Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

handm
4. zář 2009

eefi, neboj, to zvladneš a oni to pochopí a podrží tě!! to je jasný, rodina je přesně od toho!! 🙂 držím ti palce.. a taky - na maminky rameni se brečí nejlíp!! 🙂

verunka84
4. zář 2009

tohle je zase další věc, která je u nás každé jinak 😉

já jako bývalá kuřačka, která přestala až v omentě, kdy na testu byly dvě // a pořád nějaké oslavy, kde se pilo .... to se těžko skrývá .... to fakt nejde ... bohužel ....... takže to vlastně věděli všchni, já to sice chtěla nechat jen v kruhu rodiném, ale muž byl tak nadšený ...... 😢 dnes jsme poučeni a hlavně už nekouřím, ani moc nepiju (nikdy jsem nepila, pokud jsme byli autem, byla jsem řidič, dobrá výmluva 🙂 )

dnes vím, že tentokrát to bude jinak, nepoběžím k Dr hned, ale počkám si, nebudu ani testovat hned, ale jelikož jsem měa ukázkovou MS, a zpoždění nikdy nebylo ani den, tak jsem mohla ..... teď kdoví jak to s MS bude, takže nebudu testovat alespoň 10 dní, týden je málo ..... a pak ještě tak týden počkat, abych byla 7-8tt, to už bude srdíčko .... muž říkal, že si mě pohlídá a tentokrát to zvládnem lépe a oznamovat se bude až po 12 tt ...... plán pěkný 🙂 teď jen aby vše klapalo jak má 🙂

eeefi
4. zář 2009

tak ja to nastesti nikde nevytrubovala (az na dve velmi dobre kamaradky), ale mela jsem podobny problem jako veru. sice nekourim, ale na akci si sklenicku s chuti dam (a ze ted o prazdninach tech akci bylo pozehnane!). nastesti se me to podarilo zamaskovat nealko pivem nebo vymluvou na zaludecni problemy atd. 😀
rodicum to rict musim.. mamina stejne na me hned poznala, ze neco neni ok, takze ani nema cenu se tomu branit 🙂

besinka7
4. zář 2009

holčindy, ta to mně se bouhužel už nepodařilo utajit vůbec nic, ani kdybych chtěla, protože moje břicho bylo obrovský ☹ ☹☹ ..... a ono t máte ve finále úplně jedno, rodičové budou stát při nás vždycky a ostatní ať si říkají co chtějí, no ne ? Je to jen Vaše intimní a soukromá věc. Já se po potratu setkala s takovýma blbýma kecama, že to ani nemůžu komentovat, lidi si někdy nevidí do huby a řeknu Vám, některým známí byli ja posedlí, aby zjišťovali "co, jak proč", aby si o tom mohli vykládat doma u večeře ... nikomu jsem nereagovala na sms, je to jen moje osobní věc.ovšm taky jsem v těchto moc těžkých chvílích poznala jak moc hezky se třeba zachovali lidi, od kterých bych to třeba nečekala. no jo, zase pak platí heslo "v nouzi poznáš přítele"

no mooooooc se mi líbí jak jsem tady rozjela téma "malování" ... to je úžasný 🙂 já teda byla taky na bílou, ale teď jsem nahlodaná jako blázen 🙂 jenže ..... my už máme vymalováno a říct teď manžovi, že ještě na barevno, tak mě asi uškrtí 🙂 🙂 🙂

evuliss
autor
4. zář 2009

holky vy jste se teda rozkecaly 😀

evuliss
autor
4. zář 2009

Já jsem si s přítelem pokoušela promluvit už tisíckrát,ale sním to nejde ☹ dnes jsem mu to řekla že nejlepší bude bud pauza nebo rozchod tak uvidíme do večera co se bude dít....
Ted musím běžet,večer napíšu víc...nestíhám vás dočítat,tak všechny mooooooooc zdravím 🙂 😝

besinka7
4. zář 2009

evulissku, určo napiš co přítel !!! držím pěsti 🙂

handm
4. zář 2009

Jejda, takhle to zacalo evulis u nas taky...
pauza, odstehovani (jeho) apak uz tobylo hotovo... tak se drž!!! hlavně měj na paměti, že jde o tebe především!!!! .-) držím palce!!!
já za chvíli půjdu z práce, tak vás pak dočtu zítra nebo po víkendu!! mějte se krásně a užijte si ho co nejlépe!!!
a v pondělí samý hezký zprávy!! 🙂

besinka7
4. zář 2009

handmko: měj krásný víkendík 🙂 papa

andyva
4. zář 2009

Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla ,nedočítám vše,jen chci reagovat na Evulis.Jestli opravdu a od srdce cítíš,že s ním nechceš zestárnout,tak se na něj fakt vykašli,je to jen ztráta času,najdi si někoho jiného,s kým budeš mít děti.Já byla s partnerem sice jen 3 roky,ale přišli jsme spolu o dvě mimi,jedno ve 21 tt-chlapeček a druhé teď nedávno 14tt-holčička,včera jsem byla u vědmy a řekla mi,že jsem potratila proto,že se prostě nechtěly narodit do tohoto vztahu.Hned po potratu jsem se s ním rozešla,je to asi měsíc a něco a líp se mi dýchá,dokonce mám kámoše,se kterým se už začínám oťukávat,no prostě jdu dál.A ještě mi vědma řekla,že někdy v únoru potkám toho pravého a s ním budu mít zdravého syna.Věřím na tyto věci.Držím Ti palce,ukonči to,hlavu vzhůru a jdi dál-ani se nenaděješ a potkáš toho pravého a najednou se bude vše dařit,uvidíš!!!
Evulis a ty nemáš kam jít?Nebo ,proč s ním tak dlouho zůstáváš?

katyna6
4. zář 2009

Ahoj holky,pěkně jste se tady rozjely,zabralo mi hooodně času to všechno dočíst 😀

verunka-já měla po revizi taky takový bolesti,že jsem málem lezla po zdi.Bylo to až 4 den po zákroku a takhle bylbě mi bylo den a noc,u toho jsem měla jakoby hodně moc silnou ms.Přítel mě taky už už chtěl vézt na pohotovost,ale ukecala jsem ho a zvládla to s Brufenem.Ale fakt asi záleží na každé z nás,jak se cítí.měla jsem pak ještě 2 dny bolesti,ale už slabší,stejně jsem na gyn.skončila,naštěstí byly všechny krevní testy v pořádku,zánět žádný,tak mi píchli jen inj.na rychlejší zavinutí dělohy a apk už bylo dobře.Držím ti palečky,ať nejsou žádné komplikace 😉

verunka84
4. zář 2009

katy - jéééé, ty jsi mě uklidnila 🙂

muž mi teď dovezl teploměr, .. normálně digitální a sám pípne, když je naměřeno 🙂 to jsou pokroky dneska 🙂
jsem asi pozadu ..... 🙂
tak jsme se oba měřili a máme oba 36.8 .... takže v pohodě 🙂

teď je mi fajn, v 18:30 mě muž veze do kadeřnice, tak se jen bojím, jak zvládnu to sezení ..... to mě zatím dělá problém ...... ale jdu jen na mytí, .... to od nich miluju 🙂 a na zastřihnutí a zase pak šup do postýlky.

jinak jsem normálně valila očka, jaké dělají nové ibalginy .... teď mi je Tom (nebudu furt psát muž/manžel - to je hrůza 🙂 ) dovezl, mají větší platíčko a k tomu je takový ten obálek z tvrdého papíru jako na HA ....

holky, taky Vám Váš Dr doporučil hned po zákroku brát HA ? ......
já zobu od úterka, prý je to pro "spodek" lepší, tělo se lépe srovná a prý se i lépe "otěhotňuje" potom 🙂 každopádně řekl, že pokud vyloženě nesouhlasím, tak ať zobu .... tak zobu.

A měsc před plánovaným otěhptněním si mám přijít pro Femibion, ......

Jinak jsem se ještěchtěla zeptat, holky, od zákroku je 6ti nedělí a pak 3 měsíce neotěhotnět nebo těch 6 neděl je už zahrnuto v těch 3 měsících, co bychom neměly být těhu ?....... asi spíš to první, že ? .....

pěkný večer 😵

evuliss
autor
4. zář 2009

Andyva- né,já bydlím v domě se svými rodiči a on se přistěhoval ke mě takže má jít kam:šel by zpět k rodičům,ale neumím říct rázně a jednou pro vždy: "Vystěhuj se teď hned" jenže máš pravdu,je to ztráta času!Díky moc...dám vědět ještě večer 😎

katyna6
4. zář 2009

veru-mně se dr.při kontrole taky ptel,jestli chci HA,ale říkala jsem si,že na těch pár měsíců to nemá cenu.jinak jsem různě na diskuzích s holkama probírala,za jak dlouho se znovu snažilkovat a myslím,že budu ráda,když to vydržím ty 2 ms.Což asi budou 3 měsíce od revize.už teď hodně netrpělivě čekám na tu první 😀

evuliss-hm,máš před sebou asi nelehkou a nepříjemnou chvilku,tak ti držím,ať se rozhodneš co nejlíp 😉

dablikolik
4. zář 2009

ahoj holky tak mám smůlu i zítra, pěkně jsem to obrečela. Oni mi v ten čtvrtek krev na Hcg nevzali, ale vzali mi ji až dnes a teď nevědí, zda to klesá nebo stoupá. Před týdnem v úterý jsem měla 280 a dnes jsem měla 680. Pak mě vzali odpoledne na UZ a tam doktor viděl volnou tekutinu a něco u vaječníku a tak má strach mě pustit. Zatím mě nic nebolí a ani zatím nekrvácím. Jsem z toho na nervy a nová krev bude v pondělí a podle toho se uvidí

besinka7
4. zář 2009

dablikoliku, hlavně, že Tě nic nebolí, určitě to bude dobrý, neboj se !! je fakt hodně důležitý, aby na Tebe dali pozor a vše důkladně vyšetřili a doléčili. brzičko půjdeš určitě domů, neboj !! myslíme na Tebe !!

evulissku: držím pěsti !!!!

mateta888
4. zář 2009

handm : já jsem to měla obdobně,brala jsem tozrezervou a nikomu neřekla doku d nebudu mát tři měsíce za sebou a k tomu nedošlo. jenže jsem tam byla přes noc a naši museli chvilku hlídat malou protože manžel chodí na 5 do práce, tak mě máti ještě seřvala tak jsem jí to vrátila, že kdyby jsme nebyli tady tak to ani neví. 😠
(udělali jsme si u našich půdni byt ale je to nervy když se potkáváme jen na dvořë) rozkecala to snad každýmu a takový kecy že si to moc zabírám tak mě dohnali až k tomu že jsem se jich ptala kolikrát potratili oni že jsou tak chytří tak mi dali pokoj 😠 😠 😠

verunko : ha ha ha toto téma je nřešitelné jak to myslíjestli s šestineděli a nebo bez šestinedělí to je natobé, já si naposledy nechala dát prášky protože jsem špinila 4 měsíce a díky nim jsem se dostala do normálu hormony ale poku dnebudu muset atk je nebudu brát 😉 a dotaz na co je ten femibion ? 😕

disbliko : mě pouštěli v sobotu ráno v 7 jsem je ukecal že chici domů hodila smutný očička tak mi brali krev ráno 6 a v 7 byli výsledky v pořádku tak mě pustili zkus to taky jinak neoj bude to dobrý.

evulis : ´posílám spoustu sil neboj to bude dobrý trochu kuráže a pevnou vůli a nehnout ani o píd 😎

katyna6
4. zář 2009

dabli-to je mi líto,že tě ještě nechtějí pustit.Ale zase lepší,když později a úplně v pořádku,než kdyby dřív a pak ses tam musela s nějakým problémem vracet.Tak vydrž! 😉 Mně je jen divný,že nikdy mi krev nebrail.jen před revizí,to mi ani neřekli,na co všechno to je,jen vím,že určitě zjišťovali kr.skupinu a Rh faktor.Ale o Hcg nikdo ani nemluvil.A taky tady hodně holek psalo,že jim brali vzorek na histologii.O tom mi taky nikdo ani neříkal,tak nevím,proč se to někdy bere a jindy ne,nevíte?

evuliss
autor
4. zář 2009

Dablikolik- to je teda zmatek,vydrž to - nervičky na uzdě a posílám hodně sil a pohlazení 😉

Jak jste tady řešila to malování tak já taky miluju barvy ale naposledy jsme malovaly obývák taky klasickou bílou (je to takové čistější nebo co 🙂) a ložnici mám dvě stěny světle fialové a dvě stěny světle modré,ale už bych to chtěla změnit...Jinak všude klasika bílá a koupelna celá žlutá 🙂

Ted jdu něco zase pořešit s přítelem,no určitě to už nemá dlouhého trvání-chtěla bych být zase opravdu šťastná ☹ ale s ním to asi nepůjde...

Besinko-nejprve děkuji že držíš pěsti a máš 100% pravdu pravdoucí že "v nouzi poznáš přítele" to teda platí pořád!

janinac
4. zář 2009

Dabliku ☹ Ty jo, jsem čekala, že napíšeš, že tě ještě dneska pustili ☹ Ale zase je dobře, že jsi pod kontrolou. Kdyby tě pustili domu a ty jsi dostala nějaký zánět tak by to bylo všechno horší...takhle se rychleji dáš do pořádku a hurá do plotu 😉 //

Evulis jestli to fakt tak cítíš tak seber všechnu odvahu a řekni mu to. Zasloužíš si být šťastná.

Katy ono jde asi o tak jak je plod velký a jestli byla vidět srdeční akce. Já byla na revizi ve 14tt, takže nám dělali i pitvu ☹ a na krvi jsem byla až teď pomalu 5 týdnů po revizi.

mateta888
4. zář 2009

janinac : ono asi záleží na koho narazíš v které si nemocnici já si nemůžu stěžovat tady to berou možná až moc
pořádne ale je to lepší, sice jsem pak měla modráky jak kůn protože nemám žíly ale kdyby ti nekleslo
hcg tak tě musí přečistit protože to nesmí být proč to už mi neřekli, Ono je samo osobě divný že už
tam nic nemáš a těhotenský hormon ti letí nahoru . . . 😕 ale bylo to v pořádku jinak by tě ani ne-
pustili

Evulis : nedej se jsme na tvoji straně a ž bude psch v pohodě tak si najdeš bezproblému super chlapa a půjde ti
i mimi samo než mít podvědomě nervy psch je mrcha 😠 držím pěstičky

katyna6
4. zář 2009

janinac-hm,tak to je možná ono.byla jsem na konci 9tt,ale mimi odpovídalo 6-7 týdnu.A na krev asi taky nepůjdu,týden po revizi jsem na ko. byla a mám přijít,jen když MS nedostanu do 6 týdnů.Ale tajně doufám,že se tam ukážu,až budou zase // 😉

handm
4. zář 2009

Ahoj holky, jsem tu na skok a koukám, že jste se pěkně rozepsaly! 🙂)
Evulisku, držím ti palce, ať se rozhodneš jakkoliv! Ale hlavně se rozhodni tak, abys toho nelitovala a měla si pocit, že si o něco třeba v budoucnu nebo i v minulosti nepřišla.. Já než se rozhoupala, že se rozejdu s tím minulým, tak jsem pak vlastně probírala co a jak a zjistila spoustu věcí, že vlastně nežiju a neužívám život, jen přežívám...a to jsem pak už nechtěla, jde jen o to sebrat odvahu a rozmyslet, co chci..

Jinak já se na HA taky ptala doktorky, jestli mám brát, protože jeden doktor mi vysloveně říkal, že by ji vzal ideálně, protože pak je lepší po vysazení šance na otěhu (asi jak je tělo zas zblblý z toho, že nemá OVU, tak v momentě, kdy ji má najednou, tak otěhotní 😝), ale moje doktorka řekla, abych ji nebrala, že je proti, že si to zas rozhasim ty ovulace a menstruace, že je lepší bez toho..
Tak jsem ji poslechla, radši budu bez HA, aspoň čistá bez chemie..

A Veru, nebo kdo se ptal, myslím, že nikdo pořádně neví, jak oni to myslí, ale co jsem tak zkoumala, tak většinou je to tak, že asi 3 měsíce dohromady - tzn dvě MS po revizi, což tak vychází.. My to tedy asi necháme otevřené hned po té první MS.. navíc máme doporučen přerušovanou soulož a kondom, takže když se zadaří i tak, doktorka mě prý nezabije 😀 😀

Jinak mě taky žádné testy na HCG nedělali. Jen mi brali krev na ověření skupiny a RH a pak sice poslali mimi na histologii, ale stejně nic neobjevili..říkala doktorka, že stejně až po třech případech kdyžtak se to víc zkoumá... ty jo tři případy by mě asi kleplo...

Mateta, jojo, já to pořád říkám, že není nic lepšího, než mít rodiče a tchýni co nejdál. my máme ke každému asi 100km, hrozně rádi tam jezdíme, ale na víkend je to tak akorát a jednou za měsíc 🙂 Nedělá to dobrotu jinak je můj názor a pak je to škoda, když se člověk poškorpí nebo přímo rozhádá s vlastní rodinou.. ☹ Tak držím palce, ať se to u vás uklidní a snad všechno vrátí do normálu..

Katy, jak dlouho máš vklastně po revizi??
A Dablicku drz se!! Myslíme na tebe pořád a jsme s tebou! I v té nemocnici zlobivé. Snad bude zítra plno návštěv a brzy tě pustí!! 🙂

A Femibion je taková vylepšená listovka ještě s nějakými dalšími látkami, že?! Myslím, že mi ji doporučoval ten doktor, co chtěl abych brala HA... Moje doktorka mluvila jen o listovce, tak uvidíme. Chci ji jíst od pondělka, když už se na mě sápe ta MS.. abych byla na těhu pak připravená 🙂))

Holky, já se tak těším, že budem mít brzy všechny //
páááááá

handm
4. zář 2009

Jo a besi, papapap a hezký víkend!! A už nemaluj 🙂) Bílá je dobrá! 🙂

verunka84
4. zář 2009

Ahoj holky 🙂

Tak mám umyté vlásky, krásně vyfoukané a hajám s nima v posteli 🙂 no co, i na nemocenské můžu být kočka 🙂🙂🙂

evulis - držím Ti všechny palce ...i já se rozcházela po 5ti letech s přítelem, ale já bydlela u něj .... takže jsem se vracela k rodičům, ale tam to bylo přijato v klidu, sice jsme se z toho oba dostávali rok a nemohli se vidět, prtž to pokaždé skončilo jen jedním způsbem 😉 a to jsme nechtěli ani jeden přitom .......
jde o TVOJE štěstí !!! TVŮJ život to je !!!!! drž se a zvládni to jen e svému štěstí a ke své spokojenosti ...

femibion je vylepšená listovka, spíš tam jde o to, že samotnou listovku nemusí tělo přijmout tak jak by mělo, kdežto tady jsou nějaké látky, které to všechno zařídí :
http://www.femibion.cz/cs/
zadejte si do vyhledávače fembion a vyjede vám spousta zajímavých odkazů 😉 neumím to pořádně vysvětlit 🙂

k té HA - co jsem slyšela i četla, jsem ráda, že mi ji Dr i sám doporučil ... ikdyž každý Dr vám řekne něco jiného, tak jako ze vším ..... kamoška nemohla otěhotnět rok, pak nastoupila z MD do práce a musela slébit, že hned neotěhotní 🙂 a tak na cca 4 měsíce začala brát HA a BUM !!! vysadila v lednu a v dubnu otěhotněla .... 🙂 já právě slyšela, že se lépe s HA pak otěhotní, ale spíše mi jde o to, že se to má s HA lépe srovnat ...

ale ať už je to tak nebo tak, držím nám všem palečky, ať jsme všechny zdravé a brzy tu těhulkujeme ....

jdu si uvařit další čajík a k tomu nějakou sušenku 🙂

krásné sny 🙂

evuliss
autor
4. zář 2009

Ahoj děvčátka!
Tak jsem se vám snažila aspoň z větší části dočíst-no každá máme to svoje trápeníčko,ale většinou převládá optimismus a víra ve // tak to jsem moooc ráda,kočky!

Přítel už šel spát i když dnes byl jak vyměněný po tom co jsem mu řekla že se chci rozejít,ale to už ho asi nezachrání...bude to totiž trvat dva dny a pak z něj zase bude ten stejnej "nanicovák"....
Mě totiž včera nastoupil tatínek do nemocnice na operaci -výměnu kyčle a protože máme malé hospodářství (slepice,králíky,psa) a vždy se o to stará jen táta tak ted to dělá přítel...Řekl mi že jak se taťka z nemocnice vrátí tak se odstěhuje.Ale ne proto že by mi chtěl pomoct (jak já si myslím) ale proto že nechce odejít a předpokládá že do té doby to bude jinak ale já už neustoupím ☹ Doufám že tatínek bude brzy schopen postarat se o zvířátka a přítel tady nebude mít důvod zůstávat 😝

Mateta- řekla jsi to výborně,chci být psychicky v pohodě a tím se změní hodně věcí a pohledů na věc 😅

verunka84
4. zář 2009

evuliss - to s tatínkem je mi moc líto, kočko !!!! ☹

drž se .....

vše dobře dopadne, neboj !!!!

PS: díváte se někdo na ten film Život nebo něco takového ??? s Angelinou .... výýýbornéé ... 😉
nemůžu se od toho zvednout 🙂

evuliss
autor
4. zář 2009

Holky já mám totiž takový "návaly" jednou tak a jednou tak...
Jednu chvílu bych ho zabila a nejraději prohodila oknem ať už tady není a další chvíli si říkám : "co když to bude lepší?"
Ale trvá to už moc dlouho a je to spíš horší než lepší,vždycky mu to vydrží tak 2 dny a pak je to stejný.
Vím na 100% že s ním nechci být celý život a nemůžu už říct "miluji tě" protože bych lhala ☹ ...
Já se totiž přiznám že jsem slaboch a neumím být sama a ta co někomu ubližuje,ale on přece ubližuje mě,ne?
Mám jednoho super kamaráda,dá se říct že se jako by platonicky milujeme,ale nikdy jsme kromě pusy spolu nic neměly,ale chová se ke mě tak jak bych chtěla aby se jednou choval můj přítel-je vtipnej,umí žít,vykládáme si o všem.Můj přítel ho samozřejmě nemá rád a nerad nás spolu vidí,ale já se sním cítím skvěle...Asi by jsme spolu teda ve vztahu být nemohly,to by to celé kamarádství zkazilo a je o 2 roky mladší ale i on mě ted drží trochu nad vodou 🙂
Zítra máme jít večer spolu na panáka na rozveselenou tak uivdím ...
To jsem toho nakecala 😀

KRÁSNÝ PŘÍJEMNÝ VÍKEND S KLÍDKEM A LÁSKOU!!!

evuliss
autor
4. zář 2009

NA TEN FILM JSEM SE DO TED DÍVALA ALE NĚJAK MĚ TO NEVZALO 😠

verunka84
4. zář 2009

evuliss - věta, co když to bude lepší ? ..... to si vůbec nemůžeš říkat, ono to totiž lepší nebude, ty ho znáš dobře .... sama píšeš, že se to vždy vrátí do starých zajetých kolejí ....

PS: tak teď jede Sex ve městě a ten je úúúúplně nej nej nej 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru