Prudce jsem se zvedla a zabolelo mě břicho. Je to ok?

mpavlinka
30. led 2010

Ahoj, prosím Vás o radu, či kdo máte podobnou zkušenost. Jsem na konci čtvrtého měsíce těhu a včera jsem klečela na "bobku" a pak jsem se prudce zvedla a šíleně mne zabolelo břicho (jakoby velká křeč svalu, tak možná na 5 - deset vteřin). Pak bylo vše o.k., břicho nebolí. Přemýšlím, zda nezajít raději zítra ke gynekologovi. Díky.

luca81
30. led 2010

MPavlínko, nemusíš mít strach...tohle se mi stávalo téměř během celého těhu 😉 Doktor mi na to vždycky jen řekl, že je to normální, že se vše zvětšuje a natahuje a při prudším pohybu se to stává často. Důležité je, že Tě ta bolest přejde...na to mě taky upozorňoval. Takže se zbytečně nestresuj a při další kontrole se na to klidně zeptej 😉 Přeji Ti klidné těhulení a ať miminko krásně roste 😵

strouzek
30. led 2010

pavli to já měla taky několikrát až jsem kolikrát bolestí zaječela většinou to bylo stejný jak u tebe, blbě a prudce jsem se pohnula nebo jsem zvedla něco těžkýho. neboj nic se nestalo, prostě je ta děloha napnutá tak to občas zabolí,vždycky si po tom radši lehni na chvilku a uvidíš vše bude v pořádku.

mpavlinka
autor
30. led 2010

Luci, děkuju moc 🙂 To víš, člověku to vrtá hlavou. Je fakt, že už se mi to jednou stalo, ale bylo to při vstávání z křesla a nebolelo to tolik. Halt budu muset být pomalejší a opatrná.

mpavlinka
autor
30. led 2010

strouzek díky 🙂

luca81
30. led 2010

Pavli, já jsem z toho taky bývala vyplašená 😅 To se člověk vždycky zapomene, když ještě nemá takové bříško 😀

monaberuska1
30. led 2010

ahojky holky, u malý jse toto měla taky celé těhu, ale zas to pak přešlo a bylo stalo se mi to aji kdyz sem lezela na boku arychle sme se zvedla tak to zaboello auau, a ted se mi to stava taky 😀 😀

eloana
30. led 2010

Ahoj holky🙂 ja dneska luxovala a klecela jsem u toho-nebyla to prudka bolest,ale po zbytek dne me bricho boli -tak radeji spis odpocivam...
u prvniho jsem to mivala taky od roztahovani delohy -hnusna pichava bolest -ale u druheho to tak neni,ale zas jine veci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru