Průjem v těhu, může to být čištění před porodem?

ani2353
27. lis 2012

Ahojte.prosím vás jsem ve 37tt na rizikovém,doktoři mě strašili že kvůli zdr. komplikacím mi hrozí předčasný porod a teď mám 2 dny průjem...četla sem že to může být čištění před porodem nebo příznak že se porod blíží...máte s tím někdo zkušenost? Magnesium neberu ani žádné vitamíny..díky 🙂

veruska007
27. lis 2012

@ani2353 Myslím, že ve 37.tt to už není takový problém. Já vypadala na porod od 32.tt, malýmu udělali utz, že má přes 2 kg a že je to v pohodě a vůbec se to nijak neřešilo. My ještě odjeli na dovču a narodil se akorát o dva týdny dřív. Jinak já před porodem neměla klasický průjem, jen jsem šla párkrát na velkou a hlavně mi bylo divně, trochu špatně a k tomu jsem měla hrozný hlad - většinou když je mi blbě, tak jídlo nemůžu ani vidět. Zkus živočišné uhlí a odpočívat.

veri25
27. lis 2012

ahojda.já sem vitaminy brala, ale průjem jsem měla taky, ale žádný problémy nebyly a malý se narodil přesně na den úplně v pořádku. nic jsem na ten průjem nebrala, přestalo to samo.... 😀

veri25
27. lis 2012

akorát kyselinu listovou, tu si kup pokud ji nemáš

evulinkab
30. lis 2012

@ani2353 Ano, já to tak měla...den pred porodem jsem mela prujem a porad takový divný pocit v brichu(nedokázala jsem určit, jestli to patri k tehotenství nebo jsou to nejaká rozbouřená streva)Druhý den jsem porodila(6dni pred terminem)

vendullka
30. lis 2012

Taky jsem to tak měla, den před porodem u obou dětí.

lv
30. lis 2012

den před 1.porodem, též, nakonec jsem si myslela, že mám zaražené větry a dělala jsem svíčku - nohama jsem se vyplazila po zdi, ten břuch mě málem udusil, jak mi sjel ke krku, s těma kozama /s prominutím/..no a ono né prd, ale porod../teda až za dlouhých 20h/

adrisek017
18. kvě 2013

Ahojky, mam 14 dni do terminu a vcera jsem na sobe pozorovala par veci (jsem prvorodicka)tak plasim 😉 Zacalo to odekem nejakeho cireho hlenu, pak jsem mela neskutecne bolesti bricha, jakoby prdiky no a dnes jsem se vzbudila s prujmem a trva uz cely den, nevim zda na nej mam vzit zivocisne uhli a nebo to neresit. Pak jsem nekde vycetla ze prujem a tenhle hlen muzou byt priznaky pred porodem, tak mam strach!!:-/ Plasim zbytecne, nebo uz se mam pomalu balit do porodnice 😉

lulii
18. kvě 2013

@adrisek017 Ahojky, no já být tebou, tak začnu balit 😉 😀 Vypadá to na blížící se porod 🙂 Přeju, ať jde všechno hladce a rychle 😵

adrisek017
18. kvě 2013

@lulii No, tak to nevaham a zitra rano balim 🙂 Ted budu doufat, ze to neprijde dnes vecer ☹ Ty si s timhle mela take zkusenosti? A moc dekuji, mam z porodu hrozny strach 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru