• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Revize dělohy a zkušenosti s ní

20. března 2017 
Nebul, to je jenom seriál, to není doopravdy :wink:
16. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martas,tak držíme pěsti dál..to do neděle vydržíš???Já bych teda asi testila každý den,i když je to o nervy co?
Už bulíš jo? :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
merc-tak nějak to maj holky tady a je mi to hrozně líto,co musej vydržet-o psychice nemluvě-klobouk dolů..

no,mám ještě jeden test,takže asi nevydržím.ale do pátku snad jo,zítra a ve čtvrtek jdu na denní,tak na testování kašlu.a v pátek koupím další várku testů...a nebo dostanu ms a budu mít pokoj a čekat na další snažení.. :frowning2:
16. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky četly jste si dnes na seznamu o té francouzce,co zabila 6 svých dětí,miminek??bestie,doufám,že si s ní v kriminálu poraděj... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
16. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, že tu jsou holky s takovejma problémama, jen si prostě nesmíš tu telku tak brát. Já jim hrozně moc přeju ať se jim to miminko podaří.
Radši jsem to nečetla, jen jsem viděla titulek a bylo mi z toho na blití.
16. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, ja se netestla zatim, mam do ms jeste cas, tak pockam, na zklamani vzdycky dost casu :-/
Marti to je mi lito,ale treba to jeste dopadne :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď té paní řekli,že je těhu,no úplně mě mrazí....
merc-když já jsem taková cíťa a nervák.hlavně,když se to týká miminek.ale ten seriál budu sledovat,mě se líbí.no ten Zach je nějaká sviňa,ne??kolik těch ženských má??
phoebe-doufám. :wink:
16. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
do prčic-přez noc u nás napadlo tak 10cm sněhu a zase teď padá.už mě to brutálně sere :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
16. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, i já se přidávám...v 9 tt :unamused: :frowning2: , mám za sebou 2 opakované revize, první se neobešla bez problémů tak jsem si ji po týdnu podstoupila znovu. ted je to skoro 14dní od druhé a je mi pořád hrozně. skoro 3 týdny jsem byla doma na neschopence, na antibiotikách s hrozbou zánětu dělohy.
začla jsem chodit zase do práce ale je to na mě asi ještě moc, pořád jsem unavená, špatně spím a nemůžu skoro nic sníst, pořád je mi na zvracení...chci aby bylo vše už ok a člověk na to vše mohl přestat myslet a zase nějak žít, ale takhle to fakt nejde.
16. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
brookbank, to je mi moc líto, snad Ti bude brzy líp-zdravotně a po psychické stránce to chce čas.Uvidíš, s první porevizní MS se budeš na svět dívat zase jinak.
16. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martasl, jejda, MS stále nikde-to vypadá nadějně, vzhledem k tomu, jak jsi psala, že jsi ji vždy měla pravidelnou.Držím pěsti a myslím na Tebe. :wink:
16. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj brook-to mě mrzí,ale doufám,že ti mezi náma bude aspoň trošku líp-tímto tě tady vítám :slight_smile: prošly jsme si tím všechny,takže víme,jak se cítíš.já jsem si byla dokonce u doktora pro prášky na uklidnění.malinko pomohly,ale asi to nikdy nepřebolí.ikdyž přijde určitě další těhotenství a mimi,tak co jsme prožily se nedá zapomenout.ale postupně se to bude lepšit,neboj :wink: jestli se můžu zeptat,jaký interval jsi měla mezi těma revizema?
16. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martasl, přesně, na tu ztrátu nikdy nezapomeneme.Já už teď vím, že až otěhu, tak budu nervózní po celé těhu.
16. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to zatím můžu potvrdit :wink: Ale je to hrozně zvláštní, pořád se bojím uvěřit, že se povedlo
brook: je mi to moc líto, ale opravdu se vše zlepší po první ms. Pak už se víc budeš myslet na nový mimipokus.
16. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
martasl - měla jsem týdenní interval, v podstatě jsem šla na sál hned druhý den co jsem došla k Dr s hroznýma bolestma břicha...a to co jsem si prožila po druhé narkoze to bych fakt už nechtěla znovu zažít...
moje těhotenství nebylo plánované a dlouho jsem se s tím vyrovnávala, ale to je jiný příběh, momentálně další těhu neplánuju :confounded:
o něčem na uklidnění taky uvažuju, ale ještě počkám, chci to nějak zvládnout zatím sama.
16. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, no ty si záhada. Tak já zvědavě nakoukla a zatím nic ... No my si počkáme na výsledek. Nějak to dopadne. :wink:
brook, věřím, že teď je to pro tebe těžké. Ono i ty rozházené hormony s tebou mávají ... :pensive: Ale věř, že bude líp. Mohu potvrdit, čas je nejlepší lékař. :wink: Hlavně první ms je malé vítězství, já ji tak ráda viděla. :sunglasses: Jako jasné, poneseme si to celý život, ale já myslím, že už jsem se s tím vyrovnala a jdu dál. :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,první porevizní MS je bomba.já byla tak ráááda :grinning: u druhé ještě taky a třetí doufám nedorazí.tu už vidět nechci :grinning:
16. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už nechci vidět 4.MS :grinning:
16. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hlavinky vzhůru, já taky myslela, že se nedočkám. :wink:
16. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
merc-hlavně že jsi se dočkala a my se taky určitě dočkáme :grinning:
16. bře 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jůů, to jsem si početla a dozvěděla se zase něco nového o umělém oplodnění.
Andi, držím palce,ať cysta odejde a můžete se společně se step pustit do těhulkování :slight_smile:
martasl, neztrácej naději, dokud mrcha nedorazí, není nic jisté
brook, vítej :frowning2: jako kdyby nestačila ta bolest v srdíčku, ještě máš takové problémy s revizí. Já jsem dnes 3týdny a 1den po revizi a už nedočkavě vyhlížím první ms. Snažení začnem po druhé mrše. Drž se, čas to zahojí.
16. bře 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, je normální že pořád špiním a občas krvácím? už je to 14dní od druhé revize a pořád. Dr mi řekl že krvácet nemám co, že bych neměla...ale tohle je fakt urputný...
17. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
brook - já krvácela skoro 3 týdny a pak ještě týden špinila. Doktor na to nic neříkal, takže by to mělo být v poho, neboj.
17. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
brook, já krvácela 9 dní a pak ještě malinko špinila. Mě tehdy dr. říkala, že můžu i 3týdny krvácet ... Takže neboj, to se ustálí.
17. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
brook, já krvácela týden, a pak střídavě špinila a trošku krev. Na kontrolu jsem šla 17.den po revizi, bylo to v pořádku a to špinění nejspíš hormonální. Napsala mi norethisteron a špinění přestalo až teď v pondělí - 3týdny po revizi. Myslím, že pokud nemáš bolesti a teploty, tak snad O.K., ale možná radši zajdi k dr.
17. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kdepak jste? :slight_smile:
Martasl, jak to s Tebou vypadá? Mrcha? //?
19. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak tu mame noveho konika :slight_smile: ale moc se neorientuju :-/
jinak teda musim rict, ze me pekne boli prsa, teplota porad 36,9 :slight_smile: drzte mi palecky
19. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe, to zní nadějně :wink: Kdy plánuješ testovat?
19. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, myslím, že nový koník je hlavně o zvyku. :wink:
no tak to jsem zvědavka na naše adeptky na //. :dizzy_face: :dizzy_face:
phoebe, kolikátý dc jsi?
19. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusye, dneska je to 20.DC tak jsem zvedava :slight_smile: pred sesti dny jsem opravdu jen malinko spinila a takove tlaky jsem mela v podbrisku,ted uz je to ale dobre :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek