe/treti hodine.

amira55 • 31tt • Dnes v 09:52
hlavinka já už se týden budím každé dvě hodiny, koukám do stropu popřípadě se kroutím v křečích-dnes jsem ji měla skoro v celý noze ☹ nikdy jsem se spaním problémy neměla, ale tak nějak si říkám, že to k tomu patří. ještě musím 5x do práce a pak už je mi to fuk. a jak to řeším?ono to asi řešit nejde, prostě to tak je- hlavně to ber v klidu-to tělo asi ví, proč to dělá🙂

hlavinka • 27tt • Dnes v 09:59
Amira: tak to Ti vubec nezavidim. Ty krece jsou dost sileny, co? Je to jak kdyby se zakousl do nohy krokodyl 😀 Ja vim, ze to k tomu patri a ze je to na omezenou dobu, ale rikam si, ze trocha vyspani by mi bodla. No, holt asi fakt musime zatnout zuby a vydrzet 😉

dvojka • 1d, 26tt • Dnes v 10:11
hlavinka-řekni to na gyndě,předepíše ti na ty křeče magnezium-možná o něco větší dávku.Taky si dávej každý večer nohy o něco výš než budeš mít hlavu.Něčím si je prostě podepři..
To čůrání neovlivníš,lítáme asi všechny.Někdy pomůžou tablety brusinkové,ale tady je to ovlivněno tím,že plod tlačí na močák.A bude hůř zhruba tak 14 dní před porodem.Je to taková příprava na noční kojení 😀

campi • 21tt • Dnes v 10:16
Taky hlásím křeče - dneska se objevily AZ v půl šesté, ale poskakovala jsem pak po ložnici jako blázen.

Od tý doby, co chodím cvičit, je to trochu lepší. Magnézko beru 2 denně. Doporučuje se provádět cviky jako kroužení v kotnících, fajfka-špička, postupně krčit a natahovat prsty na noze apod.

hlavinka • 27tt • Dnes v 11:22
Na gynde jsem to rikala, prej zadna pomoc. Magnezium beru vickrat denne, mam nejaky magnezilactici nebo tak nejak (puvodne bylo na tvrdnuti, to uz nemam, nebo aspon velmi malo), ale na nohy nepomaha.

Taky si rikam, ze se ted naucim vstavat bez kecu co tri hodiny a jako priprava na kojeni dobry 😀

adulik16 • 35tt • Dnes v 11:37
Ahoj hlavinka, tak ja uz nespavam asi dva mesiace. Nastastie teraz uz nerobim, tak lezim v posteli aj do dvanastej. Ale ked som chodila do prace, bolo to hrozne. Aj ja som obcas mavala krce v lytkach, na to fakt pomaha jedine magnezium, teraz ten krc dostanem iba obcas, ale zase pravidelne musim chodit na zachod v noci a malinky ma uz tlaci v brusku a nepaci sa mu, ked spim na boku. Na chrbte vydrzim lezat len chvilu, tak sa celu noc prevalujem.

luca76 • 24tt • Dnes ve 12:23
každý den se snažím, abych si ty nohy aspon na chvíli dala nahoru, třeba u televize nebo když si čtu atd. Dobrý je masírovat si je např. ICE gelem, je to chladivý a hrozně příjemný.... Taky mám potíže s nespavostí (poslední dobou) a snažím se po 19 hodině už moc nepít, abych nechodila na WC často, díky tomu se mi to podařilo zredukovat na 1 x WC za noc a aspon se vyspím víc, radši se vodou nalívám přes den, ale večer se fakt už snažím nepít... Na nohy je ještě taky dobrý cvik vzít si malou kuličku, položit ji na zem a střídavě ji zvedat prstama u nohou a přendávat do druhý nohy atd... a třeba 10x za sebou ...

kulicka • 33tt • Dnes ve 12:30
Holky podlozte si na noc nohy (teda matracku) treba telefonnima seznamama, to by mohlo pomoct. A jak citite ze na vas jde krec okamzite chytnout za patu a pritahnout spicky k telu. Krec odezni rychle a pak nebudete celej den kulhat. Aspon me to tak pomaha. Jinak jak rika luca, podkladat nohy celej den 😉

Ja se ted budim okolo 4 rano a uz moc nezaspim. Musim taky na WC a najist a napit jinak je mi blbe jak Alikovi. Az kdyz manza odejde do prace. To pak mam celou postel pro sebe a spim az do obeda. No ale ja muzu no. Estli pracujete jinde nez doma, tak je to slozitejsi.

Jinak nechci strasit, ale me navic trapi "zvedani zaludku". To je "pohodicka".

Prvni trimestr jsem mohla spat jen na pravym boku a ted uz mi to zacina znova. Dycky me z toho boli cely ucho 😅

No doufam, ze vam to brzo prestane. Prinejhorsim ve 42 tt uz bude vsecko tohle ee pryc 😉

leniccka • snž • Dnes ve 12:31
hlavinka ked som bola prvy krat tehu tak som isla spat o 22,00 a hore svieza som bola uz o druhej rano... drahy ma vyhanal do nocnej smeny, nech si zozeniem nocnu pracu... no a potom moja hyperaktivita dopadla MA v 6tt... neva dostali sme sa z toho a ked raz budem tehu tak budem lezat bez ohladu na nespavost.... 😉

anippe • 22tt • Dnes ve 12:52
Taky mě trápí, že málo naspím. Vstávám před desátou, spát chodím kolem druhé, někdy až po třetí ráno, ale klidně bych byla ještě vzhůru, někdy jen tak čučím v posteli 😒 Přes den si nelehnu, to bych taky v noci nemusela zabrat vůbec. Mám to tak celé těhu a ted se to trochu zhoršuje.A to jsem si říkala jak budu unavená všude usínat a že musím spát aspon 9-12 hodin, aby prcek dobře prospíval !

Zkusím přestěhovat telku do ložnice, přece jen na mě působí uspávacím způsobem.A koupím uklidnující čaj pro děti.

luca76 • 24tt • Dnes ve 13:45
já na začátku těhu spala pořád, i během dne, ale ted je to pořád horší a horší ...asi je to i tím, ž euž nevím, jak bych si lehla, aby to bylo pohodlný🙂

hlavinka • 27tt • Dnes v 19:33
Adulik: ono se muze lezet na zadech? mne lekari rekli, ze prej se nema, ze by si dite tlacilo na placentu a mohlo se "pridusit a podvyzivit" a taky prej ze pak ma maminka zatezkanou nejakou dulezitou zilu a kdesi cosi. Ja tedy na boku trpim, protoze mne boli kycle. Zlaty polezeni na zadech 🙂 Bricho jeste nemam tak tezky, takze myslim, ze bych snad chvili na zadech mohla lezet:o)

Luca: lymfomasaze? to se taky smi v tehu? v chytrych knizkach, Betynkach a Maminkach pisi, ze by se nemelo.... Ja vim, nejsme nemocne, ale jen tehotne 🙂

Taky se musim rano (tedy cca do 2 hodin od probuzeni, tzn. asi ve 4 rano) najist a napit, normalne nasnidat, jinak je mi spatne. Takze mam dve snidane, druhou pak s manzelem.

saskarisko • 1d, snž • Dnes v 19:40
Ahojte,
ja ked som bola tehu, tak som mala pod plachtou zrolovany vankus alebo nejaku deku a na nu som si vykladala nohy, a tak som vlastne aj spavala.

hlavinka popros manzela o obycajne namasirovanie, aj to dost pomaha

a to ci celu noc spite na boku, aj tak neovplyvnite, lebo ked zaspite tvrdo, tak spite aj na chrbte.

ku koncu tehu mi pomohol maly vankusik pod brusko 😉

petka_s • 26tt • Dnes ve 20:21
baby moze sa stat nieco malickej ked si lahnem na brusko a tak budem aj dlhsie oddychovat,mame teraz dobre madrace tak ma nicnetlaci a lezi sa mi tak dobre,len neviem ci sa nemoze nieco stat malej tak poradte prosim.dakujeem 🙂

hilaris • 12tt • Dnes ve 20:51
som toho nazoru ze by sa malinkatej nemalo nic stat ak nie si nejaka zavalita. zalezi na vahe. Asi 🙂 mozno by bolo rozumne pomoct si vankusmi pre istotu. ked si das vankus pod brusko alebo nad brusko, na samotne brusko bude mensi tlak. Inak na gynde mojej sestre povedali aby este v 20 tt spavala na bruchu aby sa napravila maternicka. Co je teda aj moj pripad ale mna zatial nic netlaci len trpim nespavostou. Ani nie preto ze by som chodila na wc (2x za noc) a ani nie kvoli krcom (zatial ani naznak) ale bolest chrbtice v krizoch. Aj postel sme kupili novu lebo ma vsetko tlacilo. Dalsi faktor: moj chuap chrape a tak sa ani on nevyspi kedze ho stale budim aby prestal. Ale to aj pred tehu. Som fakt nevyspata. Mam pocit ze celu noc len tak prelezim. Mozno preto ze mi chyba denna aktivita ale co narobim ked mozem teraz len doma sediet alebo lezat kedze som pn? Nejaky odbornik na spanok by sa nenasiel?

petka_s • 26tt • Dnes ve 20:56
ahoj hilaris,
dakujem za radu,pretoze sa mi naozaj tak fajn lezi,na brusku,
ale tym vankusom si teda pomozem 😉
a stou tvojou nespavostou..?no tazko povedat,
ja chvalabohu mozem pekne buvat, a pospim si aj cez den dost,ty si ako na tom
cez den?aspon vtedy sa vyspis??
ja neviem co by som robila keby som spavat nemohla..

tetadolly
17. zář 2008

dobrý večer holky, taky mám problémy se spánkem, spíš s usínáním, muž mi pořídil kojící polštář a chvíli to zabíralo, ale teď je to zase problém, kolikrát usnu až o půl noci a každou hodinu jsem vzhůru,fakt jsem z toho už docela vyčerpaná, a tak spím, když se mi chce spát. 😒

hlavinka
18. zář 2008

Nevim, na brise jsem nikdy nespala rada, boli z toho za krkem...Ale proti gustu 🙂 Kazdopadne, ja uz mam brisko trochu vetsi, takze by to ani neslo, kam by se pak chudak mala vesla?😉

emjee
3. lis 2008

munu • 23tt • Včera o 19:12
zacinam tuto temu, lebo by ma zaujimalo, ci aj vy tehulky mate problem so spanim.. ja neviem, ale niekedy spim super a niekedy zase nemozem zaspat.. alebo zaspim a uz potom ked sa zobudim, ze potrebujem na Wecko, tak uz ma mrvi a uz nemozem zase zaspat... 😠 to je strasne...

shela • 1d, 21tt • Včera o 19:15
munu..pri prvom tehu som niekedy nespala cele noci...zaspavala som o 8 rano kedy kazdy ´normalny clovek vstaval....ale teraz to je ine...mam 14mesacnu dcerku tak to sa za nou nalietam takze nemam problem so zaspavanim...niekedy chodim spat so sliepkami 😀

munu • 23tt • Včera o 19:17
no to je strasne.. a ja este chodim do prace stale a este aj budem skoro 3 mesiace.. akurat mame nocne smeny... tak sme si s manzelom lahli teraz poobede, ze si trosku pospime pred nocnou na 3 hodky a on sladko spi a ja nemozem zaspat.. 😠

shela • 1d, 21tt • Včera o 19:25
munu...a to zvladas nocne?? 😕

munu • 23tt • Včera o 19:31
nocne su v pohode.. netaha ma na spanie, takze ok.. ja mam nocne smeny najradsej zo vsetkych.. to skor mam problem zvladat ranne smeny, lebo neznasam rano vstavat skoro a my musime vstavat uz o 4.20 😠

shela • 1d, 21tt • Včera o 19:43
munu..tak to nezavidim...ja ked mam vstat o 5 tak to umieram...strasne mi je vetdy zle- na zvracanie...chvalbohu ze mala sa nam budi az okolo 7 rano...a inac ta nic ine netrapi? Iba ta nespavost? No ja pri malej som myslela ze to nezvladnem a teraz keby maly nekopal tak ani neviem ze som opat tehu

munu • 23tt • Včera o 19:48
no ja mam to iste, ked ma malky nekopne, tak ani neviem, ze som tehu 🙂
nemam ine problemy v tehu, len ta nespavost, ale akosi mam privela energie v poslednej dobe, tak preto asi nepotrebujem az tolko spanku ako v prvom trimestri 🙂

munu • 23tt • Včera o 19:57
tak ja si idem vyskusat este lahnut aspon na hodinku... mozno sa mi podari aspon zdriemnut, aj to by pekne teda pomohlo 😒

lyongirl • 1d, 20tt • Včera o 20:06
aj ja mám problémy so spaním, otravuje ma v noci smad a potom samozrejme WCko a bolo to tak aj pri prvom a je to tak aj teraz a vôbec nevadí, že sa starám o malého. Sem, tam idem spať aj ja so sliepkami, ale potom nemôžem v noci spať a prehadzujem sa aj 2hodky, no hovorím si, že sa asi konečne vyspím až keď sa deti odsťahujú 😀 . Poriadne som sa veru nevyspala asi 2,5 roka a ešte to potrvááááá.... 😒

smejko1 • 38tt • Včera o 20:08
dievcata pockajte na posledne tyzdne....... len vtedy zistite co je to nespavost.. 😉 ale nejdem strasit 😀

emkaa • 39tt • Včera o 20:11
suhlasim so smejkom, posledne tyzdne su fakt najhorsie 🙂 wc niekolkrat za noc, smäd, bolesti chrbta... ked si lahnem, zaspim normalne, ale akonahle sa prvykrat zobudim, ze musim na wc, potom uz poriadne nezaspim.. 😠

lyongirl • 1d, 20tt • Včera o 20:11
už sa teším..... 😀 pri prvom som to nejako nestihla, keďže sa narodil predčasne.

kotenko
29. led 2009

ahojte. sice nie som tehotna, ale mam velke problemy zo spanim a aj zo zaspavanim...
v skratke iba tolko... uz nezabera nic, neskoro chodim spavata, spim malo a este k tomu sa aj tak stale budim a prehadzujem... je toho vela co ma trapi na dusi (dcerka, laska a financna kriza), ale s tym sa musim naucit zit. Chcela by som sa tohto problemu zbavit, ale nie liekmi... Mate nejake zarucene recepty na "dobry" spanok? kedysi som zo spankom nemala problem, ked som spala, tak som spala nepretrzite... a spanok som si vedela vychutnat...

bubinko83
29. led 2009

jaj,kotenko ja ked čitala tie tvoje prispevky a to tvoje trapenie čo si zaživala,sa čudujemže si vobec pri zdravom rozume.A nie že len nemožeš spavat.Obdivujem ta ,ja by som to určite nezvladala s mojou povahou ☹

emamamamu
29. led 2009

ja nespim celou noc a do prace jdu na desatou do sedmi..doma jsem v osm...pomalu jdu po ctyrech po schodech a v posteli oci vykulene a nespim ani za nic... ☹

bubinko83
29. led 2009

emamamamu ,ja som malvala toto iste ked som bola tehu,zo začiatku som sice vela spala,ale asi od 20tt vobec.Presne jak hovoriš,padala som na hubu ale ked som si lahla do postele kukadla vypulene jak hovado.Už som sa nevedela dočkat rana 😀

emamamamu
29. led 2009

no ja uz nevim, ceho se mam dockat ja...me prijde ze takhle si budu moct za chvili najit misto na cintorine😀
ja bych tak spala az bych brecela..vetsinou bych dokazala usnout zrovna v praci😀

kotenko
29. led 2009

no ako vidite, nemozem spat.. oci krvave cervene, telo by aj spalo, uz aj same preklepy mam vsade co ledva vidim, ale ked si lahnem, tak mozem pocitat milion oveciek a pripadne pocitat kazdy vlas na hlave a zamienat ho za cent zdokonalovat sa tym v prepoctoch na euro, ale nepomoze mi nic... som zvedava, dokedy tu dnes budem sediet a oci si nicit.... zajtra zreferujem 😉
uz som skusala aj radio mat zapnute, aj vypnute (kedysi som nemohla bez radia zaspat), nepomaha nic....

zuzik24
29. led 2009

ahoj kotenko, mám stejný problém 😀 Vždycky jsem byla noční ptáče, ale teď se mi stává, že se mi opravdu spát nechce. Dneska je to ještě trošku vyvolané kafíčkem, co jsem upíjela příteli 😀 Včera jsem se probudila ve 3 ráno a do půl sedmé jsem nespala. Pak jsem šla na odběry krve. Byla jsem hrozně unavená, ale když jsem se vrátila domů a lehla si do postele, tak se mi zase spát nechtělo. Usnula jsem až po obědě... No a teď opět nemůžu spát...

kotenko
29. led 2009

Zuzik, tak aj to site az nato, ze som pila coca.colu a po 21h som si ju uz narocky nedala. ale kedze viem aky je tam mnimalny pocet kofeinu tak si nemyslim, ze by som to mala z toho. kavu nepijem, ledva si dam niekedy kapucino..
no vidis, aspon tu nei si sama a mozme si pisat...
noo, ale ty si tehulka, mala by si oddychovat...

zuzik24
29. led 2009

to je právě ono, že se mi spát vůbec neche... Sice už mi padají oči, ale když si lehnu, tak čučím do stropu a nic. A nepomáhá ani na nic nemyslet, protože myslím na milion věcí...
Je mi strašně moc líto, co se stalo vaší roztomilé dcerušce... Nedá se to ani popsat slovy.

kotenko
29. led 2009

no, vidno na preklepoch ze som riadne vycerpana... ach jaaaaj. no co uz, noc je este dlha

zuzik24
29. led 2009

já jdu zítra ráno na kontrolu k dr., tak se musím trošku prospat. Na spánek prý pomáhá teplé mléko s medem, ale já bych se po teplém mléku asi pozvracela...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru