Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

lusye
28. únor 2010

marti, tak bezva, že už jste šli do toho. 😉 🙂 Vidím, že ses rozhodnula. Tak ať se brzo zadaří. 😵
O jakém seriálu to mluvíte? 😅

zanny
1. bře 2010

Dobré ráno holky 🙂

Lusye,seriál se má jmenovat Zázraky života a mělo by to být z Centra asistované reprodukce,tak jsem na to docela zvědavá.

Stephanie,dej vědět,jak jsi pořídila s tou hematologií.

martasl
1. bře 2010

ahoj hoílky!!kde jste všechny??nikde nikdo.... 😢 včera jsem si to s manželem ještě raději ,,pojistila" tak uvidíme,jestli to vyšlo.MS mám dostat 12.3.před chvilkou jsem ho vezla do Třebové na autobus do Prahy.jel později do práce,byli jsme konečně přepsat auto.

lusye-a co ty??půjdete taky do toho??psalas,že se možná necháš inspirovat(nebo tak nějak..) 😀

fram
1. bře 2010

Ahoj holky,
martasl, držím palce,ať to vyjde. Proč by se nemohly dít zázraky? 😉 Jéé, já už taky chci hupsnout na snažení, ale smůla 😒 Navíc pořád ještě trošku krvácím po revizi, nevíte, jestli je to normal týden po?
Viděla jsem ukázky z toho novýho seriálu a hormony zapracovaly - slzičky na krajíčku, hysterka no. 😅

stephanie
1. bře 2010

Ahoj holky,
zdravím vás!!!
Já jsem ted přišla ze cvičení, dneska mi to dalo nějak zabrat, už jsem chvílema myslela, že padnu na zem...jo už nejsem nejmladší 🙂 , ale je to super...

Zanny, já už jsem dvakrát volala své obvodní, ale pořád to nebrala, ještě zkusím zítra, uvidím, co mi řekne...

Fram, na mě to taky ještě chvílema příjde...je to pro tebe ještě hodně čerstvé...je dobré se nějak zabavit...A to já po revizi šla hned druhý den na zkoušky do školy a pak se hned učila na další...to byl docela mazec...
Já jsem právě začala i kvůli tomu chodit do toho cvičení...uděláš něco pro sebe, zepvníš si tělo a hlavně vypadneš na chvíli z domu a uvolníš endorfiny...Máš už alespoň toho manžela doma?

Marti, já jsem slyšela, že mezi stykem má být den pauza - jako pokud jde o oplodnění 😨 😵
Každopádně držím pěsti, ať se zadaří 😉

martasl
1. bře 2010

fram-krvácení týden po revizi-slabé je normální.hlavně,když se k tomu nepřidají bolesti-pak hned k lékaři.

steph-to víš,abstinujem přez týden,tak si to o víkendu vynahrazujem. 😀

zanny
1. bře 2010

Fram,já jsem taky krvácela docela dlouho,myslím,že pokud to není nějak moc a nemáš bolesti,jak píše Martasl,tak by to mělo být O.K.

Stephanie,ty jsi teda dobrá,že se takhle přinutíš na to cvíčo.Já jsem si dala za úkol,že začnu chodit aspoň plavat-ale ještě jsem tam nějak nebyla schopna dojít.

Martasl,tak snad to klaplo o víkendu,držím moc pěsti..buď opatrná,ať nechytneš nějakou chřipajznu.

stephanie
1. bře 2010

jo marti, tak za ten týden se to nakupí, co? 😀 😀 😀

stephanie
1. bře 2010

zanny, musela jsem se domluvit s kámoškou, sama bych se asi nedokopala...teď už jsem v takové fázi, že už se na to cvičení strašně těším...od příštího týdne budu dokonce chodit dvakrát týdně 😉

fram, ty jsi nebyla ještě na koltroním UTZ u svého gynekologa? Já jsem šla myslím za týden od revize na kontrolu, ještě mi brali krev na hcg, jestli klesá...no kdyby ti připadalo, že to je nějaké divné, tak si raději zajdi - pro jistotu!

zanny
1. bře 2010

Stephanie,to je fakt,když se s někým domluvíš,tak už se pak těžko vymlouvá.A to chodíš na ty tance? A co palce,už si zvykli?

fram
1. bře 2010

step, řekli mi, že na kontrolu 14 dní po revizi, nic mě nebolí, naordinovala jsem si ascorutin, tak uvidím.
Manža přijede koncem týdne 😒 ale my jsme na to zvyklý, jen teď prostě víc chybí ☹
Cvičení je super, jsem zvyklá pravidelně, už několik let, ale jen doma. Pomohlo mi to zpevnit postavu a fakt jsem ze sebe měla dobrej pocit, pak jsem změnila práci a nemám na to čas, tak alespoň pravidelně šlapu na rotopedu. Není to ono,nakynula jsem pár kilo, ale je to pohyb 🙂

stephanie
1. bře 2010

zanny, já už ty palce nějak ignoruju 😀 😀 😀 , no ale vypadjí hrozně - úplně černé 😖
jo já chodím na ty tance - no to je cvičení s prvky latinkskoamerického tance - je to fakt super

fram, kdybys měla třeba ještě teplotu, tak okamžitě utíkej k doktorovi!!!

stephanie
1. bře 2010
martasl
1. bře 2010

jo o chřipajzně nechci ani slyšet 😠
teď koukám na tv Barandov-operují tam těhotnou maminku,odebírají jí plodovou vodu,má jí strašně moc.hodně se ji zvětšilo břicho a má bolesti.ukazovali tam miminka ve 21 týdnu.zajímavý,ale asi to přepnua tohle si nahraju.až budu mít odvahu,tak na to kouknu...

zanny
1. bře 2010

Stephanie,no vypadá to parádně,takové sexy cvíčo-ale musí to být docela makačka.Steph a ty už máš termín Ketu,nebo ještě pojedeš na konzultaci?

zanny
1. bře 2010

Martasl,na to bych teď asi taky nakoukala..nech si to až po těhu 😉

fram
1. bře 2010

martasl, taky si ten dokument nahrávám, protože synátor kouká na Kobru na nově.A kouknu na to někdy až budu sama a bude klid.
Step, to je super cvičení, něco takovýho by mě bavilo, škoda, že u nás nic takovýho není. No, stejně bych nestíhala chodit 😕

zanet2009
1. bře 2010

Jinak já doufám, že mi 3. porevizní MS dorazí(očekávám každým dnem),protože jsem byla 3 dny zase marod-ach jo. A nebo je tělo vždy když otěhu nějak oslabené a prostě se nemoci neubrání...já nevím 😢

martasl
1. bře 2010

už jsem to musela přepnout.je tam maminka v 15 tt a ukazovali jak to miminko v děloze vypadá.už jsem to nezvládla,takhle bylo velký naše mimčo.

steph-tohle tancuješ??úžasný,ale já bych to nedala 😒 ty moje špeky by byly jak tsunami...

stephanie
1. bře 2010

holky to cvičení není tak náročné, než jak to vypadá...no některé ty cviky mi taky ještě nejdou 😖 ...
marti určitě bys to dala 😉 ...

zanny, mi M...č říkal, že KET po druhé menses...Nevím, proč nemám čekat 3...no nějak jsem neprotestovala...
Teď mám asi tu ovulku, takže KET vidím asi tak + - za měsíc...takže nám to výjde asi spolu 😉 ...Zanny jezdíš taky do Reprofitu, že? 😉

stephanie
1. bře 2010

zanet, zkus taky nějaké cvičení, je to dobré i pro obranyschopnost...

martasl
1. bře 2010

http://www.actiprotect.cz/index.htm
našla jsem tento odkaz.je to zajímavý,ale na pohled nic moc.a ta cena!!

zanny
1. bře 2010

Stephanie,jo jezdím do Reprofitu.No já jdu za 3 týdny ,tak uvidíme,co mi řekne.Mailem mi M.psal,že koncem března,začátkem dubna bych mohla jít do Ketu,tak uvidíme.Třeba se tam potkáme 🙂

Martasl..nedívej se na to!!!!

zanny
1. bře 2010

Marasl,asi je to dobré,ale za 100Kč jedna..to jsou vydřiduši 😠

stephanie
1. bře 2010

zanny, tak to fakt nechápu, proč mi navrhl hned po druhé menzes...no asi nějaký důvod má, jsem se ho neptala...
doufám, že na tu menzes nebudu muset dlouho čekat, před tím ketem taky pořád nechodila, musela jsem si zajít na vyvolávačku, už tak jsem myslela, že to do Vánoc nestihu...vyšlo to tak tak...ale bez vyvolávačky bych čekala ještě asi teď...snad pomůže ten Femigard...už mě to trošku otravuje, že si to chodí jak chce 😖
takže ty Zanny jedeš teprv na konzultaci? vy jste se ještě od té doby neviděli, že? já mám pak přijet až na UZV

lusye
1. bře 2010

😉 ahojte holky! 🙂
martas, inspirovala jsem se. 😀 😉 Néé, vážně, ale taky do toho jdeme po druhé ms. 😵 Risk = zisk ??? 😅

zanny
1. bře 2010

Stephanie,ještě jsme se od té doby neviděli,takže nevím,co bude.Ale ty můžeš po druhé MS určitě proto,že jsi byla -teď nevím přesně,ale myslím,že v 5TT a já už jsem končila 12TT,takže to je fakt asi rozdíl.Buď v klidu,on by tě do toho nepustil,kdyby si nemyslel,že je to OK.
Lusye,tak super..skočte na to,ať to tady s Martasl rozjedete 🙂

zanny
1. bře 2010

Steph a nezkoušíš na úpravu cyklu ty bylinky,co tady psala Jankabry? Já jsem s tím teda nikdy problém neměla,tak snad i teď po revizi to tak zůstane.

stephanie
1. bře 2010

no asi to bude zanny tím...však on byl M. naštvaný, že mi dělali revizi, že to nebylo nutné...podle mě to není pro to tělo takový zásah...
lusye, tak hodně štestíčka 😵

stephanie
1. bře 2010

zanny ne, já bych si tam zajela, ale nemám čas jet do Ostravy...jinak bych je určitě zkusila
já beru ten Femigard, koupila jsem ho na netu, je to taky na upravení cyklu a na podporu těhu...ale výsledek by měl být asi až za 3 měsíce, alespoň Andi říkala...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru