• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Průjem v těhotenství. Je to normální?

7. října 2016 
Dobrý den.Chtěla bych se zeptat,jestli je tady někdo kdo čeká nebo má již dvojčátka.Čekáme jednovaječné dvojčátka a už druhý den mám průjem.Zítra budu ve 24.týdnu.Trochu mě pobolívá sem tam břicho a cítím se pořád taková nějaká mokrá.Poznala bych kdyby to byl nedej bože únik plodové vody?Může mi někdo prosím poradit co mám dělat?Nevím jestli s tím mám jít otravovat hned k lékaři.Děkuji Simona :astonished:
9. lis 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny minulý týden jsem dostala průjem a křeče v břiše ža jsem musela do nemocnice.Po 4 dnech strávených v nemocnici jsem doma a mám opět bolesti na záchodě a takové žluté bláto.V nemocnici mi nic nenašli a můj lékař mi na to nic nedal jen zjistil že mám nějakou bakterii tak beru antibiotika.Už nevím co mám dělat.
29. pro 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky sice si toto ctu az hodne pozde ale jsem tez tehotna v 37+1dentydnu a az dneska semi ten prjem objevil jinak jsem nevedela o celem tehotenstvi ale u me ten prujem mohl vzniknout tim ze jsem snedla na posezeni pistaciovou čokoladu tu velikanstkou dotoho jako vzdy pul kilovy jogurt a kousek salamu je fakt ze tohe jim normalne tak nevim jestli tez mamm plasit a nebo jestli to neni tim ze uz jsem u konce tehotenstvi :D
16. led 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžete mi poradit, jestli některá máte zkušenosti, jsem v 18tt a už třetí den mám průjem.
Dnes jsem byla u lékaře a čekám na výsledky nějakých testů, ale koukala jsem že to postihuje ženy spíše před porodem, než v takhle brzkém stádiu těhotenství, mimí je prý v pořádku ale mě to teda moc příjemné není,
nesmím jít ven, jinak bych to asi nedoběhla..... kolikrát doma mám co dělat, jdu třeba tak 5x až 6x za den a v noci třeba i 3x :grinning:
9. bře 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ve 31.tt a celé těhu ukrutná zácpa, zato teď už týden průjem. Infekční to nebude, chodím jednou za den a kdyby to bylo infekční, asi bych chodila častěji ne? ale křeče mam solidní. Vitamíny beru pořád stejný a ani jinak jsem nezměnila jídelníček, jenže jsem začala lehounce ztrácet na váze, tak nevim, co teď :frowning2:
29. kvě 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, chtěla bych vás o něco poprosit. Moc by mi pomohlo v rámci mé seminární práce, kdyby jste se koukly na tento dotazník.Zabere to jen 2 minutky.Týká se to krémů proti striím.
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dF81UFBvb3lRdVRERUt5a1BrM2VrLVE6MQ
30. kvě 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mám všechny vitamíny nic mi nechybí a střevní potíže mám občas . Jinak také bojuji se zácpou a doporučuje se na to před spaním bílý jogurt nebo sníst jablko. Mělo by to pomáhat a chodit na půl hodinu ven :wink:
3. pro 2012 v 15:08  •  čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak to vypadá tak se kristýnka už brzy podívá na svět za týden mám termín porodu, ale už se nemůžu dočkat až bude venku :slight_smile:
3. led 2013 v 01:51  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, čtu si tady vaše dotazy....a musím se k nim přidat...teď jsem ležela od pondělka v nemocnici s podezřením na zánět žaludku... měla jsem i průjem na vše mi dělali laborku - na krev i na stolici a vše je v pořádku. Bolesti do žaludku přestaly po kapačkách, průjem jsem měla tak jednou až 2x za den, kromě čtvrtka. Včera mě pustili domů a opět mně začal průjem, ale nemám u něho křeče do břicha...:( už nevím, co mám jíst, co dělat... :( normální mi to ale nepřijde... jsem v 26,. týdnu a i když mám labor. testy v pohodě, tak mám strach, když se dočítám, co to všechno může způsobit... :(
2. lis 2013 v 10:40  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám s tímhla problém celé těhotenství...buďto zácpa..... Nepomáhá nic..... A třeba po čtyřech dnech průjem jako blázen.... Dokonce se občas pozvracím... Podle Dr. Je vše v pořádku.....
2. lis 2013 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem 33tt a mam to z magnesia... ;) už jak.jsem nebyla těhu a brala magnesia, tak když jsem brala víc, chytala jsem z toho prujem :slight_smile: myslim, že když přibiráš, tak to neřeš ;)
5. bře 2015 v 09:13  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám průjem každy ráno :-/ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2015 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, chtěla jsem se zeptat od včera večera mám průjem a křeče a dnes ráno mám jak by žaludek na vodě a průjem stále, ale ty křeče už ne jenom mě bolí jakoby střeva, jsem v 15tt, tak se bojím aby to mimi nějak neuškodilo, zda to může být viróza??
19. srp 2015 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chtela bych se zeptat co to je..kdyz mam hrozne bolesti bricha i v pod brisku a drasa me to cele bricho a mam prujem desny nemohu se hnout moc se bojim!!!sem ve 34+3 tydnu tehotenstvi a nevim co mam delat voda mi nepraskala moc prosim porad te mi nekdo..
14. led 2016 ve 21:30  •  čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak buď jsi něco špatného snědla a nebo je to kvůli hormonům.
18. led 2016 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frenny tak to budou asi ty hormony strasne moc sem se bala co semnou je
19. led 2016 v 10:10  •  čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď 33+6 a dnes mě chytají děsné křeče břicha ale hned pod žebrama.. Tvrdne to tam jako blázen.. Malý je KP.
Do toho jsem.chytla průjem, že za poslední hoďku a půl jsem musela 3x letět na wc.. Snad nejsem jedna z těch, u kterých se tělo připravuje průjmem na porod! By mě trefilo :unamused: !!
6. bře 2016 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Průjmovala jsem často, bez pokračování, jednou měsíčně se tělo vyčistilo..ovšem 12 hodin před porodem jsem se nemohla odtrhnout z wc, malej se tlačil ven a tím se mi spustil nepříjemný průjem...klystýr v porodce nebyl třeba
6. bře 2016 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dnes kolem treti rano me to chytlo,ale mam pocit ze to bylo vinnou pritele,nechal venku z lednicky pom.maslo,tak mi to asi nejak nesedlo,jsem v sedmem tydnu,behem te doby jsem nabrala pet kilo nahoru,je to normalni?a mohu uzivat pri mensim problemu aspon cerne uhli?neublizi tomu drobeckoj ve me :wink: ale musim rict,hodne jsem se bala o drobecka zda mu ten prujem nejak neuskodi ci zda to neciti.... :cry:
26. čer 2016 ve 03:36  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkynka6 já měla průjem skoro pořád :(, černé uhlí se může, ale moc ne nedoporučuje, kup si SMECTU, ta se může a neuškodí! Já ji brala :slight_smile:.
26. čer 2016 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky já jsem v 9tt a mám taky průjem Teda zatím jen jeden den,myslíte že to neohrožuje mimiska mám o něj Stach,dík za odpived
5. zář 2016 v 15:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem 27+0 uz 4 den mám průjem cca 6x denně někdy i víc. Dietní chyba nebyla moc toho ne jim mám cukrovkarskou dietu. Šílené me k tomu bolí v kříži a záda a křeče do bricha. Dnes jsem byla pro smectu tak doufam ze pomůže. Mela jste to některá v téhle kombinaci? Moc děkuji za odpovědi
7. říj 2016 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek