Průjem v 9tt, poraďte

annielok
18. črc 2014

Ahoj holky, načetla jsem se ohledně tohohle tématu už hodně.. Bohužel, všude se mluví o krátkodobé, obyč řídké stolici.. Já bohužel už 3 dny produkuji pouze vodu a něco podobné řídké stolici.. Virové to podle mě nebude, protože jsem absolutně bez jakýchkoliv křečí.. Doteď jsem si prožila max nechutenství-nezvracím.. Na sladké se nemohu ani podívat a vitamíny už 4 dny neberu, Absolutně netuším co mámdělat.. někdy jdu jednou za hodinu,jindy 3x do 15cti minut.. celkově za jeden den i noc jdu tak 50x na wc!! :( už jsem beznadějná.. zoušelajsem dietu, černy čaj, babány, ale bez jakékoliv změny.. :( Poraďte prosím..

duty
18. črc 2014

Já bych si být tebou určitě došla k doktorovi...

senoritapetra
18. črc 2014

Taky jsem měla průjem (a do toho zvracela, takže jsem netušila, kterým otvorem dřív 😀), je to běžné bohužel, aspoň Ti není špatně 🙂 No přesto dál hodně pij, protože průjem tělo dehydruje a kor v těhotenství, vynechej kafe, pokud piješ. Zkoušej dál suchary, banány, rýži, mi pomohlo nastrouhat si jablko s mrkví (to zároveň obsahuje vlákninu, takže střeva se pročistí ,ale nepůjde z Tebe jen voda) nebo dýňová semínka (né moc, tak hrst denně), zařaď klidně čisté brambory a zeleninu na páře, acidofilní mléko a rohlík k tomu, a jemně slazené minerálky, tělo potřebuje sacharidy kvůli energii.. ale jedla bych normálně, vynechala jsem jen tučné a kořeněné. No a kdyby to neustávalo, tak pro jistotu k lékaři, jestli to opravdu není virového nebo bakteriálního původu.

annielok
autor
18. črc 2014

Kafe jsem přestala pít okamžitě, jakmile jsem zjistila, že nejsem sama 🙂 dnes už jsem se ze zoufalství vrátila ke skoro normálnímu jídlu.. Dočetla jsem se, že spoustě holek v tomhle pomohla smecta a rozhodla jsem se, že to také vyzkouším a je to lepší 🙂 zase není právě dobré zůstat na dietě dlouho, kvůli prckovi.. Dr-gynda i obvoďák teď mají bohužel dovču :( ale pokud se to přes víkend nedá do pořádku, zajdu si k obvoďákovi hned v PO. Díky za rady, snad už to bude ok,hlavně hodně pít 🙂

hojda
18. črc 2014

Teď docela řádí střevní chřipky, u nás v okolí to má víc lidí a my si užíváme už od neděle 😝 , nejdřív manžel a pak já a děti to ještě pořád drží.

calimero92
18. črc 2014

Já když jsem otěhotněla a ještě jsem o tom nevěděla tak jsem taky měla pořád průjem a lítala k doktorce :D někdo zvrací, někdo má běhavku...co poradit netuším, za pár dní mě to přešlo

annielok
autor
19. črc 2014

Já si právě taky myslím, že to bude tím, že se mi zvracení vyhlo :D přece mě to naše mrně nenechá projít si začátkem jen tak hladce, že?.. :D Smecta nám pomohla, už se to fakt nedalo, běhala jsem 50x a nikdo jiný z rodiny ani okolí to nemá, jen já.. Takže virovku bych opravdu vyloučila 🙂 ale přeci jen si asi raději k dr zajdu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru