Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

fram
13. črc 2010

@zanet2009 nemáš to lehký, některý chlapi jsou holt zabedněnci 😖 a tvoje tchýně - škoda slov 😠

martasl
13. črc 2010

díky bohu tyto problémy nemám a nikdy jsem neměla.tchýně i moje mamka se na hlídání třepaly.hlavně tchýně,měla 4 kluky a po holkách je jak slepice po flusu.no holky už jsou velký,tak bývaj už samy.no a manžel a hlídání taky nebyl problém.je po holkách jak pominutej-teda spíš když byly malinký.teď už na nás kašlou.holt je na ně měkej a dělaj si s ním co chtěj.

fram
13. črc 2010

marti, u mě podobně jako u vás, s hlídáním žádný problém, navíc kluk byl pro moje rodiče 1. vnouče a druhé se jim "narodilo" před dvěma lety od ségry. Takže si je fakt užívaj. A manža je sice pořád na cestách, ale zase když je doma, tak se klukovi fakt věnuje.

zzzzuuuuzzzziiii
14. črc 2010

ahoj holky, chci se jen zeptat, zda mate nektera podobnou zkusenost... 2.7.2010 jsem prodelala revizi delohy, vsechno bylo v poradku, zadne vyrazne zdravotni potize nemam, tento patek mam jit na kotrolu... Vcera - tudiz az 11 dni po revizi jsem zacala spinit - neni to krvaceni, ale rekla bych ze dost vyrazne spineni, jakoby na zacatku mesicku, nebo takovy ten dozvuk mesicku... je mozne ze az po 11 dnech se to takhle zacalo dit? Je to normalni? Po zakroku jsem ani nekrvacela, nic... az ted a dnes to pokracuje. Prosim o vase info.

angelina987
14. črc 2010

@zzzzuuuuzzzziiii Nic není nemožné, teoreticky to může být začínající MS, nebo je zbytková krev. Nezapomeň, že jsi v šestinedělí a tvé tělo se s tím zákrokem ještě pořád vyrovnává. Každopádně klidně zavolej dr. ať jsi v klidu 😉

zanet2009
14. črc 2010

@zzzzuuuuzzzziiii Já bohužel nevím, já jsem špinila pár dní po revizi a pak dorazila až MS po 28 dnech myslím. Pokud si ale nejsi jistá, raději si zavolej dr.

zanet2009
14. črc 2010

@angelina987 Ahojky, kdy plánuješ jít k dr.? Já asi až za 2 týdny, pokud se vyskytne možnost jít dřív,tak budu ráda.

zzzzuuuuzzzziiii
14. črc 2010

@angelina987 no nevim, nezda se mi to na zacinajici menstruaci, prece jen, myslim, ze je jeste brzy a navic je to moc slabe... uvidim, co se bude dit dal, kazdopadne v patek jsem objednana na preventivni prohlidku, tak to doktorovi reknu. jinak mi naprosto nic neni, zadny bolesti, problemy, nic...

zzzzuuuuzzzziiii
14. črc 2010

@zanet2009 prave je mi divne, ze je to az po takove dobe... taky me napadlo, jestli jsem to treba nedostala, ale toje jeste relativne brzo, to asi ne...

martasl
14. črc 2010

ahoj 😉

zzzzuuuuzzzziiii-zase až tak dlouhá doba to po revizi není.myslím,že je to normální,že to ještě patří k tomu zákroku.pokud nejsou bolesti,tak bych to nijak neřešila.no a v pátek se pro klid duše na to můžeš zeptat. 😉 třeba je to jen první náznak toho,že se brzo dostaví ms.

teda to je zase hic,jsem zvědavá na ty bouřky.u nás už pěkně dlouho žádná kapka.jen aby ta bouřka zase někde nenadělala nějakou paseku,lidi si už vytrpěli dost.teda já mám šílenou chuť na lečo,tak už si ho dělám a nemůžu se nějak dočkat,až bude hotové.mňam...a asi se budu muset podělit s manželem ☹

zanet2009
15. črc 2010

Ahojky!
Tak jsem včera manželovi řekla, že čekáme mimi, byl rád, ale žádné emoce city nic-ale s tím jsem počítala, prostě je takový.
A poprvé jsem dneska telefonovala se záchodovou mísou 😝 😀 😀

martasl
15. črc 2010

zanet-no vidíš,že to přijal,třeba už se to mezi váma začne lepšit.můj manžel je taky takovej,nedává nic na jevo a všechny pocity si nechává pro sebe.možná se někdy něco dá poznat na očích,že když má radost,tak mu zářej,toť vše.telefonování s wc jsem nikdy u žádnýho těhu nijak neproívala.v každém těhu jsem zvracela tak 1 max 2.špatně to mi bívalo,ale bez zvracení.tak to ti moc nezávidím,ale to k tomu prostě patří.a nedomluvila ses na hlídání s manželem,abys mohla k doktorovi?

dnes to vypadá zase na pěkný vedro 😝 mladší hoílka přespala u kamarádky,tak čekám,kdy dorazí domů.

andi2
15. črc 2010

Ahoj holky.Teda ty vedra a to dusno to je něco tady je taky pod mrakem ale dusno.Fram já taky při IUI a 1 IVf udělala testík a pak dorazila hned mršule.Tak at je příští cyklus uspěšný 😉 zzzuuuzzziii no to bude ještě k tomu zákroku spíš jak psala marti já teda po revizi dostala ms taky dřív po 21 dnech.když tak si zajdi k dr.a uvidíš budeš aspon klidnější 😉 zanet tak už si "povídáš" s mísou 🙂 marti tak už je líp?No já byla včera na UZ jsem šla odtamtud se smíšenejma pocitama teda.Dr.mi řekla,že jsme o dva týdny mladší což by tak nevadilo ale od posl.UZ jsme moc nevyrostli tak mi nabrala hcg.Tak jak v noci nespím tak jsem nespala vůbec nervy pochodovali.A dneska jsem volala na výsledek a je to v pořádku ale stejně se bojím.No nejpřesnější UZ prý bude kolem toho 12-13 tt prý.jo to je pořád něco.

martasl
15. črc 2010

andi-to bude dobrý,uvidíš.holt se tomu miminku asi moc nechce růst a unavovat-v tom vedru 😉 pokud roste hcg tak je to dobrý.chápu,že strach musíš mít velkej a kdo by neměk,po tom všem,čím sis prošla.tak se hlavně opatruj a uklidni dušičku.všechno bude ok!! 😉
to vedro je šílený-už máme na teploměru 33 ve stínu.doufám,že holka nelítá někde po venku a je zalezlá u kamarádky.

zanet2009
15. črc 2010

@martasl tento týden určitě nemůže skončit dřív a během příštího týdne uvidí 😖

zanet2009
15. črc 2010

@andi2 Držím pěstičky,asle určitě bude vše v pořádku 😉

martasl
15. črc 2010

zanet-tak třeba to příští týden s hlídáním klapne.ale ono to je celkem jedno,když jsi doma a brzo půjdeš k doktorovi.horší by bylo,kdybys chodila do práce.

to vedro mě zabije.tady asi po víc jak týdnu spadly před chvilkou 3 kapky a zase nic.holce se nemůžu dovolat,je nedostupná.kruci,to netrefí dom se aspoň ukázat!! 😠 až dojde,to bude mela 😠

andi2
15. črc 2010

Holky díky.A marti hezky jsi to napsala tak domlouvám at pěkně roste 🙂 jo to je nejhorší když se nemůžeš dovolat.Já se minule taky synovi nemohla dovolat,řekl,že přijede v 11 večer a o půlnoci nikde a v mobilu hlasovku by mě trefilo a pak příjde a jako by nic. 😉

martasl
15. črc 2010

no jo.děti a sněma starosti spojené 😅 No a to chceme další,no nejsme bláznivé??ne nejsme,jen děti mulujem 😉

martasl
15. črc 2010

ne mulujem-milujem 😀
a to mi holky říkaj,že už s tím strachováním a věnejma přednáškama o pedofilech a nebezpečenstí nejsem nomální.přece věděj,co dělaj,že,,přece nejsou maly mrňata!haha-naivky 😀 pro nás budou pořád mrňata,že?

andi2
15. črc 2010

marti jseš normální ono v dnešní době člověk nikdy neví.Synovi sice bude 18 v září ale mám strach kord když bydlí doma.i když pak bude bydlet jinde tak stejně ten strach bude.Dceru mám ted u našich a taky pořád volám co a jak. 😉

martasl
15. črc 2010

to jsem ráda,že jsme ,,normální" všechny 😀 😀 😀 jen ty děti to nějak neviděj.holt potřbujem další miminka,ty už si náležitě vychováme,aby byli po maminkách,jak slepice po flusu-už se nemůžu dočkat. 😉

fram
15. črc 2010

@andi2 task hlavně, že hcg roste, miminko bude menší, aspoň nebudeš při porodu tolik trpět. 😀 Neboj, bude v pořádku, smůlu už máš vybranou.
@martasl já se o kluka taky pořád strachuju až mu někdy lezu na nervy 😀 Ale pořád je můj a žádný ho nedám 😀 😀

bobsove
15. črc 2010

Ahoj holky! 🙂 Nestíhám vás tu číst, jen mě zaujalo to téma... Taky mám za sebou revizi dělohy, ☹ ale co mi pak fakt pomohlo "nakopnout" tělo, byl gynex. Krásně mi pak rostla sliznice a miminko se pak už uchytilo - právě si na mě hoví, sedmi týdenní skřítek. (A to to vypadalo zase bledě - opět špinění, naštěstí se udržel). Hodně holkám gynex pomohl, srovnat tělo po revizi a nakopnout ho k těhu. 🙂 Ať se daří!
PS: snažit jsme se začali 3 měs. po revizi. Revize byla 22.5.2009, pak jsem otěhu a termín porodu byl 22.5.2010!! Rodila mě stejná doktorka, která mi i dělala revizi. Síla!

angelina987
15. črc 2010

Ahojky, bez mučení hlásím, že jsem vás ani nezvládla dočíst, to horko mě zabíjí, večer dám vždycky bazén a je líp, ale i tak je mi pořád blivno, jen ráno jsem v pohodě a k dr jdu 27 😉

fram
15. črc 2010

@bobsove gratulace k mimískovi, děkujeme za příznivý zprávičky. To vždycky povzbudí 🙂

martasl
16. črc 2010

ahoj holky.ještě jste se neroztekly vedrem??já už k tomu nemám daleko,ještě že nemusím do práce.kdybych nebyla nemocná,tak mám dnes+víkend raní směny. 😝 😝 😝
tak mimi se konat nebude-s největší prvděpodobností.začínám malilinko špinit,nemám teda vůbec žádné bolesti břicha,ale už s těhu nepočítám ☹ ☹ .Už mi nějak docházejí síly i trpělivost.

doufám,že se vám daří líp než mě a hlavně se ochlazujte!!já jsem holce zabavila vějíř a je super!!ještě tak mít nějakýho sluhu,kterej by mě ovíval.teda moje naděje je totálně v haj..u 😠

fram
16. črc 2010

@martasl to mě moc mrzí ☹ ale mršule ještě nedorazila naplno, takže ještě je maličká naděje. To vedro už je nesnesitelný. Doufám, že se vyplní předpověď a v neděli se ochladí.

andi2
16. črc 2010

Ahoj holky.marti neroztekly ale už mě to neba to vedro a dusno. 😝 navíc mě začlo zas bolet nebo spíš tlačit na tý levý straně a to fest,že by se drobek umoudřil a konešně začal růst 🙂 marti jestli to bude mršule tak si zajdi mezi 2-5dc na ten horm.profil nač čekat aspon budeš vědět co a jak.Já ho měla vždy v pořádku teda ale dr.mi dávala stejně pak clostilbegyt v první polovině a pak po ovu utrogestan na podporu těhu.No u nás to nepomohlo ale každej jsme jinej.A taky bych se s dr.domluvila na UZ uprostřed cyklu jaká je sliznice.Aspon to základní a trpělivost ti jentak nedojde se bude aspon něco dít. 😉 Tak já se jdu natáhnout k tv a ochlazovat nohy mám je jak z olova no spíš jen jednu 🙂

martasl
16. črc 2010

andi-díky za radu.můj doktor už sám říkal,že pokud se do srpna nezadaří,tak s tím začnem něco dělat.jdu k němu 9.8.Teď koncem července azačátkem srpna má dovču.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru