Rady, tipy, triky jak na hemeroidy

deedeedee
4. lis 2013

Taak kterou z vas toto trapilo? Naky napady jak temu ulehcit? Doktorka mi rekla ze s tim ted bohuzelos nic nenadelam ale prece.... to na zmirnit jit musi ? 😖

ventilkova
4. lis 2013

Mně se udělal obrovský v posledním těhotenství... Pan doktor mi řekl, ať to nechám být... Že se vstřebá sám.. Měla jsem z toho dost rozporuplné pocity....ale jak řekl, tak se stalo...

lv
4. lis 2013

já měla maličké, pomáhá Faktu mast vychlazená z lednice, za 3-4dny je pokoj..po každé stolici omýt, pokud to jde a namazat..a na vnitřní hem. Faktu čípky.

hhanca
4. lis 2013

Používala jsem Dubovou kůru a do půl roku po porodu se fakt vstřebaly 🙂

blahova_andrea
4. lis 2013

mě dali v porodnici strachovu mast a rozhodně byla lepší než cokoliv jiného co jsem z lékárny měla. každopádně mě trápily ještě dlooouho po porodu a občas zlobí i teď, dva roky po, ale už zdaleka ne tak hrozně.

nellisek
4. lis 2013

Me nejvíce pomohli čípky dobexyl, ma to i látku která tlumí bolest. Faktu u me ne, mela jsem z toho mastné kalhotky. Já mám od porodu vnitřní, a jednou ročně hlavně v letě me to chytne. Nasadim dobexyl Rano a večer a je klid.

nebetka
4. lis 2013

Dobrý večer.
Mám ty vnitřní a pomáhá mi dubový gel, jíst jogurty a lecitin.

naomi6
5. lis 2013

@deedeedee Ahoj, bohužel mě to trápí už dlouho. V podstatě od prvního porodu mi to ještě úplně nezmizelo a teď jsem podruhé těhu a už teď to mám zase rozjeté. Ale snažím se chodit pravidelně na wc, to je asi nejdůležitější, pak pomáhá ta mast faktu a dubová kůra, ale stejně to není ono. Děsím se zase stavu po porodu, ale nic s tím asi nenadělám, to k tomu patří. V porodnici mi akorát poradili pomocí čípků zatlačovat dovnitř. Držím všem palce 😉

deedeedee
autor
5. lis 2013

Diky za nazory urcite neco zkusim , kazdopadne pokud se bude zhorsovat tak to se teda mam na co tesit 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru