• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prudce jsem se zvedla a zabolelo mě břicho. Je to ok?

30. ledna 2010 
Ahoj, prosím Vás o radu, či kdo máte podobnou zkušenost. Jsem na konci čtvrtého měsíce těhu a včera jsem klečela na "bobku" a pak jsem se prudce zvedla a šíleně mne zabolelo břicho (jakoby velká křeč svalu, tak možná na 5 - deset vteřin). Pak bylo vše o.k., břicho nebolí. Přemýšlím, zda nezajít raději zítra ke gynekologovi. Díky.
30. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
MPavlínko, nemusíš mít strach...tohle se mi stávalo téměř během celého těhu :wink: Doktor mi na to vždycky jen řekl, že je to normální, že se vše zvětšuje a natahuje a při prudším pohybu se to stává často. Důležité je, že Tě ta bolest přejde...na to mě taky upozorňoval. Takže se zbytečně nestresuj a při další kontrole se na to klidně zeptej :wink: Přeji Ti klidné těhulení a ať miminko krásně roste :dizzy_face:
30. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli to já měla taky několikrát až jsem kolikrát bolestí zaječela většinou to bylo stejný jak u tebe, blbě a prudce jsem se pohnula nebo jsem zvedla něco těžkýho. neboj nic se nestalo, prostě je ta děloha napnutá tak to občas zabolí,vždycky si po tom radši lehni na chvilku a uvidíš vše bude v pořádku.
30. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, děkuju moc :slight_smile: To víš, člověku to vrtá hlavou. Je fakt, že už se mi to jednou stalo, ale bylo to při vstávání z křesla a nebolelo to tolik. Halt budu muset být pomalejší a opatrná.
30. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
strouzek díky :slight_smile:
30. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, já jsem z toho taky bývala vyplašená :sweat_smile: To se člověk vždycky zapomene, když ještě nemá takové bříško :grinning:
30. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, u malý jse toto měla taky celé těhu, ale zas to pak přešlo a bylo stalo se mi to aji kdyz sem lezela na boku arychle sme se zvedla tak to zaboello auau, a ted se mi to stava taky :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: ja dneska luxovala a klecela jsem u toho-nebyla to prudka bolest,ale po zbytek dne me bricho boli -tak radeji spis odpocivam...
u prvniho jsem to mivala taky od roztahovani delohy -hnusna pichava bolest -ale u druheho to tak neni,ale zas jine veci.
30. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek