Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

fram
8. črc 2010

@martasl já bych to měla dostat v neděli nebo v pondělí a myslím, že dorazí ☹ Už teď jsem z toho smutná a naštvaná 😒 a jsem protivná na mm. Navíc ty vedra do toho, fakt jsem dnes nesnesitelná a depka jak kráva 🙄

martasl
8. črc 2010

o depce bych mohla vyprávět.mám pocit,že to zase nevyjde.ach jo.ani se mi na diskuze nechce nic psát.

fram
8. črc 2010

@martasl tak to jsme na tom úplně stejně ☹ Pořád se pozoruju,jestli už nemám těhu příznaky - samozřejmě nemám a hází mě to do depky i když rozumem vím, že těhu příznaky nemusí být. Ale to tušení, že to zas nevyšlo je hrozně silný. Vám krásně vyšlo snažení na ovulku,viď? Hrozně moc držím palce, ať to vyjde.

zanet2009
9. črc 2010

Holky, já jsem taky 100% věděla, že MS dorazí a byla jsem s tím smířená a ejhle-uvidíte, brzy se zadaří.
Akorát po tom potratu jsem pořád ze všeho vyplašená,z každého píchnutí ☹ ,ale snad bude každým týdnem líp a líp...

fram
9. črc 2010

@zanet2009 vyplašená asi budeš pořád, ale uvidíš, najednou budeš mít TP a budeš si říkat, jak hrozně rychle to uteklo 😉 A navíc ti tady všechny držíme palce, tak to prostě musí dopadnout dobře 🙂 🙂

zanet2009
9. črc 2010

@fram moc děkuji, já zase držím pěsti Vám, aby Vám to taky co nejdříve vyšlo. 😉

martasl
9. črc 2010

fram-no ovulka vyšla,když jsme zrovna oba doma.pozitivní test jsem měla v neděli,sex byl pondělí a úterý a pak nic ☹ takže zrovna moc nevěřím tomu,že to zrovna ty dva dny vyšlo.(prostě to nešlo,manžel neměl chuť a já mám děsnej vztek).byla jsem ráda,že jsem to tak pěkně naplánovala,manžel si vzal taky dovču a jen blbý dva dny snažení.už prostě nevěřím tomu,že ještě otěhotním.

zanet-ten strach si dovedu představit.taky jsem si říkala,že až budu znovu těhotná,tak se budu strašně pozorovat a jak píšeš,každý píchnutí hrozně řešit.doktor bude ze mě mít radost...Ale jak píšu fram-už moc nevěřím tomu,že to vyjde.

zanet2009
9. črc 2010

@martasl vyjde to, neboj,my jsme se tulili jenom 1x a to den po pozitivním ovu testu a víc ani ťuk 😀 😀 😀

fram
9. črc 2010

@martasl stačí jeden šťouch ve správnou chvíli a je to ,přesně jak píše zanet. A vy jste se snažili v tu nejvhodnější dobu, takže je to jen na přírodě. Snad vám to vyjde, ale já už jsem taky skeptická ☹

martasl
10. črc 2010

to se ještě uvidí,jestli to bylo v tu správnou dobu.vlezla na mě ze dne na den angína,v pondělí chci jít k doktorce,už nechci nic přecházet.myslíte,že kdyby se zadařilo,že je nějaký riziko??v posledním těhu se na tom potratu hodně podílela chřipka.prej je chřipka horší,než jiný nemoci v těhu,říkal doktor.

fram
10. črc 2010

@martasl myslím, že ohledně angíny můžeš být v klidu - pokud se zadařilo, tak takhle brzy po oplodnění nemůže mít na mimíse vliv,jen to v pondělí řekni doktorce, kdyby ti musela napsat atb. ,ale to ty víš 😉 Přeju brzké uzdravení.

andi2
10. črc 2010

marti no na každýho to působí jinak.třeba hodně holek co po ET nebo Ketu dostalo nějakou chřipajznu nebo kašel tak se jim to chytlo páč imunita se zajímala o něco jiného než embryjko.Ale myslím,že když se to podchytí včas tak to riziko by nemělo být.A já věřím,že Vám to ted výjde.No já ted před ketem měla taky trošku rýmu a dr.se mě ptal jestli nejsem nemocná tak říkám,že já ne,že je to dobrý.jenom dcera byla nachřapaná.Každopádně si zajdi k dr a uvidíš co Ti řekne . 😉 Vždyt jsou vedra to je děsný já dneska sebou málem sekla si budu muset koupit asi přístroj na měření tlaku bo co jsem jela do práce pro papíry a udělalo se mi tak blbě.tak ted jen ležím většinou. 😉

andi2
10. črc 2010

Přesně tak jak píše Fram hned na začátku by to právě nemělo mít vliv ale řekni dr.že můžeš být popř.těhu. 😉

martasl
10. črc 2010

holky díky,uklidnily jste mě.nechci nic riskovat,ikdyž nevím,jestli se zadařilo nebo ne.mám to dostat 19,tak raději se doktorce zmíním,že ta možnost tady je.

andi-jo,vedra jsou pro těhu děs i takto na začátku.hlavně na sebe dávej pozor a pokud jezdíš autem,tak obvzlášť.a hodně tekutin!!

andi2
10. črc 2010

Marti to se dr.zmin.hele já věřím,že jo,že se zadařilo.Takhle jsem byla těhu i s dcerou vychází mi to skoro stejně ale to nebyly snad takový pařáky.Jj piju hlavně jemně perlivý vody.Vždyt i ty naše dvě králindy jenom leží ani běhat se jim nechce a to maj otevřený výběh a jsou zalezlý. 😉

martasl
12. črc 2010

ahoj.no v krku se to lepší,nechápu.v sobotu rudej krk + čepy a dnes už to vypadá mnohem lépe.a to na to nic neberu,radši,kdyby se náhodou opravdu zadařilo.tak nevim,jestli k té doktorce mám jít.ale asi raději jo,uvidám co mi řekne a domluvím si krev na hormony štítné žlázy.

venku to zase vypadá na pěkný vedro,ani se nebude chtít vylézt ven.

fram
12. črc 2010

@martasl k doktorce zajdi pro svůj klid, jinak bys pořád dumala, proč jsi k ní pro jistotu nešla. To je dobře, že už ti je líp.

martasl
12. črc 2010

fram-tak u doktorky jsem byla a prej se to musí přeléčit.tak mám antibiotika a neschopenku.tak ušetřím 2 dny dovolené,ale zase míň peněz na výplatu. 😖

fram
12. črc 2010

@martasl tak ještěže si šla, na peníze kašli a užívej si volno, zdraví je přednější a co ty víš - třeba máš v pupíku vetřelce, tak musíš být fit 😀

martasl
12. črc 2010

fram,doufám,že máš pravdu.jsem napnutá jak struna,jestli v pondělí ms dorazí nebo ne.
a ty taky,co??věřím tomu,že zítra ty // najdeš.hned informuj,jo?

zanet2009
13. črc 2010

Fram, Martasl-moc Vám držím pěstičky, aby MS nedorazila 😉

zanet2009
13. črc 2010

Jinak já k dr. půjdu až za 2 týdny, protože mi nemá kdo hlídat malou 😢 , tak jsem pořád taková nervózní, kromě těhu testu nic nevím.

martasl
13. črc 2010

ahoj zanet-myslela jsem,že už jsi u doktora byla??v kolikátém bys asi měla být týdnu?a třeba sousedka,partner nebo kamarádka by ti malou nepohlídali?a nebo při nejhorším si ji můžeš vzít s sebou,u vás to nejde?u nás to možný je.já bych asi byla nervozí,co a jak.jestli je všechno v pořádku a určitě ti udělají i utz.prostě bych nevydržela nejít.

jinak díky za držení pěstí,doufám že to pomůže.no a fram nám nedá ani vědět,co a jak... 😅

zanet2009
13. črc 2010

@martasl Nene, nebyla jsem ještě. Podle posl. MS jsem 6+4 ☹ , takže ještě je čas, ale zase si říkám, kdyby byl nějaký problém, raději to ukončit dřív, ale bohužel. Manžel nemůže skončit v práci dřív(nehledě na to, že to ještě neví), malá na nikoho není zvyklá, protože jí nikdo nechtěl nikdy hlídat(a vlastně ani nebylo potřeba) a paní co jí občas hlídá ve městě aby si zvykala na kolektiv dětí má právě teď zrovna dovolenou a bude až posl. týden v červenci.
K dr. jí brát nechci, sestřička nemá čas jí hlídat a do ordinace na vyšetření jí brát nechci, dr. mi určitě bude dělat UTZ spodem, takže opravdu nee a navíc u mého dr. se neobjednává, takže přijdu a prostě čekám a někdy to je i dvě hodiny
No, uvidíme, třeba se tatínek přemůže,ale zatím to nevypadá. 😢

fram
13. črc 2010

Ahoj holky,
v 5 ráno testík, v 7 dorazila mrcha 😠 Takže začínáme další kolo, co nadělám.
marti, držím moc palce, ať tebe to zklamání nečeká.
zanet, žádný problém nebude a nic se ukončovat taky nebude. Půjdeš za dva týdny a bude tam srdíčko jako zvon. Je to asi nekonečný čekání, ale uteče to jako voda,uvidíš. Fakt to manža neví? Jak to vydržíš mu to neříct? To teda smekám.

zanet2009
13. črc 2010

@fram To je mi líto, ale neboj, v tomto kole to vyjde-uvidíš 😉
No zatím jsem to vydržela, protože je stejně protivný, takže se ani nebavíme, tak to není nic těžkého ☹ , máme nějakou krizi a bohužel(bohudík) se zrovna zadařilo. 😖

fram
13. črc 2010

@zanet2009 až mu přineseš fotečku z UZ, tak bude po krizi. Oni i ty vedra na náladě nepřidaj.

martasl
13. črc 2010

zanet-tak neříct manželovi o těhu bych nevydržela,nehledě na to,že má o mé ms velkej přehled.jednou jsem se na to chtěla vymluvit a pějně mě uzemnil.ty máš zase výhodu,že jsi vlastně doma.já makám a práce mám plný zuby,takže jak zjistím těhu,tak se objednávám k doktorovi.máš to teda těžký a jak to děláš,když si potřbuješ rychle něco vyřídit a malou nemůžeš brát s sebou??no ale hlavně ať se vám ty problémy doma vyřeší.vidíš,když už ani nčekáš tak se zadaří. 🙂

fram,s tou ms je to děs.já doufám,že nedorazí,zatím tomu nic nenasvědčuje.prsa mám bolestivý pořád a mám děsně citlivý bradavky.toť vše....takže si ani nemůžu ,,vydedukovat"jestli se zadačilo.a ještě týden čekání,to je děs... 😅

zanet2009
13. črc 2010

@fram tak to asi po krizi nebude 😀 , první těhu jenom okomentoval slovy hm-prostě to nijak neprožívá a vedrem ta nálada nebude, krize už je delší dobu a vedra předtím nebyly 😀

zanet2009
13. črc 2010

@martasl když je to něco hodně důležitého, tak jí hlídá manžel,ale to nebylo mockrát. a od března jí občas dávám na to hlídání, tak když potřebuju něco vyřídit, tak v den, kdy není doma.
Tchýně bydlí cca 15minut pěšky, ale bohužel nehlídá 😠 😢 😢 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru