Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

andi2
11. únor 2010

Ahojda.Zanny tak pak dej vědět jak v jeskyni 😉 Jsem ted dívala na netu a taky přemýšlím že by jsme šli.Na ten můj krevní oběh jedna básen. 😉Step tak máš po revizi ovulku během ms stává se. 😉Jo jinak zvířátka na jaře se rodí nám před dvěma rokama v květnu 3 malinkatý zakrslý králíčci.No díky dceři nám neřekla že je dala k sobě a to jsme se pak divili. 😉 Hplky tak jak čtu tak půjdem v nejbližší době všechny na Ket 😉

andi2
11. únor 2010

píšu jak tatar-holky

stephanie
11. únor 2010

ahojík andi,

myslíš, že je to fakt možné, aby mi vajíčko zrálo a měla do toho menzes? jsem z toho jakási zmatená, uvažuju, jestli fakt večer nepisnu doktorovi...
no vypadá to, že budem společně KETit 😵

andi2
11. únor 2010

step písnout mu můžeš páč Ti říkal,že bude ms až za 14 dní.

stephanie
11. únor 2010

no raději pisnu, ať jsem klidnější...člověk se víc tak bojí, ať je po té revizi vše ok...

martasl
11. únor 2010

ahoj. 😉
já taky na venek dělám silnou,ale jinak.Ale zase mi pomáhá o tom s někým mluvit.ale jen když vím,že mě s citem vyslechne a pohladí po duši 😉všichni to neumějí ☹
no dnes jsem byla v Litomyšli,s holkou na očním.Na autobusáku šel proti nám mladej kluk a měl úúúúžasnou čepici-teda spíš beranici.byla bílá,chlupatá-jak hlava nějaké kozy,s velkejma chlupatejma rohama a se šňůrkama na zavázání a na konci těch šňůrek byly chlupatý pacičky.prostě bomba.jak jsem ho uviděla,tak jsem to nevydržela začala se smát nahlas.chudák,ale vzal to v pohodě a začal se taky usmívat.nevím proč,ale hrozně mě to potěšilo.
teď ukazovali ve zprávách,že jsou všude závěje a neprůjezdný cesty.a u nás nic-naštěstí.doufám,že to k nám nedojde.
zanny-taky jsem už několikrát uvažovala nad solnou jeskyní.tak nám pak dej vědět,co a jak a hlavně jestli to stojí za to. 😉a krásně si to tam užij.

andi2
11. únor 2010

Ahoj martasl mě taky pomáhá o tom s někým mluvit třeba u nás v práci se o tom s někým bavím a tím jsem poznala že je dost lidiček co jsou a nebom byli na tom hůř jak já a hlavně at to nevzdáváme.A taky je tu koník kde máme všichni stejný cíl.S tou čepicí dobrý bych se taky smála.No ze mě si doma dělali srandu předevčírem jsem si obarvila vlasy ale nějak moc to zesvětlalo tak mi říkali sluníčko.Tak to musím trochu ztmavit doufám,že to pak nebudu mít zrzatý 😉 zanny dej vědět a step taky.My zítra jedem odpolko na ty hory tak jsem se těšila ale jak se to blíží tak se mi tam moc nechce.

zanny
11. únor 2010

Ahoj holky,
tak jeskyně byla docela v pohodě..byli jsme tam jen sami dva,takže super.Já jsem měla strach,že tam nebudu moct hodinu mluvit 🙂 ,ale když tam nikdo nebyl,tak to šlo.Dokonce nám paní řekla,že když jsme tam sami,že se můžem svlíknout,prý to dělá dobře na kůži..no to jsme teda čuměli 😕 .Ale do toho bych teda nešla,všude kamery!!!Ale bylo tam tak krásně teploučko,fakt pohoda.

Martasl-čepice z kozy,to by mě asi taky rozesmálo 🙂

Stephanie,tak mu napiš,ať máš klid.

Andi,dcerka dobrá teda s těma králíkama..už ví,jak nato 😉 .A ty se chystáš na Ket kdy?Asi jsi to tady psala,ale mám hlavu děravou.

martasl
11. únor 2010

no ona nebyla z kozy.byla v podobě nějakýho zvířete a mě to připomělo kozu,nebo bílýho čerta 😀 😀
jo,solná jeskyně je dobrá na lupénku a ekzémy.proto nad tím taky uvažuju,ale nejsem schopná se tam dokopat.

andi2
11. únor 2010

Zanny jsem se dívala na netu na tu jeskyni.Taky jste tam lleželi v křeslech nebo leželi poloseděli .Jo oni ti mladý toho ví víc jak my.Asi když mimčo nikde tak si pořídila tohle.Dneska máme už jedno samičku kluci jsou ve světě. 😉 Já se chystám tak v půlce března budem věřit posledním 3 zmrzlinkám.

zanny
11. únor 2010

Martasl,koza nebo čert,to je jedno-hllavně,že ses pobavila 🙂

andi2
11. únor 2010

Holky aspon nemusíme k moři stačí do jeskyně 🙂

lusye
11. únor 2010

steph, tak to asi bude ms. Co jiného by to bylo? 😕

martasl
11. únor 2010

starší holka mi v závratné rychlosti vysvětlovala FB.dost u toho nervačila,že to nechápu.nějak mi není jasný,jakej to má smysl.tak přemýšlím,že zruším registraci.co si myslíte vy o FB.jste tam??

andi2
11. únor 2010

martasl mě přišlo na email že se tam mám přihlásit.No tak dcera taky že poradila páč jsem to taky nechápala a ted zas jen přemýšlím jak to zrušit.FB to není pro mě jsou tam lidi co vůbec neznám nevím nic mi to neříká.

stephanie
11. únor 2010

...vy jste se tu nějak rozjely zase na večír 😀
lusye, no jasné, že to je mrška, už jsem to cítila včera, ale pan doktor to viděl jako ovulku, tak nevím, už jsem mu psala, ještě nemám odpověď , tak čekám...je mi to záhada...

martas, není nic lepšího, než se spontánně zasmát 😀 😀 😀

zanny, tak jak se cítíš po jeskyni? dělalo to něco s tebou? mě tak napadlo, že syn bývá často nemocný, je zahleněný a pak chodíme píchat uši, tak by mu to možná taky pomohlo...

andi a ty ani neuvažuj a utíkej do Pece, aspoň se odreaguješ

já začnu zítra chodit do cvičení, je to nějaká novinka v duchu latinskoamerických tanců, tak jsem zvědavá

stephanie
11. únor 2010

jo já pořád uvažuju, co to jako je ten FB...jo tááák....tak ten jsem si zrychtovala asi před dvěma týdny, ale mám to veřejnost zamknuté...mám v zahraničí známé, tak kvůli tomu, ať jsme ve spojení a můžu koukat na fotky

zanny
11. únor 2010

Andi,taky bych jela někam do hor..tiše závidím 😉

Stephanie,nějak to se mnou v jeskyni nic nedělalo-mělo by??? 😕 .To je fakt,že tam chodí hodně s malými dětmi,před náma zrovna vycházeli.Já jsem to spíš brala jako relax.

zanny
11. únor 2010

Andi,taky bych jela někam do hor..tiše závidím 😉

Stephanie,nějak to se mnou v jeskyni nic nedělalo-mělo by??? 😕 .To je fakt,že tam chodí hodně s malými dětmi,před náma zrovna vycházeli.Já jsem to spíš brala jako relax.
Tak ty budeš tanečnice,jo??Tak to dej vědět,jaké to bylo-může to být zajímavé.

martasl
11. únor 2010

no podle holky je FB pro mladý a ne pro ,,nás"zítra to zruším.ale na sdílení fotek se známejma,kteří jsou daleko je to určitě fajn.
steph-i co se týká dýchacích cest a pod je ta solná jeskyně dobrá.je tam nějakej jinej vzduch.za vyskoušení nic nedáš-pár korun 😉
andi-až budeš vědět,jak z FB ven tak dej vědět.

andi2
11. únor 2010

step určitě tam vem syna já taky přemýšlím,že bych vzala dcerku 😉 Jo jo budu utíkat nic jiného mi nezbyde všichni už se tak těší.Ale začínají mě bolet vaječníky ovu se blíží.

stephanie
11. únor 2010

zanny, no já nevím, já tam nebyla 😀 😀 😀
tak ses aspon odreagovala...já zas třeba chodím strašně ráda do sauny...

martasl
11. únor 2010

do té solné jeskyně to chce víc návštěv.jedna je asi k ničemu.relax tam musí být úžasnej.pouštěli vám tam zanny hudbu??
jo,začínám pomalu ale jistě špinit a už mě týden bolí břicho.huráááá-druhá MS se blíží.

zanny
11. únor 2010

Sorry za ty stejné odpovědi-nevím,jak to smazat,tak už vám je tam nechám.

Andi,tak ovulku využijete na horách,ne?

stephanie
11. únor 2010

no vidíš andi a zanny, mě to vlastně nikdy nenapadlo vzít tam syna, přitom tady solná jeskyně v blízkosti je...
on na ty záněty dýchacích cest hodně trpí, tak by to nebylo špatné....jen nevím, jestli by tam vydržel, on je strašně hyperaktivní a neposedí...

no a s tou tanečnicí - nevím 😀 , dívala jsem se na youtub na ukázky a jednoduše to zrovna nevypadá...já jsem byla na takové věci vždycky kopyto

andi2
11. únor 2010

step ty se ted budeš potit u tanců 😉 Já od příštího týdne budu chodit taky cvičit 2xdo týdne no jak čas dovolí .martasl dám vědět musím se optat dcery samozřejmě-náctileté.

zanny
11. únor 2010

Martasl,jo hudba byla relaxační,moc příjemná.A těm dětem před náma tam pouštěli pohádku,tak mi to připadalo takové milé.A máš pravdu,chce to určitě jít víckrát,psali prý aspoň deset návštěv,to jsem zvědavá,jestli ještě půjdu.

andi2
11. únor 2010

step já myslím,že děti se tam normoš pohybujou.Mě by tam dcera taky nevydržela třeba sedět by se začla smát apod.

zanny
11. únor 2010

Stephanie,syn to tam určitě vydrží.Nemusí tam jen sedět,může i chodit a hrát si.Jsou tam na dětičky zvyklí,já myslím,že žádné dítko nevydrží sedět hodinu na místě 🙂

andi2
11. únor 2010

Zanny jo jiný prostředí vysokohorský tak třeba-no ale u nás na zázraky přirozeně nevěřím.Jo psaly na netu tak 4-5 návštěv.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru