• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Revize dělohy a zkušenosti s ní

20. března 2017 
Holky ahoj, děkuji za přivítání i za info, jste moc hodné.
Já mám teď pocit, že bych mohla jít do práce tak v lednu :frowning2: , ale to mi asi neprojde.

Lendaw máš IP, to budeš koukat :slight_smile: .
16. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer holky
tak jsem doběhla z práce domů,jen na vás juknu a jdu k miláčkovi do pelíšku.Jinak poslední zprávy z kuloárů....tuším,že zítra přijde mrcha.No,i kdyby,tak co,není všem dnům konec a po té druhé bych aspoň byla klidnější,že pelíšek pro prcka bude víc v cajku :grinning:

ajko ahoj,vítám tě mezi náma :slight_smile: .Já šla do práce po 14ti dnech,ale neschopenku jsem ani neměla.Revizn mi "naštěstí" :frowning2: vyšla zrovna před plánovanou dovolenou.A pak už jsem doma zůstávat nechtěla.I když jsem z návratu do práce měla hrůzu,a to to tam nikdo nevědel,přece jen tam bylo líp,než sama doma,jen s myšlenkama na mimčo.Ale záleží hlavně na tom,jak se budeš sama cítit:mě PN nabízela i obvodní doktorka.
16. říj 2009 v 19:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to v práci ví všichni, protože jsem byla na neschopence celé těhu :frowning2: .

Katy ahoj, utíkej ........... :slight_smile: .
16. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ajkaaa:no to mi je líto,že se k nám přidáváš :frowning2: Párkrát jsem tě viděla (nepsala jen viděla) na jiné diskuzi a teď teda čučím :confounded: Bohužel,co se dá dělat... Já jsem byla doma týden a půl-doktorka to nechala na mě,jestli už chci jít do práce nebo ne. Mě osobně bylo líp v práci. Přeci jen v práci nemáš tolik času přemýšlet. Ty jsi učitelka,že? To je pravda,že by jsi to měla v práci horší. Jestli ti bude doma líp,tak si myslím,že ti výjdou vstříc. No,záleží asi fakt jen jak se dá s dr.domluvit.
16. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marlin jo jsem úča. Já do práce nechci. Vědí to všichni učitelé i děti - to že jsem byla těhu. Možná to bude jen první pocit, ale bude to pro mě strašný.
16. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo. U mě to taky všichni věděli,takže vím co myslíš...však jo,jen si doma odpočiň. Až ti bude líp,tak se vydáš zpátky do práce. Jestli ti to nevadí....co se stalo?
16. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajka,já tě tu viděla a přečetla si,ale určo jsem tě zapomněla přivítat. Sice je to smutné co tě potkalo,ale čas vše zhojí.
16. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajkaaa tak tě tu taky vítam na té naší smutné diskusi.
čass všechno utiší ale, vzpomínka zůstane.
je to kruté musíme, ale věřit, že to tak prostě mělo být a doufak ,že tam kde teď ty naše dětičky jsou je jin dobře.
16. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marlin stalo se to, že jsem samovolně potratila. V noci jsem se moc nevyspala, pořád jsem lítala s průjmem z ničeho nic. Ráno jsem dost krvácela, tak jsem si lehla a volala Dr., řekl ať hned přijedu. To už ze mě padaly obrovské kusy - vypadalo to jak kuřecí játra. Hodně jsem krvácela, nestačily mi 2 vložky na sobě na 10 minut, měla jsem velké křeče do břicha. Gyn. říkal hned, že špatný, prohlédl mě, hrdlo pootevřené, silné krvácení, v děloze zbytky plodového vejce a zárodek. Okamžitě na revizi. Mohla jsem vykrvácet. Byla jsem 13tt.
16. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky díky.
Did máš pravdu. Jj bolí to. Já měla v pondělí narozky a ve středu toto :frowning2: .
16. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajkaaa: úplě stený průběh...to vyděsí,že? Ty noci jsou nejhorší!
A takhle po narozeninách,to nepřidá...ale další narozky už s prckem,jo? Určitě alespoň těhu!!! :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mar tys měla taky před tím průjem??? Ježiš já myslela, že to s tím vůbec nesouvisí!!
16. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajkaaa:né průjem né,ale ty kreče,spousta krve,kusy sraženin. Poprvé než jsem o půl druhé ráno dojela do nemocnice (cca 12 km) tak jsem měla rifle po kolena promáčené krví-masakr (s mnoha vložkama,ale ty jaksi vůbec smysl neměly), v autě na sedadle byl flek jak Brno. Myslela jsem,že vykrvácím... Takže tak-v tomto si to dokážu představit,že je to děs.
16. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, tak to jo. Já se taky musela dopravit sama, manžel byl v práci. Já zas šla mezi lidma v nemocnici ke gyn. a pak na příjem, kde sedělo spousta lidí. Taky jsem měla špinavý kalhoty, ale ne pokolena.
Ale prý je lepší, když to samo takhle tělo vypudí a pak se jen dočistí revizí. No ale zážitek tak jako tak strašný. Fuj. Ale to známe tady všechny.
16. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sedí, já mám takovou zkušenost taky- s tím krvácením, akorát já měla ten potrat zamlklý. To jsem neměla žádné bolesti ani krvácení. až po té revizi. přesně za týden jsem začala strašlivě krvácet z ničeho nic. do pěti minut jsem měla tři vložky nacucaný a už nebraly dá,l pode mnou tratoliště. trvalo to 12 hodin. já fakt myslela že to nepřežiju. teď mám od té doby každý menzes jak zlý sen. spousta krve a šílený kousky sraženin. není to teda jako to krvácen,í ale nikdy jsem to tak neměla, ani po porodu s Barborkou.řekla byc, že to má co dělat s tou mojí srážlivostí krve. až teď půjdu na kontrolu za doktorkou, tak jí to musím říct. je to pět měsíců od té revize, tak budu mít velkou kontrolu a pokud tomu nic nebude zdravotně bránit ,budeme se moct začit pokoušet o další mimčo.snad už to půjde :slight_smile:
16. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj didulko:to máš dobré,že už máš za sebou pauzu. Teď hurá do snažení!!! Ale to tvoje krvácení fakt vypadá na tu poruchu srážlivosti krve. To s dr.určitě prober. Možná by to chtělo nějaké léky,ne?
16. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
marlin3 těžko říst , při dalším těhotenství mi doporučují anopirin a nízkomoll. heparin. takže ředit krev. uvidím co bude v tom posledním vyšetření. :wink:
16. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Did, když je špatná srážlivost, tak se ředí krev?? Teď mě napadlo, jestli s tím taky nemám problém, protože, když jsem chodila na základku, tak mi často tekla z ničeho nic krev z nosu a brala jsem železo. A i teď se mi vše špatně a dlouho hojí, i pitomej škrábanec.
16. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajkaaa mě jako malé (do puberty) taky často tekla krev z nosu. V 18ti jsem skončila na ušní kde mi naleptalysliznici v nose a mám pokoj. Je pravda že se mi všechno hůř hojí a dělají se mi víc modřiny.
Na to vyšetřeni na hematologii mě hnala doktorka hned po první návštěvě u ní. Říkala že špatná srážlivost může být jednou z hlavních problémů s potratem. Hlavně v časných stádiích těh. To mi pak potvrdila i primářka na hematologii.
17. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
didulka: s těmi léky už to určitě dobře dopadne!!! Důležité je,že už něco řeší a to určitě pomůže!!!
Říkala jsem si,že bych byla raději,kdyby mi v tom Gennetu něco našli-samozřejmě nic vážného- a řekli mi,že s nějakými třeba léky nebo malým zákrokem už to dopadne dobře. Prostě bych si přála,aby našli příčinu a tu by jsme řešili. Musíme věřit doktorům,že vědí co dělají-nic jiného nezbývá. :wink:
17. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju pěknou sobotěnku.

Marlin úplně ti rozumím a chápu tě.

Did no pravda. Budu se taky nsažit, aby mě tam Dr. poslal - na to vyšetření samozřejmě :wink: .
17. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak mě se dnes konečně po 40 dnech od potratu dostavila porevizní MS :grinning: Já už měla strach,že po úterý budu volat doktoru,že jako mám po 6tinedělí a ještě nic. No a nakonec se to rozjelo samo. Jsem tak šťastná. :grinning:
18. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
markee tak to je super.
Já mám od včerjška hroznou depku. Mužíček mi včera oznámil že švára čekaj druhý. Já se s něma moc nemusím. Hrozně mě to sebralo. Ten život je tak nespravedlivej. celou noc jsem probrečela :frowning2: :frowning2: Předstaava že ji každý den budu potkávat a že sem k nám polezou :frowning2: :frowning2: :frowning2: zvlášť taď kdy bych 15.11. rodila. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek koníkovky moje :grinning:
tak já psch připravuju a diskuzi s paní dr. :sweat_smile:
markee: tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: obrovská gratulace, :grinning: :grinning: :grinning: myslím, že to byla lendaw kdo tady psal, že by k takovým příležitostem měli dělat i přáníčka to mě hodně pobavilo, kdyby takový bylo tak ti ho pošlu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

katyna : jak to s tebou vypada? :sweat_smile:
Besinko : kdepk jsi ty holka jedna zatoulaná ?
evuliss : doufám, že si pařbiš užíváš, a pro zbytek toho smutného tému a osazenstva zdravím a hlavinky vzhůru a koho jsem ještě nepřívítala tak vás tu vítám, holky jsou super a moc pomají i to že se jen vykecáte :wink:
18. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky při neděličce :unamused:
s tím přáníčkem-to se fakt povedlo...
já jsem dneska 30 dnů po revizi a zatím nic,...tak jsem zvědavá kdy to příjde. Po minulé revizi přišla MS na konci šestineělí tak doufám,že i teď to tak bude. Já se na MS snad nikdy tak netěšila :wink: -to ale my všichni tady,že?
18. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,pěknou neděli :slight_smile:
markee gratulace k MS :grinning: Ještě tak dvakrát se z ní budeme radovat a pak z ní budeme zase smutný.
marlin taky se chystáme na vyšetření a přála bych si aby něco malinko našli,dali vitamíny a bylo vše OK.Jenže se obávám že takhle to nebude :frowning2:
didulka je to hnusný ale taky z takovéhle zprávy mám zkaženou náladu.člověku se vše zpět vybaví.Moje známá mi zase říkala kruci já jsem těhotná no tak se nedá nic dělat/na potrat nepůjdu/a asi si to necháme ale raději bych byla kdybych to sama potratila.z toho mi ylo smutno :frowning2:
18. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
gajbule:taky mi je jasné,že to tak jednoduché nebude,ale věřit musíme
fakt to tak bývá kdo něco chce tak nemá nebo těžko a ten kdo nechce.....proč to tak ale je? :pensive:
18. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,přeji hezkou neděli :slight_smile:
18. říj 2009 ve 13:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martlin,určo přijde MS nebo. Já měla strach,že teď po tom potratu to bude horší a prostě se mi tělo nesrovná. No ještě nemám vyhráno. Sice MS dorazila,ale uvidíme jak přijdou ty další.
Gejbule,já tak rychle plodit nebudu,prostě se opravdu bojím. Ty chromozomy u nás jsou prostě danný a s tím nic neudělám. Ve středu se snad dozvíme víc z té genetiky.
Tak my jedeme k mojí babi na posvícení. Papa.
18. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj markee-tak blahopřeji,že ms dorazila :wink: .Hned je člověku líp,že jo? :slight_smile: .Užijte si posvícení,pa
18. říj 2009 ve 13:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek