Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

anettak
6. únor 2017

@absintka19 ted stejne musime pockat az se mi telo stovna a pote se chvili budeme snazit a kdyz to nepujde za pul roku si muzeme pro jednoho mrazacka😉

verusch
8. únor 2017

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli byl nekdo na revizi delohy na gynetu

llenka_li
15. únor 2017

Holky, po jaké době prisla 1. porevizni MS? Jsem 5. tyden, tak ji vyhlizim 🙂

bredda
15. únor 2017

@llenka_li mě přišla brzo 29. den 🙂

simi1510
15. únor 2017

@llenka_li po zákroku 6 týdnů přesně, druhá pak 32 dní, třetí 30, čtvrtá 40

llenka_li
15. únor 2017

@simi1510 hezky rozházené. Pred revizi jsi mela MS pravidelnou nebo také rozhozenou?

llenka_li
15. únor 2017

@bredda to je ideální stav ☺

simi1510
15. únor 2017

@llenka_li záleželo tam dost na stresu, ale dá se říct, že chodila pravidelně v ten 30. den

teď třeba to zpoždění jsem moc nepochopila... ovu jako byla později - dle teplot... ale nevím no.... tento cyklus už raději nic nesleduji a uvidíme co bude

bredda
15. únor 2017

@llenka_li prostě přišla jako každý cyklus,ale byla to síla 😀

llenka_li
15. únor 2017

@bredda je pry dobre, kdyz je silna..signalizuje to dobre narostlou sliznici.

llenka_li
15. únor 2017

@simi1510 ty to mas cely nějaký divny, i s tim hcg asi, kdyz ti ukazuji testy druhe čárky...😏 Snad se to konečne srovná a bude dobre..a hlavne se uz konečne zadari.

llenka_li
15. únor 2017

Haha a ja to dostala ted 😄 takze zitra by to bylo 5tydnu..tak uvidime jaké to bude. Žadne bolesti pred ani nic takového jsem nemela..možná nálada trosinku haprovala. Tak to mam radost..po 1. MS se chceme začít snažit ;)

simi1510
15. únor 2017

@llenka_li hele nevim... ono je mozne, ze telo na tez nebylo připravené a odeslo to. Ale dle doktora to bylo povoleno po druhé ms... a ohledně te kdy prijde prvni to rekl na den presne... asi me vic vyskrabl nez jiní doktoři... kdo vi...

verusch
15. únor 2017

@llenka_li po 1 ms ? Fakt nedoporucuje se 3 mesice?

soyevita
15. únor 2017

@verusch Ono se doporučuje i půl roku.Já oťěhotněla 2měsíce po revizi

bredda
15. únor 2017

@verusch Sice se to doporučuje, ale můj doktor mi to taky nezakázal hned 😉 doporučil mi dva měsíce, ale řekl, že kdybych otěhotněla dřív tak se nic neděje. Tak na co čekat 😉

simi1510
15. únor 2017

@verusch Já měla od doktora i z kliniky nařízeno že nejdříve po 3 cyklech... Doktor na kontrole pravidelné mi pak řekl, že stačí 2 cykly... jedu 5. cyklus a zatím se nezadařilo znova...

verusch
16. únor 2017

Aha...no me operoval muj doktor a rikal tri mesice no...😒 nejdelsi je vydrzet snad ta sestinedelka mam pocit ze te po revizi mam nejak vetsi chut na sex 😂

sassanca
16. únor 2017

Já dostala ms po 28 dnech, zacli jsme se snažit hned a jsem v 15. týdnu👍

vaporetka
16. únor 2017

Taky mi doktor rekl pockat, aby se deloha dala do kupy...doporucoval 3mesice, tedy zacit se snazit v dubnu. Revizi jsem mela v prosinci. Rikala jsem, ze pro psychiku a stres bych se nechtela upinat k nejakemu datu, kdy zacit, ze bych to nechala na prirode...
Na to mi rekl, ze je lepsi se dat do kupy. No a cekam na 2porevizni MS. Ma zpozdeni.. tak uvidime.

llenka_li
16. únor 2017

@verusch přesně jak píšou holky @soyevita @bredda, kazdy říká neco jineho a v zahraničí se treba nečeká vubec. Myslim, ze az bude tělo připravené, prijde to a pokud nebude, neprijde to. Jsem po mimodeloznim, takze bez pravého vejcovodu, bůh vi tedy, kdy se zadari..jinak beru Kontryhel v kapkach, Gynex, piju čaj Ludmily Mojžíšove Plodnost a početí a kyselinu listovou, tak snad bude vše ok a zadari se brzy se šťastným koncem 😍 MS prisla 34 DC, což je docela fajn a je dost silna, takze snad i sliznice hezky obnovena. Myslim, ze mi ji míč neskrabali, dr která mr operovala rekla, ze jsem tam skoro nic nemela, takze nebylo co brát a bylo ji jasne, ze tehu bude jinde. Byla jsem teprve 4+5 v den zákroku, tak snad to bylo tak malinko, ze se tělo dalo již do kupy...

llenka_li
16. únor 2017

@soyevita takze po 1. MS nebo jsi stihla i 2.MS? A tehu bylo v poradku?

llenka_li
16. únor 2017

@sassanca Jee, gratuluji ☺👏🏻 Otehotnela jsi tedy hned po 1.MS?

llenka_li
16. únor 2017

@vaporetka držím palecky, at uz neprijde. Přijde mi, ze se těmi 3.mesici jen chrání, ale ze je to spis o psychice nez o uzdravení těla. Myslim, ze pokud nebylo tehu uz v nějakém pokročilejším stadiu a nedošlo ke klasickému porodu, tak ze neni co by se mělo hojit a ze po prvni MS by mela byt sliznice obnovena...a pokud ne, tehu se stejne neudrží a odejde pravděpodobně uz s MS. Je tady všude po diskuzich haldy příspěvku holek, co po 1.MS otehotnely a maji zdrava miminka a pak také holek, co čekaly 3-6m a do ted se jim otěhotnět nepodařilo. Myslim, ze fakt záleží na psychice, jak to každá cítíme...nez na ta fyzické stránce ☺ Ja doufám, ze druha MS uz neprijde....přítel ma v dubnu narozeniny, takze bych mu chtela dat dáreček 😉

soyevita
16. únor 2017

@llenka_li Po revizi jsem dostala první ms za 4týdny a hned po té druhé jsem otěhotněla.Pila jsem měsíc čistící čaj-byl tam měsíček,jeřáb,kontryhel a ještě nějaké 2bylinky.Těhotenství v naprostém pořádku a teď mám půlroční dcerku

llenka_li
16. únor 2017

@soyevita to jsou skvěle zprávy. Mas krásnou holčičku ☺️ Dalsi důkaz, ze neni na co čekat. Snad i bez vejcovodu pujde otěhotnět brzy 😊

soyevita
16. únor 2017

@llenka_li Určitě ano,držím pěsti🍀

sassanca
16. únor 2017

@llenka_li ano, hned po první ms...doktorka mi nadšeně gratulovala, jak je to super, ze se zadarilo tak brzo 🙂

llenka_li
16. únor 2017

@sassanca tak to je skvěle...☺ budu věřit, ze i my budeme mit takove štěstí 🍀

vaporetka
17. únor 2017

@llenka_li dekuju ;) mas pravdu, je to presne jak pises. A nejvic je ta psychika ;)

Tak To ti drzim palce;) aby Vam to vyslo ;)😍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru