Průjem v těhotenství. Je to normální?

sargo
27. kvě 2007

Ahoj maminky mám takový dotaz.Už přes týden mám srajdu někdy průjem.Když se najím tak hned jdu,třeba i třikrát za den.U doktora nic nezjistili,tak nevím je to normální na konci těhotenství?Děkuji ☹

cocacola80
9. lis 2011

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat,jestli je tady někdo kdo čeká nebo má již dvojčátka.Čekáme jednovaječné dvojčátka a už druhý den mám průjem.Zítra budu ve 24.týdnu.Trochu mě pobolívá sem tam břicho a cítím se pořád taková nějaká mokrá.Poznala bych kdyby to byl nedej bože únik plodové vody?Může mi někdo prosím poradit co mám dělat?Nevím jestli s tím mám jít otravovat hned k lékaři.Děkuji Simona 😲

adrianka165
29. pro 2011

Ahojky holčiny minulý týden jsem dostala průjem a křeče v břiše ža jsem musela do nemocnice.Po 4 dnech strávených v nemocnici jsem doma a mám opět bolesti na záchodě a takové žluté bláto.V nemocnici mi nic nenašli a můj lékař mi na to nic nedal jen zjistil že mám nějakou bakterii tak beru antibiotika.Už nevím co mám dělat.

gramanovahelena
16. led 2012

Ahojky holky sice si toto ctu az hodne pozde ale jsem tez tehotna v 37+1dentydnu a az dneska semi ten prjem objevil jinak jsem nevedela o celem tehotenstvi ale u me ten prujem mohl vzniknout tim ze jsem snedla na posezeni pistaciovou čokoladu tu velikanstkou dotoho jako vzdy pul kilovy jogurt a kousek salamu je fakt ze tohe jim normalne tak nevim jestli tez mamm plasit a nebo jestli to neni tim ze uz jsem u konce tehotenstvi :D

lucka_1983
9. bře 2012

Ahoj holky, můžete mi poradit, jestli některá máte zkušenosti, jsem v 18tt a už třetí den mám průjem.
Dnes jsem byla u lékaře a čekám na výsledky nějakých testů, ale koukala jsem že to postihuje ženy spíše před porodem, než v takhle brzkém stádiu těhotenství, mimí je prý v pořádku ale mě to teda moc příjemné není,
nesmím jít ven, jinak bych to asi nedoběhla..... kolikrát doma mám co dělat, jdu třeba tak 5x až 6x za den a v noci třeba i 3x 😀

kajcza3
29. kvě 2012

Ahoj holky, jsem ve 31.tt a celé těhu ukrutná zácpa, zato teď už týden průjem. Infekční to nebude, chodím jednou za den a kdyby to bylo infekční, asi bych chodila častěji ne? ale křeče mam solidní. Vitamíny beru pořád stejný a ani jinak jsem nezměnila jídelníček, jenže jsem začala lehounce ztrácet na váze, tak nevim, co teď ☹

andulka444
30. kvě 2012

Ahojky, chtěla bych vás o něco poprosit. Moc by mi pomohlo v rámci mé seminární práce, kdyby jste se koukly na tento dotazník.Zabere to jen 2 minutky.Týká se to krémů proti striím.
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fo...

simonettab
3. pro 2012

Tak to já mám všechny vitamíny nic mi nechybí a střevní potíže mám občas . Jinak také bojuji se zácpou a doporučuje se na to před spaním bílý jogurt nebo sníst jablko. Mělo by to pomáhat a chodit na půl hodinu ven 😉

kikipaja
3. led 2013

Tak jak to vypadá tak se kristýnka už brzy podívá na svět za týden mám termín porodu, ale už se nemůžu dočkat až bude venku 🙂

pbejunkaa
2. lis 2013

ahojda holky, čtu si tady vaše dotazy....a musím se k nim přidat...teď jsem ležela od pondělka v nemocnici s podezřením na zánět žaludku... měla jsem i průjem na vše mi dělali laborku - na krev i na stolici a vše je v pořádku. Bolesti do žaludku přestaly po kapačkách, průjem jsem měla tak jednou až 2x za den, kromě čtvrtka. Včera mě pustili domů a opět mně začal průjem, ale nemám u něho křeče do břicha...:( už nevím, co mám jíst, co dělat... :( normální mi to ale nepřijde... jsem v 26,. týdnu a i když mám labor. testy v pohodě, tak mám strach, když se dočítám, co to všechno může způsobit... :(

ventilkova
2. lis 2013

Já mám s tímhla problém celé těhotenství...buďto zácpa..... Nepomáhá nic..... A třeba po čtyřech dnech průjem jako blázen.... Dokonce se občas pozvracím... Podle Dr. Je vše v pořádku.....

miadelarosa
5. bře 2015

ja jsem 33tt a mam to z magnesia... ;) už jak.jsem nebyla těhu a brala magnesia, tak když jsem brala víc, chytala jsem z toho prujem 🙂 myslim, že když přibiráš, tak to neřeš ;)

ajina10
20. dub 2015

Já mám průjem každy ráno :-/ 😝

martinkasi
19. srp 2015

Ahojte, chtěla jsem se zeptat od včera večera mám průjem a křeče a dnes ráno mám jak by žaludek na vodě a průjem stále, ale ty křeče už ne jenom mě bolí jakoby střeva, jsem v 15tt, tak se bojím aby to mimi nějak neuškodilo, zda to může být viróza??

helen785666666666
14. led 2016

Ahoj chtela bych se zeptat co to je..kdyz mam hrozne bolesti bricha i v pod brisku a drasa me to cele bricho a mam prujem desny nemohu se hnout moc se bojim!!!sem ve 34+3 tydnu tehotenstvi a nevim co mam delat voda mi nepraskala moc prosim porad te mi nekdo..

frenny
18. led 2016

tak buď jsi něco špatného snědla a nebo je to kvůli hormonům.

helen785666666666
19. led 2016

@frenny tak to budou asi ty hormony strasne moc sem se bala co semnou je

bublask
6. bře 2016

Já jsem teď 33+6 a dnes mě chytají děsné křeče břicha ale hned pod žebrama.. Tvrdne to tam jako blázen.. Malý je KP.
Do toho jsem.chytla průjem, že za poslední hoďku a půl jsem musela 3x letět na wc.. Snad nejsem jedna z těch, u kterých se tělo připravuje průjmem na porod! By mě trefilo 😒 !!

veeeraf
6. bře 2016

Průjmovala jsem často, bez pokračování, jednou měsíčně se tělo vyčistilo..ovšem 12 hodin před porodem jsem se nemohla odtrhnout z wc, malej se tlačil ven a tím se mi spustil nepříjemný průjem...klystýr v porodce nebyl třeba

majkynka6
26. čer 2016

Ahoj holky,tak dnes kolem treti rano me to chytlo,ale mam pocit ze to bylo vinnou pritele,nechal venku z lednicky pom.maslo,tak mi to asi nejak nesedlo,jsem v sedmem tydnu,behem te doby jsem nabrala pet kilo nahoru,je to normalni?a mohu uzivat pri mensim problemu aspon cerne uhli?neublizi tomu drobeckoj ve me 😉 ale musim rict,hodne jsem se bala o drobecka zda mu ten prujem nejak neuskodi ci zda to neciti.... 😢

martinkasi
26. čer 2016

@majkynka6 já měla průjem skoro pořád :(, černé uhlí se může, ale moc ne nedoporučuje, kup si SMECTU, ta se může a neuškodí! Já ji brala 🙂.

sabcika
5. zář 2016

ahojky holky já jsem v 9tt a mám taky průjem Teda zatím jen jeden den,myslíte že to neohrožuje mimiska mám o něj Stach,dík za odpived

slavicek14
7. říj 2016

Ahoj holky, dnes jsem 27+0 uz 4 den mám průjem cca 6x denně někdy i víc. Dietní chyba nebyla moc toho ne jim mám cukrovkarskou dietu. Šílené me k tomu bolí v kříži a záda a křeče do bricha. Dnes jsem byla pro smectu tak doufam ze pomůže. Mela jste to některá v téhle kombinaci? Moc děkuji za odpovědi

lucasice
31. říj 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

řekla bych, že je to na konci těhu uplně normální ale rači bych nasadila probiotika.

zelenaesmolda
31. říj 2019

@lucasice
ja bych bez porady s lekarem nenasazovala nic

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru