Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

janinac
14. srp 2009

Ahoj a když to půjde, tak si sex klidně užij 😉 trochu rozpýlení si tu zasloužíme 😉 ahoj

evuliss
autor
14. srp 2009

No právě že už to rozptýlení bych potřebovala 🙂

besinka7
14. srp 2009

evulissku: já se musím připojit, mně teda dělali IVF proto, že mám špatný hormony a proto jsem dříve ani neovulovala a nemenstruovala, každopádně mi doktoři říkají, že u některých žen se toto všechno může spravit právě tím jedním cyklem IVF kdy do mě ládovali hormony, že se tím jakoby ten organismus nastartuje. no a já měla min. neděli 4 týdny po revizi dělohy a v neděli večer mě šíleně bolelo břícho, ale šíleně, musela jsem si dát taky prášek, abych mohla vůbec spát. no a mrcha to nebyla. tak jsem si tak nějak taky vydedukovala, že by to mohla být ovulace, což by bylo úplně úžasný a jestli teda dostanu sama o sobě do příští neděle MS, tak je to dobré znamení. takže já bych se k názoru janinacky přikláněla 🙂 uvidíme podle MS 🙂 jinak holky co se týče moře, tak mně gynekoložka teda řekla, že je to ten nejlepší nápad, takže hned začátkem září valíme. a když to ještě není po šestinedělí, měl by stačit tampon do moře a umývat se intimním mýdlem, ale moře jako takové je lék a dezinfekce. takže janinacku, krááááásně si to užij 🙂 🙂 🙂

besinka7
14. srp 2009

jo holky a na sexík už se teda taky moc těším .... po 6 měsících abstinence, jsme si s manžou říkali, že už to ani nebudeme umět 🙂

evuliss
autor
14. srp 2009

Ahoj,já měla už 3x IVF a poprvé ted revize,takže nevím co mé tělo blázní-břicho mě bolí už třetí den a mrcha nikde!Pokud by to byla ovulace,holky jak dlouho mě to bude bolet?Taky si musím v noci vzít prášek abych vůbec usnula a pro jistotu jsem si i změřila teplotu,jestli náhodou nemám horečku a nemám ani trochu.Kdyby to byla mrcha tak za 3 dny by už se to "provalilo" ne?Je možné že se to tělo nějak nastartovalo,to by bylo dobře 😉 Každopádně se v útrý zeptám své gyndr. a uvidím.....
Můj přítel odjel pracovně na víkend pryč tak si dám "voraz" a odpočinu si taky...sice k moři nepojedu ale poklábosím s kámoškama a pokud mi bude fajn taky zajdem na vínko 🙂

janinac
14. srp 2009

Besinko jééé moc děkuju...to je super, že má tvoje gynekoložka takový názor...můj doktor by mě nejradši viděl asi v Bohnicích než u moře 😠 Já vím, že jsem teprve 14 dní po revizi a že bych na sebe měla být opatrná, ale vím, že mi moře udělá dobře 😵

Holky to by bylo super, kdyby se Vám těla nastartovali a začali jste mít ovu 😵 že by všechno špatný, bylo i pro něco dobrý????

Budu držet palce, aby mrcha dorazila protože to bude dobrý znamení 😵

besinka7
14. srp 2009

evulissku: já nikdy přirozenou ovu nezažla, takže moc nevím jak by to mělo vypadat, nic méně, takhle jako na MS mě pobolívá břicho občas každý den, ale v tu neděli to bylo takový to bolení jako když jse si píchala hormony a měla jsem ovulaci na IVF, ta proto tak usuzuji. ale trvalo t jen den. jinak holky popisují, že takymoc bolí břicho a že ho mají nafouklé, ale kolik dní to nevím .... každopádně myslím, že normálně ovu probíhá 3-4 dny. ale to nám pak naše gynekoložky musejí zkontrolovat jestli ovu probíhá nebo ne .... a vínečko s kámoškama schvaluji 🙂 pěkně si to užij
janinacku: píšu si už měsíc s kamarádkou, která měla potrat ve 20tt, byla 14 dní po revizi a jela na týden do Chorvatska. Říkala, že se ptala taky gynekologa a ten jí právě řekl, že si má dávat tampón, hodně dodržovat hygienu a jinak jí nic nebrání v tom aby si užívala pobytu u moře (a to měla ještě chudina i laktaci atd. a přesto jela a přijela moc spokojená). a řeknou to všichni .... co jinýho by Ti mohlo prospět než sluníčko a moře, bude to nádhera, takže žádné obavy a šupajdy k moříčku 🙂 my taky valíme za 3 týdny

evuliss
autor
14. srp 2009

Besinko.Díky za radu............když to tak popisuješ tak jo to si taky vzpomínám že při IVF po injekcích když jsem stimulovala mě takhle bolelo bříško.....To mě ani nenapadlo,já spíš čekala mrchu,ale snad příjde,bylo by to pořádku.Pokud 3-4 dny tak zítra už by to mohlo být lepší s tou bolestí 😕
Zatím díky a moře pozdravujte 😀 !!!

besinka7
15. srp 2009

evulissku, dej pak vědět jak to pokračuje, to by mě zajímalo. já dám vědět jestli přišla do konce příštího týdne MS a jestli jo, tak by to bylo dobré znamení 🙂 krásný víkendík holky, zatím papa.

evuliss
autor
15. srp 2009

Takže dnes už mě břicho skoro nebolí (ťuky ťuk-musím to zaklepat!) vydržím zatím normálně bez prášku a mrcha nic,tak doufám že to byla ty 3 dny ovulace!Takže zatím dobrý!
Krásný víkend i vám vypadá to že počasí vyjde!Ozvi se jak to pokračuje,bucu držet palce 🙂

besinka7
15. srp 2009

no tak to je supeeeeer, dobré znamení 🙂 dáme si vědět ....... 🙂 papa zatím

janinac
15. srp 2009

Evulis tak jestli jsi měla takhle silnou ovulaci, tak to vypadá nadějně 😉 Třeba se ti to fakt srovná a budeš už normálně mít ovu...😵 A jestli vyrazíš s kamarádkama na vínko, tak si to moc užij 😵

evuliss
autor
15. srp 2009

Pokud mě nezačně zase bolet břicho 😠 tak vyrazím určitě!Už se těším jak pokecáme!Dnes ale nemám vůbec chuť na jídlo,od rána jsem zatím nic nejedla a protože jsem sama doma ani jsem nevařila,takže si udělám asi pro sebe něco lehkého ať nemám prázdný žaludek...

evuliss
autor
16. srp 2009

Ahoj -besinko,janinac-tak jsme včera s kámoškama docela dobře zapařily 🙂 Břicho už je docela v pohodě....Jen mě trochu děsí představa že ráno po dlouhé době musím vstávat do práce 😢 jsem si trochu odvykla....
Co nového u vás??

besinka7
16. srp 2009

ahojky evulissko, no tak to je paráda, že jsi tak krásně zapařila, to musí být. my jsme teda taky trochu včera zapařili, ale jen s manžou 🙂 zítra po měsíci od toho neštěstí uvidím první kamarádku, tak jse zvědavá ..... do teď mi to nějak nešlo s někým se setkat .... ☹ jinak MS zatím nic, ale ještě mám do příští neděle čas, tak snad přijde ☹ a u Tebe evulissku to byla si jasná ovu, což je supeeeer 🙂 jinak janinacka je asi na dovči nebo není ??? zatím papa, dobrou nocinku a ať se v práci daří a ráno ať se Ti dobře vstává 🙂

janinac
17. srp 2009

Ahoj...na dovču jedeme zítra odpo 😵 Jinak dneska jsem si byla pro výsledky z histolopatologie ☹ jako všechno v pohodě nebylo tam napsaný nic co by mě zarazilo... jen jedna věta: části plodu mužského pohlaví ☹ Hlavně právě ty části ☹ jako že bylo to malý roztrahaný na kousky ☹ hrozná představa ☹

janinac
17. srp 2009

Evulis to je super, že jsi si to tak užila 😵 člověk hned přijde na jiný myšlenky co? 😵 Já byla v pátek a hrozně mi to pomohlo...hlavně to, že jsem se mohla vykecat...i když jsem kamarádky rozbrečela 😅
A Besinko ty taky určitě vyraž a neboj se toho...teda vlastně ty jsi byla dneska že jo? Tak jaký to bylo???

Já jsem se hlavně bála toho jaký to bude vidět se s kamarádkou, která má termín v únoru...jako bych měla já...ale bylo to v pohodě...vůbec mi to nepřišlo divný nebo že bych jí nějak záviděla...prostě fakt v pohodě. Asi je to fakt hodně tím, že vím, čím si museli projít oni a že já už to svoje jedno zlatíčko mám doma.

evuliss
autor
17. srp 2009

Zdravím holky!!
Tak jsem přežila docela v pohodě první den v práci,jeden cizí starší pán mě JEN TAK daroval 3 růže pro radost a to mě udělalo radost,že ještě jsou dobrý lidi 🙂 Trochu mě ale překvapila šéfová vystrašila mě že mě chtějí přřadit pracovat do Brna.To je od nás tak 30 km,půl dne strávím v autobusech a projedu spoustu peněz tak budu doufat že si to rozmyslí ☹
Zítra jedu na kontrolu k gyndr.tak snad už tam bude mít výsledky histolky,já tam totiž dneska pro plnou hlavu v práci zapomněla zavolat,jsem to prostě propásla tu hodinku co jsem měla volat 😖 Tak třeba už to poslaly.
JANINAC-krásnou dovču a užívejte si 😀
Já pořád váhám s tím sexem,jestli jo nebo ne,břicho občas pobolívá tak to nechci pokoušet,no na to se taky zítra zeptám!
Holky zatím ahojky a pokud můžete ozvěte se!

evuliss
autor
17. srp 2009

přeřadit pracovat.......to jsou ale přežblechty 😀

besinka7
17. srp 2009

ahojky janinačku, no to teda je hnusná představa, ale musíme se prostě snažit na tento celý hnus zapomenout, jinak to prostě nejde. já mělateda výsledky z kultivace placenty, tam mi řekli, že jsem tam měla streptokoka, ale že streptokok v těhu je normální, tak nevím ...... asi tam nebyla žádná infekce a to je důležitý, no a patolku budu mít až koncem září ...... jinak jsem byla dneska s tou kámoškou a je to fakt jani, je to pecka, pomůže to, fakt .... jsem ráda, jinak si moooooooc užij dovolenku, dávej na sebe pozor a hned jak se vrátíš, budeme čekat na zážitky 🙂 šťastnou cestu. papa
evulissku: tak to se vůbec nedivím, že Tě to potěšilo, ony takovýto věci potěší strašně moc a zahřeje to na srdíčku. a Brno Ti teda fakt nepřeju a budu držet pěstičky, protože já v Brně bydlím a nesnáším ho ☹, ale třeba se Ti tu bude líbit 🙂 Každopádně to dojíždění je na prd ☹
jinak dej určo vědět co na gyndě, všechno mi musíš napsat, budu čekat.
zatím papa kočky a dobrou nocinku

evuliss
autor
17. srp 2009

Já už jsem právě v Brně pracovala a hrůza největší je to dojíždění,člověk projede spousty peněz a času a taky mám docela strach 😒 ........
Zítra 100% napíšu,asi až večer teda,dobrou noc holčiny

andyva
18. srp 2009

Ahoj holky,mě už břicho vůbec nebolí a ani už nešpiním.Evulis,co ta histolka?Já jdu ke gyndaři až v pondělí,tak jsem taky zvědavka.Taky jsem byla na vínku,jenom mě ale trápí stále únava,nic nevydržím a po jedné sklence jsem fakt měla dost 😉

evuliss
autor
18. srp 2009

Ahoj holky!
Tak jsem přijela od gyndr. výsledky histolky=nic zvláštního,plod ukončil vývoj v 6. týdnu těhotenství,nezjištěny žádné zvláštnosti plodu...........prostě příroda nechtěla............To jsem taky předpokládala že se nic zvláštního nedozvím.....Řekla mi že ta bolest břicha byla ovulace a taky že tělo prožívá hormonální změnu.Už můžeme mít klidně i sexík 🙂 hurááááááá!Dokonce mi poradila ať se snažíme orěhotnět hned dokud je tělo "nastartované" a je tam ta velká ovulace....i když v Caru nám řekly něco jiného.tak to prostě zkusíme!
Jinak zítra a ve čtvrtek se na Koníka vůbec nedostanu,budu v práci od 9 do 23 h takže pěknej mazec!Ozvu se ještě večer nebo v pátek..........
Jinak mě brala stěry z děložního čípku-pro jistotu-výsledky za měsíc....ale jinak vše v pohodě 🙂
Holky držte se Andyvo,také držím palce,já těch skleniček z vínem měla asi 3 ale taky mě to dost zmohlo 😖

besinka7
18. srp 2009

no vidíš to evulissku, tak to je super zpráva, tak jsme měly pravdu, že je to ovulace 🙂 a řekla Ti jak s MS ???? kolikátý Ty jsi týden po revizi ?? řekla Ti taky, že kdyby MS nepřišla, že Ti ji vyvolá ? a čoveče s tím otěhotněním oni fakt říkají každý něco jinýho a já sï stejně myslím, že to ženská má udělat jak to cítí a hotovo ....

dablikolik
18. srp 2009

Ahojda tak každým dnem čekám druhou po revizovou MS a už dvě noci z toho pořádně nespím. Nevím něco v hlavě zase přemýšlí. Ach jo

besinka7
18. srp 2009

dablikolik: jakto, že nemůžeš spinkat, co Tě trápí, že MS nepřichází ??? jinak já teda čekám už 6tý týden na první MS a musím říct, že jsem úplně už v pr .... . je to všechno jakýsi nalevačku, přestávám (a to jsem zatím ani nestihla skoro začít), že to bude v poho a podaří se další těhu ☹

evuliss
autor
18. srp 2009

Besinko- je pravda že každý doktor řekne něco jiného a pak se v tom vyznej,že??Já to cítím tak že snažením to nepokazím,tak proč to nevyzkoušet,když to nešlo tolik let tak by to teď byl stejně zázrak a to doslova!

S MS my to řekla asi tak-ted jsem 4 týden po revizi-takže mám počkat do 6 týdne jeslti do té doby mrcha nepřijde sama,mám začít brát Proveru na upravení cyklu,všechno mě to rozepsala do menstr.kalendáře takže se podle toho zkusím zařídit...

Nemůžeš přestávat věřit v další těhu Besi!!!!Naděje umírá poslední a přestat věřit znamená vzdát to a to nechceš 😉 Pokud nedostaneš mrchu do toho 6 týdne měla bys jít ke gyndr.bud ti dá vyvolávačku nebo něco jako mě Proveru,ale mrcha je základ a pak vzhůru do boje 😀

Diablikolik-přeju ať se dobře vyspinkáš 😎

evuliss
autor
18. srp 2009

takže holky určitě za vámi nahlídnu v pátek nebo sobotu ted to fakt nebudu stíhat,takže se opatrujte!!!nepropadejte smutným náladám a hlavy vzhůru!!!

besinka7
19. srp 2009

evulissku: hodná holka, jsi bojovnice jak má být 🙂 🙂 🙂 tak ať Ti to v práci utíká a ozvi se nám, budme se těšit 🙂 papa .... a neboj, taky to nevzdám, to jsou jen takový ty chvilkový nálady, to bude zase dobrý 🙂

besinka7
20. srp 2009

evuissku: hlásím příchod MS 🙂 🙂 🙂 jsem šťastná jako blecha a tím pádem jsem asi měla taky ovulaci. tak teď budu držet ještě pěstičky já Tobě 🙂 🙂 🙂 napiš jak budeš na PC.papa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru