• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rady, tipy, triky jak na hemeroidy

5. listopadu 2013 
Taak kterou z vas toto trapilo? Naky napady jak temu ulehcit? Doktorka mi rekla ze s tim ted bohuzelos nic nenadelam ale prece.... to na zmirnit jit musi ? :confounded:
4. lis 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se udělal obrovský v posledním těhotenství... Pan doktor mi řekl, ať to nechám být... Že se vstřebá sám.. Měla jsem z toho dost rozporuplné pocity....ale jak řekl, tak se stalo...
4. lis 2013 v 18:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla maličké, pomáhá Faktu mast vychlazená z lednice, za 3-4dny je pokoj..po každé stolici omýt, pokud to jde a namazat..a na vnitřní hem. Faktu čípky.
4. lis 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používala jsem Dubovou kůru a do půl roku po porodu se fakt vstřebaly :slight_smile:
4. lis 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dali v porodnici strachovu mast a rozhodně byla lepší než cokoliv jiného co jsem z lékárny měla. každopádně mě trápily ještě dlooouho po porodu a občas zlobí i teď, dva roky po, ale už zdaleka ne tak hrozně.
4. lis 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me nejvíce pomohli čípky dobexyl, ma to i látku která tlumí bolest. Faktu u me ne, mela jsem z toho mastné kalhotky. Já mám od porodu vnitřní, a jednou ročně hlavně v letě me to chytne. Nasadim dobexyl Rano a večer a je klid.
4. lis 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer.
Mám ty vnitřní a pomáhá mi dubový gel, jíst jogurty a lecitin.
4. lis 2013 ve 23:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deedeedee Ahoj, bohužel mě to trápí už dlouho. V podstatě od prvního porodu mi to ještě úplně nezmizelo a teď jsem podruhé těhu a už teď to mám zase rozjeté. Ale snažím se chodit pravidelně na wc, to je asi nejdůležitější, pak pomáhá ta mast faktu a dubová kůra, ale stejně to není ono. Děsím se zase stavu po porodu, ale nic s tím asi nenadělám, to k tomu patří. V porodnici mi akorát poradili pomocí čípků zatlačovat dovnitř. Držím všem palce :wink:
5. lis 2013 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Diky za nazory urcite neco zkusim , kazdopadne pokud se bude zhorsovat tak to se teda mam na co tesit :unamused:
5. lis 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek