Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

zanny
25. únor 2010

To jsem to mohla Stephanii poslat do IP,že? Vás tady zahlcuju mým chorobopisem 😎

Andi...to jsme teda klub co? 😉

andi2
25. únor 2010

zanny to jo . 🙂 Hele já už jsem to tady taky zahltila svým chorobopisem. 😀 A už jsi byla znova v sol.jeskyni?my byli v neděli s králindou na veterině a hned vedle byla solná jeskyně akorát jsem nevěděla jestli pro lidičky nebo zvířátka. 😀

stephanie
25. únor 2010

zanny, díky...já jsem si myslela, že M...č, to asi řešit nebude, jak mu to ukážu...ještě aby nebyl naštvaný, že jsem si to nechala dělat...a ty náhodou nemáš číslo na tu hematolku, že?
no ten můj gyndař byl nějaký v poho, jak mi to říkal...
víš, pro mě to těhotenství nabírá jiný rozměr...před dvěma lety jsme se rozhodli, že se pokusíme o druhé...pak za rok šok, že manža má špatné spermijky, že jedině IVF, to už jsem špatně trávila...vůbec by mě to nenapadlo...
pak po prvním IVF, zklamání, pak po druhém pokusu potrat, te´d se dovídám ty nemoci, nevím, co mě ještě čeká a strašně mě to deptá...
zanny, tak ty asi nebydlíš daleko ode mě, že?
andi, ty ještě nechrupkáš? jak je králíčkovi, líp?

andi2
25. únor 2010

step ještě ne.Manža je v práci a já ráno nevstávám.Jsem jenom jenom zvědavá jestli ta silná mršule přejde to není už možný.Abych jí neměla ještě týden do UZ 😀 Jo už jí i běhá tak já měla strach to co jsme si prožili v říjnu s tou předtím.Taky nejedla apod a byl konec.Tak si říkám jenom další ne.Máme ted dva-sehnali jsme uplně stejnou ale to je potvora mrnavá i když krásná. 😉

stephanie
25. únor 2010

my jsme taky chtěli králíčka pro malého, on strašně chtěl nějaké zvířátko...no vlastně chce pejska, ale chtěli jsme začít králíčkem 😀
pak nám ho ale spoustu lidí rozmlouvalo, že pouští hodně chlupů (chtěl toho malinkého chlupatého) a že je s ním krátka hodně práce, tak má zatím rybičky 😀
ale pejsek nás tento rok už asi nemine

mi už se z toho vína nějak motá hlava 😝

zanny
25. únor 2010

Andi,v jeskyni jsem zatím nebyla,hned po první návštěvě jsem dostala rýmu,takže zatím nic..ale půjdu určitě zase.Možná by tě tam pustili i s králíčkem 😀

Steph..číslo na Hematologii-597 372 754.
No jo,je to těžké,když to nejde,to jsi na tom podobně jako já..taky špatné spermio,první IVF nic,pak neproběhl Ket,protože embrya nevydržela rozmražení,teď po 2 IVF potrat..je to fakt na mozek,ale musíme vydržet a dočkáme se všechny tady.
Jo a mám to do OV 60km. 😉

andi2
25. únor 2010

step -kuk moje album

stephanie
25. únor 2010

zanny, tak to jsme na tom opravdu podobně...tak snad se příště zadaří!!! já se chystám hned další cyklus, alespon M....to navrhl...a ty?
No já to mám do OV cca 20 km 😉

stephanie
25. únor 2010

jé andi, ten je krásný, to je ten, co chtěl syn...už jsem byla rozhodnutá, že mu ho koupím, ale hodně lidí nás odradilo...

andi2
25. únor 2010

step my je máme v druhý chodbě tu nepoužíváme chodíme jen okolo a tam maj i výběh.Jo my máme ted taky takový chlupatý klubíčko.No ale dcera si je někdy bere k sobě takže pak furt luxuje 😉 Tý jo z toho mám ted taky strach že nevydrří to rozmrazení to zas budou nervy.Jo musíme vydržet. 😉

zanny
25. únor 2010

Steph,já jsem objednaná na konec března,tak uvidíme,kdy bude Ket.

Andi,taky jsem koukla..ten je roztomiloučký 🙂

andi2
25. únor 2010

Holky já to mám do OV 230 km 😀 jo je krásná no ale Teddinku nenahradí ta byla klidas ale taky na to doplatila.Papala moc neběhala a měla ztučnělá játra ☹ no nejdřív revize a pak tohle..Fakt na mozek.to jí dáváme ještě sponku jak to má dlouhý. 😉 já jdu na Uz příští týden tak počítám že do 10 by mohl být Ket jestli bude z čeho..

stephanie
25. únor 2010

zanny, tak to možná půjdem nějak podobně 😉
andi, musíme myslet pozitivně 😉

holky já utíkám do hajan, nějak mě to víno zmohlo, už pomalu neumím ani psát 🙂
tak dobrou noc!!!

stephanie
25. únor 2010

andi králíček se sponkou 😀 , to musí vypadat dobře
andi až pojedeš někdy do OV na nějakou firemní akce, tak dáme kafčo,co? 😉
tak já už vážně letím do hajan, papaáá

martasl
26. únor 2010

ahoj holky.
holičky jsou asi nějaký divný.jak jsme včera byli u té mé,tak vykládala,jak jim umřel křeček a že ho ještě narychlo pohřbívali-to chápu...no ,říkám,že naše holky taky pořád otravujou s nějakým zvířátkem,a ona na to:vždyť budou mít miminko.....!tak říkám,že nebudou.pak se zarazila a že jí to mrzí.přitom si musela všimnout,že nemám břicho.když jsem u ní byla koncem listopadu,tak jsem jí říkala,že jsem ve 4 měsíci....naštěstí jsem to ustála...

došla mi na email odpověď z té poradny.prej máme počkat půl roku-po potratu v 16 týdnu.přitom o něco níž psali na dotaz na potrat v 18 týdnu,že nemusejí čekat.tak nechápu a jsem naštvaná.takže zase nevím co a jak....dnes jsem to chtěla zkusit.manžel už dojel,ale jel odvézt holku ke kamarádce.tak nevím,kdy se vrátí a jak se rozhodl.ráno vstávám do práce,tak doufám,že dojede než zalehnu...

Katka chce černý vlasy a růžový dva proužky po stranách...koupili jsme tmavě hnědou,ale obarvený to bude mít až v pondělí.pak sem zase hodím foto...

...a v práci na konci směny jsem se taky naštvala.zítra se mám jít učit vakuovat.mám na to certifikát,ale jen kvůli tomu,že jsem zaučovala a musela jsem na to mít papír.ale vůbec to neumím.tak prej abych se to naučila,když na to mám papír.přitom ví,že se budemm znovu snažit o těhu a že možná brzo skončím.prostě no coment...

lusye
26. únor 2010

marti, Katce se uces vydaril, slusi ji to. 😵 Na Simonce to neni moc videt, kdyz nepozuje. 🙂
Aha, tak to te odpoved asi moc nepotesila. 😒 Tak je fakt, ze to byl vyssi tt. 🙄 Co ja vim ... Ja nevim sama u sebe, natoz u tebe, marti. 😖
Vydrz v praci, brzo to tam zapichnes. 😉

fram
26. únor 2010

Step, otěhotněla jsem přirozeně, ale bylo to skoro po roce a půl snažení. Je pravda, že manža je doma většinou jen o víkendu a někdy ani to ne, ale hlavně měl špatnej spermiogram, takže jsme sice zkoušeli, ale moc jsem nedoufala. A podařilo se, i když to skončilo špatně. První těhu absolutně bez problémů, otěhotněla jsem 2.měsíc po dobrání HA a krásně si to užívala. No, ale holt jsme byli s manžou o 12 let mladší 😀 Jůů. obchůdek s kojeneckým zbožím, krásná práce, i když trošičku asi psycho, jak tam vídáš ty pupkatý mamky 😉
martasl, půl roku je nekonečná doba 😒 To je těžký rozhodování.
Co se týká zvířátek, my máme rybičky 😀

martasl
26. únor 2010

Simonu vyfotím nějak nenápaně,jakmile bude příležitost 😀

fram-rybičky jsou fajn-nemaj chlupy 😀 😝

stephanie
26. únor 2010

ahojík holky,
no sice tu už nikdo asi nebude, ale i tak vás chci pozdravit...

fram, neboj, ještě se zadaří 😉 , ten obchůdek je sice fajn, ale taky hodně starostí a ty pupíky mi taky zrovna te´d nedělají dobře....

marti, moje kámoška byla myslím ve 14 tt, hned se začali pokoušet a taky hned další cyklus zapadla a má zdravé mimčo...

holky, vy jste zkušené, chci se zeptat...mám pocit, že má ovulku - bolelo mě v podbříšku a taky jsem to poznala podle hlenu...chtěla bych to vyzkoušet na ovu testu, ale nevím, jestli už tedy není pozdě, nebo kdy se to vlastně dělá...

jinak přeji všem dobrou noc a krásné sny

fram
27. únor 2010

Step, já ovu test koupila jednou, v lednu a zrovna jsem i otěhotněla 🙂 U každého je návod, který DC máš testovat, já měla balení po 5ks a hned třetí byl pozitivní, tak mi ještě 2 zbyly na příště. Snad mi zas přinesou štěstí. Já jinak ovulku nijak nepoznala, ale vždy v 2.polovině cyklu mě začaly bolet prsa, takže teď už vím, že když začnou bolet, je po ovulaci. Lepší je začít testovat pár dní před předpokládanou ovulkou.

stephanie
27. únor 2010

Ahoj holky,

no teda, vy to tady zanedbáváte!!! 😕 😕 😕

zanny ještě jsem ti zapomněla poděkovat za to číslo...v pondělí zavolám mé doktorce a domluvím se s ní co a jak

fram , díky...byla jsem ve městě, ale stejně jsem si ty testy zapomněla koupit...
nevím proč, ale bolí mě během ovulky strašně jakoby na levém vaječníku...už jsem to říkala doktorům, ale nikdo s tím nic nedělá, píchá to tedy dost...tak nevím...

kde jste dneska všechny???
fram neboj, náš čas ještě příjde, musíme věřit 😉

fram
27. únor 2010

Tak já dnes opět slzičky, slavili jsme babiččiny narozky a já myslela na to, jakej krásnej dárek jsme pro ni mohli mít a že před týdnem jsem ještě byla těhu. No děs, ale nikdo nic nepoznal, schovala jsem se v koupelně 😕 Jen ségra ví, co nás potkalo a sama si tím taky prošla (teď má super 1,5 letýho bobka, kterýho miluju 🙂 ) Navíc manža není na víkend doma, nevím, kdy se vrátí, tak si to vyžírám sama, ale teď už dobrý.
Přeju všem krásný zbytek víkendu.

andi2
27. únor 2010

Ahojda-nějak nestíhám.Fram to mi povídej.My zase máme mít oslavu v květnu nebo jak můj táta tak manželův maj 70 a to jsem měla rodit..takže asi taky tak ..no jo tak snad se co nejdřív Všem tady zadaří ty tělíčka už máme nastartovaný. 😉 Step to je normální,že Tě bere levej vaječník každej měsíc to je z jedný strany.Já ted měla taky ovu silnou a to fest a testík jsem dělala 12 dc a byly tam dvě ted ho dělat nebudu páč jdu na UZ .A třeba já ty testy už musím dělat tak od 9 dne cyklu-tj.26 denní cyklus ale ukázaly mi dvě třeba ted 12 dc.Oni tam píšou jak máš dvě tak do 24-48 hod bude ovu.no já to beru dle testu čárek. 😉

stephanie
27. únor 2010

fram, to je mi líto...já vím, čím procházíš...teda víme to tu všechny... jen ten, komu se to přihodilo ví, jak moc to bolí...
to chce jen čas, fram...je to ještě moc čerstvé...já už bych teď byla ve 4.měsíci, taky na to v životě nezapomenu...ale neboj, bude líp, uvidíš 😵 , třeba babičce uděláš krásné Vánoce!!!

stephanie
27. únor 2010

ahojky andi, co děláš, že nestíháš?
mě andi ale bolí vždy jen levá strana...pravá nikdy...
andi tak ty půjdeš za chvíli na KET, že? to tak letí...

andi2
27. únor 2010

Tak když mám chvilku tak blbne koník no hlásí vítr..Dala jsem se do uklidu.Ve 12 jsem dorazila z práce pak dovařila oběd pak prádlo do pračky.Pak ukoly s dcerou.Všude jsem vytřela,vysála uklidila u holek/králíků/vypakovala manžu do práce a ted mě čeká ještě žehlení.A zítra zas do práce tam budu dýl je konec měsíce tak dodělat papíry no ještě že to pravidelně zapisuju. 😉 Aha tak to já chodila vždycky otravovat dr.na gyndu a ona mi říkala,že někdo má bolestivou ms a někdo ovu.a to máš každej měsíc nebo ob měsíc?Jo jo toto letí no jsem zvědavá ve čtvrtek jdu na UZ tak snad to bude o.k. když po ketu přišla ms dýl a ted dřív.A chci se ho schválně zeptat dr.když minule říkal dle Uz jaká to je nádhera jít na tu minimálku nebo ten Nativ když se to nepočítá mezi hrazené cykly.Páč mi to v tom nebrání dr.z hematologie.Tak uvidíme.Už jsem si koupila Femibion do zásoby.

stephanie
27. únor 2010

andi, jo, bolí mě to každý měsíc 😖
já jsem taky dneska měla perný den, od rána jsem žehlila,pak vařila, pak zas žehlila, pak jsem taky vytřela celý barák, pak přišel synáček z venku totálně umazaný od hlavy až k patě, takže zase kupa prádla...no pořád dookola
jsme si zas dneska koupili vínko, tak si zas dáme 😉 😉 😉 a to mám v té zprávě z genetiky naspáno žádný alkohol 😀 😀 😀
andi ty chodíš do práce i v neděli? 😖 😖 😖
bereš taky estrimax před ketem?

andi2
27. únor 2010

Jo jo i v neděli.Jak kterou jak se dohodem s kolegyní.kdo může 😀 Ne neberu.Já neberu nic já to mám vždy o.k. i bez hormonů.Mám Ket v přirozeném cyklu.Jenom dostanu tak 5 dní před Ketem Pregnyl a 3 dny před Utrogestan.Tak jsi taky makala.No já pak zas nebudu moct tak se nechci dívat z postele na bordel.ted chci fakt dodržet být aspon týden doma.Mám dost dovolený tak si budu dovolovat.

stephanie
27. únor 2010

andi tak to máš dobré, že nemusíš nic brát...já to chtěla tak zkusit po prvním nezdařeném pokusu, ale nezdařilo se, takže já jedině s extrimaxem...ale nechápu, na co máš ten pregnyl????

no po Ketu určitě spočni

andi2
27. únor 2010

to je těhotenský hormon.Ten se bere i před OPU ti dozrajou folíky a na podporu žl.tělíska.To pak beru ten Utrouš.ted budu mít i Anopyrin před Ketem aby děloha byla pěkně prokrvená .No uvidíme.Hlavně aby bylo co zavádět.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru