Problémy v těhotenství, krvácení. Může být mimi ok?

brisalek
13. lis 2010

Ahoj, chtela bych poprosit o vase zkusenosti. Na poslednim UZT jsem mela byt 7tt+4 mi dr. rekla, ze nevidi srdicko a poslala me k Apolinari na kontrolni UZT pripadne revizi. Druhy den u Apol. videli embryo odpovidajici 5tt tehu a naznak srdecni akce a at prijdu za tyden. Vecer jsem zacala spinit, volala jsem tam a rekli, ze mam prijet jen kdybych krvacela, ze to muze byt i z vysetreni. Druhy den zase dopo spineni, ale uz krvavejsi pak par hodin nic a pak zase a silnejsi, ale porad spis spineni. Ale jela jsem do nemocnice, kde me vysetrili, zase konstatovali jasnou srdecni akci, dali ascorutin a poucili, ze mam prijet pri velkych! bolestech bricha nebo pri krvaceni jasnou krvi silnejsim nez menstruace. Spineni-krvaceni se stupnuje uz 4 den. Ted uz je to jak pri zacatku menstruace jasna krev s krvi srazenou , ale zase jen tak 2x za sebou pak dobu nic nebo mirne spineni a pak zase a zase malinko silnejsi. Ted uz me i boli bricho, ale asi tak jak kdyz vim, ze to za par hodin dostanu.
Ja si myslim, ze je to jasny potrat,ale mam 16 mesicni dceru(nemam jine hlidani nez manzela, babicky jsou daleko a neni na ne vubec zvykla, vidi je 1x za 2, 3 mesice), ktera do minuleho tydne usinala jen u prsa a je vecer a v noci zvykla jen na mne.Tak nevim , jetsli jet ted, jestli by mi udelali hned revizi a pustili domu nebo me tam drzeli cely vikend. Bojim se zacnu krvacet vecer a uz ji ani neuspim, ale stejne v nemocnici ztvrdu celou nedeli....Uz bych to chtela mit za sebou a ne kazdy den cekat a nevim co je lepsi udelat. Jo a jeste chci dodat, ze presne vim, kdyz jsem mohla otehotnet, takze pozdejsi otehotneni, ktere by vysvetlilo malinke embryo neni mozne(proste sex byl je jedenkrat za mesic🙂).

Mela jsem to nektera podobne a pak bylo tehu v poradku? Ja tomu totiz moc neverim a tak bych byla radsi za tu revizi vcas. Jeste podotykam, ze tehu bylo neplanovane a castecne je i nechtene i kdyz jsem nedokazala jit na potrat. Takze se o tehotenstvi nijak zvlast nebojim i kdyz me to mrzi. A jsem v tehle vecech pragmatik, proste je to prirodni vyber a stejne s tim nic nejde delat.

dasty79
13. lis 2010

Ahoj - takhle to měla podobně kámoška a bohužel to těhu nebylo ☹
A já jsem si spokojeně užívala těhu - a nejdnou v 9tt kontrola utz a bum 😠 bez srdeční akce a to jsem 2 týdny předtím měla srdeční akci.Já jsem nekrvácela, břicho mě nebolelo.Prostě zamlklý potrat, řekli že se to stává každý 2 holce.Ale já z toho byla pěkně hotová.
Druhej den ráno si mě objednali na 7h do nemocnice - to už jsem nemohla od půlnoci jíst. A pak mě během dopoledne udělali revizi a nechali mě tam přes noc a ráno mě pustili s manželem domů.Pak jsem ještě celej den spala - byla jsem asi 2 dny oblblá po té narkóze....
To bylo hrozné období - od té doby se pořád snažíme o miminko a nic ☹
Tak ať ti to dobře dopadne a nemusíš a revizi 🙂

terinda
13. lis 2010

Ahoj, měla jsem to podobně jako dasty.
Do nemocnice jsem šla ráno a ještě ten den odpoledne mě pustili. Nic mi potom nebylo 😉

mv
13. lis 2010

Já podobné jak holky.Začátkem 9.t doktor neviděl akci, poslal mne na kontrolní UTZ k Apolináři, tam bohužel stejný nález.Ještě ten den mne tam nechali na revizi, když jsem byla na lačno.Zákrok byl bez komplikací a samy sestry se mne ptaly, zda chci jít večer domu.Kolem 21.hod pro mne přijel manžel.
Bohužel se pak z histologického nálezu ukázalo, že tam revizi zvrznula lékařka a další 3 týdny jsem žila v nejistotě, jestli mi to nebudou muset opakovat.
Takže zpětně bych bývala pár dní počkala a došla si ještě tu srdeční "ne akci" ověřit někam jinam.I když vím, že to je stejně blbost a jinak to být nemohlo...ale stejně.

elana
13. lis 2010

ta doba hospitalizace se liší nemocnici od nemocnice, někde nechávají přes noc, já byla na revizi v ČB a ráno v 7:00 jsem nastoupila, v 11:30 byl zákrok a okolo 15:00 jsem šla domů, stejně tak všechny ostatní, co byly na těhle malých zákrokách (revize, interrupce, konizace a hysteroskopie). Sestra jen změří tlak a lékařka zkontrolovala, jestli neni masivní krvácení.

Jinak jsem taky ještě pár dní jen došpiňovala, občas maličko krev, ale to je normální, jak se děloha čistí.

fram
14. lis 2010

já byla na revizi v 7tt. Byla jsem objednaná na 14h., okolo 16h šla na zákrok a v 17.30 už jsem volala manžovi, ať si pro mě přijede.

brisalek
autor
15. lis 2010

Diky vsem za reakce.

V sobotu ve 12hod uz mi prislo , ze me boli bricho vic nez je zdravo a krvaceni taky horsi, tak jsem se sbalila a valila metrem k Apolinari. Tam jsem hodinu a neco cekala nez prisel dr. a nez vysetril dve pani prede mnou. A to uz me teda podbrisek bolel hodne. No kdyz me prohlidla rekla, ze tam urcite zustanu, ze uz jsem castecne potratila. Bohuzel v 10hodin jsem si vzala 3 platky sunky, takze revize az v 5 odpol a musela jsem tam zustat pres noc, protoze pousti 6 hod po a to uz mi bylo celkem jedno v11 uz mala spi a manza s ni musi zustat doma. Ted uz jsem doma a vse snad vpohode.

Manza to s malou zvladli a vubec neplakala ani pri usinani. Kdyz me videla nebyla to ani zadna velka radost. tak ted uz vim, ze konecene po dvou letech muzu zacit obcas "flamovat" a male toho zase tolik nebude chybet🙂🙂.

suzamen
30. lis 2010

Ahoj holky mě to čeká zítra ☹ včerejší kontrola nedopadla dobře jen vůbec nevím co udělám s malou nemám pro ni žádný hlídání 😒

kristy2008
30. lis 2010

ja sem byla 7+4 a zacala sem krvacet a hodne z niceho nic.tyden predtim sem mela strevni potize.mudr. mi rekl,ze uz to byl signal potratu,protoze sem napul potratila a telo se snazilo vyrovnat stim co zbylo a bylo to vlastne pro telo toxicke -blbe receno. v nemocnici mi rekli at prijdu druhy den nalacno-ani piti-cigarety nic a v 10.30 sem jela na sal.v 15hodin me pustily domu.kdyz sem tam sla rekla sem,ze tam nezustanu pres noc,ze mam doma dceru.tak mi rekli at jedu domu a kdyby komlikace pres noc,tak at prijedu. zakrok probehl ,,dobre" nic me nebolelo-jen me srdce bolelo dlouho..i kdyz to bylo kratke tehotenstvi 😒 tak se holky drzte..po 3mesicicch se muzete zase snazit 😎 kazdopadne suzamen by snad melo jit si zazadat v nemocnici kam jdes aby tam mohla byt stebou nebo neslo? jedna se fakt ,,jen " o 8hodin..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru