Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

faflina
18. pro 2009

Jako nejvíce mě sere,že se to bude opakovat.(to zvracení) Zvacím, zvracím a teď o to přijít. No, a zase nanovo. To mě fakt štve že to blití musím absolvovat znovu...........

nadja73
18. pro 2009

ty jsi zvracela i ted naposledy?

faflina
18. pro 2009

jo,i dokonce tehdy kdy mi řekli, že mimi netluče srdíčko 3 dny po té zprávě. Tak sem tomu furt nechtěla věřit, jak to že zvracím, když je mimi mrtvé.

mercedesse
18. pro 2009

No tak to je mazec, ale stejně budu vyplašená, když mi zas nic nebude. I když asi budem všechny ustrašený v každym případě. Já si někdy tak lezu na nery. Včera mi miláček říkal jak mě miluje a já už se mu i divím. Někdy bych si naflákala. Příjde mi, že je hrozně statečnej. Taky ho to bolí a moc, ale nedá to na sobě znát a pořád mě utěšuje, když mám návaly lítosti.

nadja73
18. pro 2009

sakra, posledni nadeje, ze kdyz je ti spatne, tak je to spravne je v tahu ☹ u me se to jeste projevilo tak, ze se mi udelala na brade dost drsnej lisej a to presne odpovidalo dobe, kdy mimi...... ☹ a prej brada souvisi s gynekologickyma zalezitostma

nadja73
18. pro 2009

mercedesse-jako bych to napsala ja, presne jako u nas a jeste kdyz mu reknu, ze aby jednou nelitoval, ze si me vzal, tak me pak 100x ujistuje, ze si me vzal, protoze me miluje a nikdy toho nebude litovat a stejne, ze mi SLIBUJE, ze to miminko mit budeme

faflina
18. pro 2009

Mě teda ztvrdly prsa...v době kdy sem měla dostat MS a až po zjištění že jsem byla těhu. bylo to zvracení. Vlasně sem chodila spát po obědě s malým takže i únava a to jsem taky nevěděla, že jsem těhu.

faflina
18. pro 2009

Jéžiš holky a kdy ste se vdávali? Já teda říjen 2006, ale chodíme spolu už 9 let v červnu budeme mít 10let.
Takže někdy je to fakticky na nervy. Ale život bez něho si nedokážu představit...

mám i pár fotek ze svatby

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

nadja73
18. pro 2009

ja jsem se vdavala letos 12. zari, ale zname se od 2001.Do mesice po svatbe jsem otehotnela. jsem si rikala, ze pan buh je staromodni, ze chtel az po svatbe, i kdyz jsme na tom makali uz od ledna 🙂 ale pak nam ho zase pan buh vzal ☹ tak nevim, jaky znameni melo byt silnejsi. Na beremese jsem chodila pred svatbou, ale fotky jsem tam nedavala, jen ta, co mam v profilu je ze svatby.

faflina
18. pro 2009

Tak to je už dost dlouho co jste spolu, já si kolikrát říkám, jak to můžu tak dlouho s jedním chlapem vydržet, ale pak se podívám do zrcadla a říkám si,že spíš můžu být ráda, že je on se mnou.......

nadja73
18. pro 2009

kdepak, to se jen zname od 2001, ale zacali jsme spolu chodit 30.3.2008. Sice jsme spolu necely 2 roky, ale tim, ze se zname, tak to nejsou jen 2 roky. Kdyz jsme spolu zacali, tak jsme defacto o sobe skoro vsechno vedeli, nemuseli se uz otukavat. nakonec to samotne zamilovani byl takovej mazec, ze jeste ted se mi z toho toci hlava a nechapu, kde se tak hluboky cit ve mne vzal.....a on porad trva. Zaplat panbuh za to.

faflina
18. pro 2009

Jo, mezi náma je taky pouto, že jeden bez drudého je celkem nuda. Když někam razím do společnosti bez něho, stejně na něj furt myslím.

nadja73
18. pro 2009

my ani nikam moc nechodime, jsme furt spolu nejradsi doma, uz jsme takovi backoraci. Kdyz jsem treba na kosmetice nebo nehtech, tak vzdycky rika, jak si zastrili na pocitaci bez myho zvyseneho oboci, ale nakonec rekne, ze sedel v kresle, koukal do blba a vubec se mu na ten pocitac nechtelo, ze je divny, kdyz tam nejsem a ani ten pocitac ho nebavi. ja to mam teda uplne stejne. jsme strasni zavislaci, coz asi neni tak dobre, ale s tim ted nic nenadelame.

mercedesse
18. pro 2009

Tak to my se ještě nevzali, ale chodíme spolu 4 roky. Není to tak moc, ale abych věděla, že je to ten pravej to stačí. Jinýho si pro život nedokážu představit a že jsem jich vystřídala moře. My bez sebe nikam moc nechodíme jen tak 1-2 ročně a to se mi moc stejská. Nepočítám teda, že já chodím na kafčo se ségrou, ale mejdany to ne.

nadja73
18. pro 2009

ja jsem po par mesicich chozeni vedela, ze on je ten pravy. taly to bylo tim, ze jsem pred tim takovyhle vztah nemela, takze vsechno nove, ale jiste. my spolu i delame, takze se vidime porad a i to nam nestaci a o vecerech a vikendech jsme spolu. musim se priznat, ze jsme hodne omezila i ty kafe s kamaradkama, vim, ze to neni dobry, ale ja bych stejne myslenkama byla u Honzika, takze takhle jsem porad s nim a je mi nadherne. 🙂

faflina
18. pro 2009

Takové sme to měli krátce, když jsme spolu začali chodit. Nikam s nikým. Jen pořád spolu. A teď, když bych někam šla tak jen s Jeníčkem někde za kámoškou co má taky dítko a to tak vše.

mercedesse
18. pro 2009

No já taky ani nejedu za kámoškou co jsem jí dřív hlídala prcka. Mě je toho času líto, když můžem být spolu. On opravdu dost pracuje, takže každá chvilka vzácná. Třeba když vidím u ségry jak po sobě házej nádobí a nadávaj si v jednom kuse a to se taky ještě nevzali, ale jsou spolu 10let, tak je mi jí líto. On mi pak Michala závidí. Jenže nikdo ji nenutí s ním být.

horalka021
18. pro 2009

Ahojky po týdenní pauzičce! 🙂

Přečetla jsem vás komplet, nedá se zapomenout. 😉 😵 😔 Chjo, nové a nové tváře, kdy už to skončí, viďte? ☹ 😔 🤐
Dnes jsem byla u mudry a máme srdíčkooo, megaradost nejvyššího kalibru, ten týden do další kontroly - no, počítala jsem hodiny, minuty a včera vteřiny. Mudra to počítá čistě jen dle velikosti mimi, když nebyla MS. Takže jsem 6+4 a mimi má 6mm a srdíčko tlouklo na celou ordinaci jak o závod, zatím 🤐 vše klape ukázkově, i děloha je prý v pohodě.
Holky, nedovedete si představit, co tento podzim přinesl za zvraty, aby nakonec nám dal ještě na tyto Vánoce ten luxusní pocit, že "čekáme miminečko". 😵 😵 😵
Když si vezmu, že ještě v září proběhl KET a do 20. dne po něm bylo vše v oukeji a pak se to zvrtlo, my jsme neměli na UZ vlastně nic - ani váčky, resp. náznak "čehosi", co tvarově gestační váček vůbec nepřipomíná, jsem se musela zase podívat do zprávy, takže k tomu, co probíhá teď, jsme se vlastně při našem druhém těhu nedobrali. Vím, vím - do 12tt není zcela vyhráno, chápu, ale myslím teď už jen pozitivně. 😵 😵 😵

revange: toho těhu je naše první přirozeněěěě, takže ještě větší megaradost a bomba pocit, že už snad nebudu muset nikdy podstoupit žádnou stimulaci 😝

Holky, myslím, že ten předchozí KET se musel stát, aby to teď vyšlo tak, jak se událo. Nějaké znamení či co!!!

Jinak manža měl kdysi horší spermiogram, ale vitamíny mu nepomohly, takže prosto jsme museli jít rovnou do IVF (po roce snažení). Nyní po revizi papal Eregmu, listovku, pil kotvičníkový čaj, když došel tak kontryhelový - nevadilo mu to, akorát ta Eregma jo, páč to prý chutnalo jak žrádlo pro králíky. Já pila kontryhel. čaj v nálevových sáčcích.

faflina
18. pro 2009

Nezabívej se prosímtě co kdyby.......Prostě si těhu. Tak si to užívej. Jsi důkaz toho,že když něco nejde přirozeně tak se to stejně povede a k tomu vám objema gratuluju. Ale na Vánoce kup něco hezkýho miminku.....

mercedesse
18. pro 2009

horalka: moc gratuluju, užívej si to, buď opatrná a podávej nový tak krásný zprávičky jako je tahle. A ať krásně roste. 🙂 😉

nadja73
18. pro 2009

horalka: taky moc gratuluju, jak rikam porad dokola je to zazrak, ktery se musi hyckat. Muzu se zeptat, za jak dlouho po revizi se mimi povedlo? a kolik ti je prosim te let? Ne, ze by na tom tolik zalezelo, ale kdyby jsi se blizila mne, mela bych zase vetsi nadeji 😉

horalka021
18. pro 2009

fafli: jééé, já nevím, co bych koupila, já chci novýýýýýý kočárek 😵 jinak máme všechno po našem prckovi schované 😉

mercedesse: 😵

nadja: za jak dlouho? to se snad ani neptej, revize byla 27.10., takže +/- počítám, že za 2-3 týdny po jsem v tom byla, ale tak hezky nevinně 🤐 😅 a je mi čerstvých 31 🙂

mercedesse
18. pro 2009

Tak žes to vzala hopem to je fakt, ale zase když se to povedlo, tak je to super. Já chci takyyy vybírat kočárek 😢

nadja73
18. pro 2009

ja uz mela vybrany kocarek, tak naaaaadhernej ☹
2-3 tydny je fakt fofr, preju, at to ma konecne ten spravnej konec 🙂

faflina
18. pro 2009

Tak já hned jak uvidím dvě // jdu koupit capáčky (růžové). Chceme holčičku a jméno ještě nevím. U Honzíka jsme měli jméno Kateřina, ale věděli jsme že to bude kluk, tak sme to jméno až tak neřešili. Ale teď když chceme moc,moc holčičku se jménem si nevíme rady. říkala jsem si třeba Michaela...

faflina
18. pro 2009

Horalko a ty si už spav svůj PAS, ať jde vidět, že máš už dítko a že si těhu.

mercedesse
18. pro 2009

Já chtěla moc Lucinku nebo Michala. Michaela je krásný. Kočárek jsem měla taky skoro vybraný, ale nevím, jestli to ještě nepřehodnotím. Prostě se to povede a bude.

nadja73
18. pro 2009

u nas mame vybrane jmena Daniel a Andrea, ale jeste je more casu, tak uvidime, jetsli nam ti favorite zustanou. Ja si rikam, ze snad takhle blbnout nebudu, jako pred tim a radsi pockam az aspon uplyne ten 1. trimestr.

mercedesse
18. pro 2009

To bych taky ráda vydržela a dokud nebudu ve 4. měsíci tak nechci ani nikomu nic říkat.

faflina
18. pro 2009

Já když sem čekala Honzu. Tak vám můžu říct, že jsem ani nepřemýšlela, že by to nemělo vyjít. Ale teď jak blbka furt přemýšlím. Možná je to právě ono. Moc přemýšlím a pak je to v háji, protože se tím stresuju. Ale u Honzi fakt. myšlenky takové mě vůbec nenapadaly. tak nevím kam ten svět spěje.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru