Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

mercedesse
7. pro 2009

No zatím bydlím s nima, máme společnou právě kuchyň, ale ještě budeme mít barák po babičce o vesnici vedle, je malej, ale stačí to. Kdyby tam šli rodiče, tak jim tam nic neschází. I já bych tam klidně vydržela. Hlavně, že je výhled, že nebudu bydlet s nima. Já se tomu vždycky bránila a tvrdila, že bydlet budu jedině sama, ale život to někjak poplet. Doufám, že s nima neskysnem. Už teď z toho mám hrůzu a Michalovi to občas dost nápadně naznačím.

gambrinuska
7. pro 2009

Ahojky holčiny, mám trochu absenci, byli jsme na víkend pryč a docela se alespon oreagovali 🙂 🙂 pod louhé době jsme se zbořoli jak zákon káže 🙂 😀
Merced gratuluji k MS doufejme, že je poslední. Já stále čekám, dnes 5t a ani náznak ksakru, už to chci taky uzavřít, ale dostala jsem zas nějakou mykózu, tak mě z toho jebne, dost na ně trpim, potřebuju sehnat novou gynekoložku, ta moje furt nic neřeší a mě z toho jebne.
Tchýně je nejlepší min 100km daleko 😀 , já ji mam 50 a stačí to ale dál by taky mohla bydlet 😅
Horalko sice potichá, ale obrovitááánská gratulace, ty jsi ale číslo 😉 , držim palečky 😀 . Musíš sem chodit a dodávat nám naději a poplivat nějaké bacili 😉 🙂

mercedesse
7. pro 2009

Jéé ahoj gambi, já si říkala kde seš. Tak to já už nemám chuť ani chlastat, radši řídím. Minulej tejden měla babča narozky, a naši a děda ztropili takovou ostudu, že se před Míšou stydím ještě dneska. Tchýně stačí klidně 1-2 metry, ale hluboko 😀. Jinak mi nepříjde žádná vzdálenost dost velká.

gambrinuska
7. pro 2009

teda merced, po dlouhé době si mě fakt pořádně rozesmála 😀 😀 😀 ,takovou hlášku jsem už dlouho neslyšela 😀
Nakaž mě alespoň tou MS

mercedesse
7. pro 2009

Jo prskám bacil jak se dá, ale nejlepší je opravdu sex, já si vrzla jednou a druhej den bylo po srandě. Ale vy sexujete, tak nevím, kde je problém. Nejradši bych teda prskala těhu bacil, ale to si ještě počkám. Jsem ráda, že i na těhlech stránkách jde někoho pobavit. I když mě s tchýní v baráku smích nějak tuhne. 🙂 Holky nejhorší je, že já se už vidím s těhu břichem a koukám pořád na těhu témata a na mimina, no prostě magor. To je nějaký sado maso nebo co. Prostě mě nic jinýho nezajímá, ani práce, už mám strach, že mě vylejou ze zaměstnání, až příjdou na to, že toho až tak moc neudělám.
Jinak mrška trochu slábne, tak to vypadá na intenzivní, ale kratší, což je úplně super.

mercedesse
7. pro 2009

Jinak zatím papa, jedu dom. Zítra určitě zase tady.

faflina
7. pro 2009

Ahoj
Gambi tak to sme na tom s těma mykozama asi stejně ludry jedny.

gambrinuska
7. pro 2009

☹ ani mi o tom nemluv, s přestávkama se mě drží rok (brala jsem antibiotika, řezali mi osmy) a doktorka mi pokaždý něco napíše chvilku je klid a pak je zas mrcha zpátky, už mi to strašně unavuje 😖 ☹ 🙄 , začíná zoufalství od manži to nemam, tak nevim z čeho
😠

faflina
7. pro 2009

zítra ráno jdu na gyndu kůli výtěrům na chlamidie. A když to bude negetivní,tak si koupím wobenzym.

mercedesse
8. pro 2009

Ahojky holky, tak jak je dneska. Mě se teda nechtělo z pelíšku. Včera jsme ještě pekli a jsem nějaká hotová. Dneska snad upečeme ještě dva druhy a bude po srandě. Pak jen vosí hnízda. Jo a včera jsem našla recept na rumové kroužky - to se namáčí v horkém rumu - tak to chci vyzkoušet, neznáte to náhodou?

mateta888
8. pro 2009

Ahoj holky 😵
Tak jsem konečně zpět od dr a měla ze mě radost, nejdřív mě teda jen prohmátla, že to vypadá dobře jsem krásně zavřená a vypadá to dobře 🙂 .Pak si to ještě rozmyslela a vzhledem k mé anamnéze mi udělala utz tak jsem viděla drobečka 😀 😀 😀 Srdíčko bouchalo no bomba, a viděla jsem i ručičky a nožičky měl překřížený, no prostě pohodička v břichu a chrupkal 😀 😀 😀 😎 . no paráda.
Tak mi napsal ještě listovku a zeptala jsem kdy končí nejhorší období, tak říkala třetí měsíc a pak je nějaký 28 tt ale já se ptala konkrétně na zamlklý těhu tak to mi končí 12tt což je příští týden a to mám i přestat potom brát utrogestan, ale prý tam mám nějaký kvasinky 😒 , měla jsem to i u malé tak pak mi na to něco dá aby se to nemlátilo, já takhle problémy nemám. 😖 . Vypsala mi i žádanku na genetiku a to už mám příští týden, to je fofr. Takjo snad jsem jsem trošku šoupla pozitivní energie. tak se holky držte a lepší počasí jak tady , tady prší jak o život fuuuuj 😖

katyna6
8. pro 2009

Ahoj holky,tak na vás zase nakukuji

mate-ooooobrovská gratulace ke kontrole!!!!!!A ppokračuj takhle pěkně pořád dál! 😉 😉

katyna6
8. pro 2009

tak mám dočteno a ještě musím moc moc moc pogratulovat horalce!!!!!Tak ať se prcek drží zuby nehty a vše je ok!!!!! 🙂 🙂

mercedesse
8. pro 2009

Maty: moc ti gratuluju k úspěšný kontrole.
Je to krásný, už aby to bylo, ach jo. Je to strašný to čekání. Ale všechny se určitě brzo dočkáme. 😉

zanet2009
8. pro 2009

ahoj holky!
Mohla bych se k Vám přidat? V pátek jsem byla na revizi dělohy bohužel taky 😢

mercedesse
8. pro 2009

Ahojky určitě se přidej. Je to sice moc smutný témátko, ale moc mi to tu pomohlo.

zanet2009
8. pro 2009

na kontrolu k gyn. dr. jdu asi až příští týden, ale vy určitě víte, můžeme se začít snažit už po 6 týdnech a tedy po první MS?

mercedesse
8. pro 2009

No já mám teď po 4,5 týdnech MS a hned jak to přejde, tak se začnem snažit, horalka to ještě nedostala a je těhu, ono je to různé, podle toho v jakým si byla týdnu.

mateta888
8. pro 2009

zanet : i já tě tu vítám, neboj za týden dva, sice se to povleče, ale bude už líp a na svět se budeš koukat jinak. Klidně se tady vykecej od toho tu jsme. Já jsem po první čekala 4 měsíce a další půl roku trvalo než se nám to podařilo, srpnu jsem byla opět na revizi a po ''šestineděli'' první mrcha, tak jsme se moc nehlídali a ani nepočítali že by se to mohlo pověst a ono se zadařilo a ted jsem tam kde jsem, pod kontrolou dr. je to induviduální. Každý tělo je jiný a psch se dát dohromady je taky makačka.
Hodně sil a drž se 😉

cizu
8. pro 2009

Ahoj holky..tak ja jsem uz tyden po revizi (presne pred tydnem me pustili z nemocnice domu) a pripadne me to uz celkem lepsi....nejak ale ted premyslim...kazde to mimco jde na pitvu? a pripadne, kdyz nekdo chce, reknou mu i pohlavi? (to myslim u tech zaml. tehu co je vic nez tech napr. 8 tt)? Ja jdu zitra na kontrolu a doufam, ze deloha uz bude cela cista a nebudu muset nic dalsiho absolvovat. A nevite nekdo, od kdy se smi zacit zase nejak aktivne cvicit? Kolo a bazen mi na 6 tydnu zakazali, ale co ty dalsi sporty?
😲

mercedesse
8. pro 2009

Ahojky cizu, to víš, že bude všechno ok. Jsi strašně statečná, já byla ještě po týdnu troska. U mě už žádný mimi nenašli, já měla samovolný, tak nevím. S cvičením opatrně, aby sis zbytečně nublížila. Já bych určitě ještě počkala, nemá se ani nic nosit.

mateta888
8. pro 2009

cizu : do konce třetího měsíce je to mini takže ti udělají rozbor a mě dr řekla, že se z toho stejně nic nepozná že je to jen směs klků a bůh ví čeho a nic to neřekne. 😠
Jinak ohledně cvičení mi dr řekla, že bych měla dodoržet šestinedělí, že ten spodek je povolený, abych sí tam něco neudělala, ale pak jsem hned začala chodit na pilates a ted zas nic. 😒 No prostě se musíš zabavit trošku jinak 😉 Zeptej se dr na konkretní aktivitu kterou bys chtěla dělat a uvidíš. Já už se pro jistotu ptám na všechno i na kraviny 😅

faflina
8. pro 2009

Ahoj holky, tak včera skončila mrška, a tak sme se dali s manžou do toho. Dnska jsem byla i na té gyndě. Tak se moje kvasiny konečně začnou trochu více řešit. Dělal stěry a pokud prý budou neg. tak spěchem na alergologii a kožní. tak teď ještě vydržet. Snažílkovat se prý ale klidně můžeme-prý to nevadí. Napsal mi jakýsi Batrafen... neznáte to některá? (pouze na lék. předpis.)

mercedesse
8. pro 2009

Nazdárek fafli, ty se máááš, já už teda mírnější, ale pořád docela síla.
Dneska moc nepokecáme, jdu teď k zubaři, tak se tu mějte papa.

dablikolik
8. pro 2009

Ahojda tak manža je pěkně línej a moc se mu do milování nechce, tak tento měsíc to asi nedopadne

zanet2009
8. pro 2009

mercedesse, já jsem samovolně potratila v 11+4 😢

mateta888
8. pro 2009

zanet to mě mrzí 😒 a měla jsi nějaké komplikace třeba špinění nebo bolesti ? Když jsem měla samovolný, tak jsem chodila na injekce a stejně jsem špinila. ☹

dablikov : copak copak , manžílek stávkuje, tak mu dej pod stromeček na sobě sexy prádýlko 😀 , unás to bylo pak bouřlivý a spetřilo to všechnoa vánoce jsou ideální příležitost 😀 😀 😀

katyna6
8. pro 2009

ahoj zanet,vítám tě i tady 😉 😉
A s tím těhulením,já si taky myslím,že kromě zdrav.stavu hrozně moc záleží na psychice.Některou to rozhodí na hodně dlouho,ale myslím,že většině z nás se moc uleví po první porevizní ms.A já jsem asi byla úplně v poho tak po 2-3 měsícíchAle zapomenout se na to nedá nikdy,to je jasný.Máš jít ještě na kontrolu k dr?Pokud budeš v pořádku a v pohodě i psychicky,tak proč to nezkusit? 😉 😉

zanet2009
8. pro 2009

mateta, no, bolelo mě břicho a špinila jsem, tak jsem dostala utrogestan a ascorutin a že mám jít druhý den do nemocnice na konzultaci a vyšetření jiným dr., ale ráno před odchodem ze mě začaly padat kusy krve, takže bylo jasno a v nemocnici si mě hned nechali a udělali revizi.
Já to beru celkem dobře, nijak se nehroutím, ale neříkám, že mě to nebolí, bolí, ale asi to tak mělo být a tak to i beru.

katyna6
8. pro 2009

dabli-jojo,přesně,jak píše mate---sexy obleček dělá divy-farmi si ho pořídila a koukej teď,jak jí pěkně ubíhají týdny 😀 😀 .Já to mám doma s přítelem spíš opačně,naštěstí,tak snad brzo uvidíme vysledek 😵 😵 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru