Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

martasl
21. čer 2010

Dnes jsem si byla vyzvednout recept na listovku a doktor chtěl se mnou mluvit.prej jak to takto ještě chceme dělat.tak mu říkám,že jsem počítala tento měsíc s otěhotněním,že jsme se poctivě obden snažili.prej obden nemá cenu.hlavně v období ovulace.listovku mi dal na 2 měsíce(jinak mi ji dává na 3)a prej od srpna s tím začnem něco dělat.udělá komplet vyšetření,stěry a kkev na prolaktin.říkala jsem mu,že mě pořád dost bolej prsa.prej to může být tím prolaktinem.jestli ho nemám moc.tak uvidíme a snad se to nějak pohne.třeba do té doby budu těhu.je vidět,že s tím sám od sebe chce něco dělat.taj jsem ráda.

andi2
22. čer 2010

Ahoj holky.Tak jsem byla propuštěna už ke svý dr.Srdíčko blikalo a dr.mě teda pustil no.Fotečku mám jsem se ho ptala jako jestli by to nějak šlo.Páč si tohle já u dětí nepamatuju nebo to snad ani ještě nefungovalo. 😉 jinak mykoza na ustupu sliznice už zarudlá není ale mazaz mastí až do ko u svý. 😉 martasl chtěla jsem ti to napsat už dřív ale vidím,že tvůj dr.mě předběhl.mě totiž moje dr.na gyndě brala taky horm.profil a dala mi léky na podporu těhu ale nic platný tak poslala manžu na spermio a pak nás poslala do caru na IUI to nic není to ti zavedou katedr ze spermijkama a je to jo a v době ovu.A ten Prolaktin ten je většinou když nemáš ovulku ale nejsem si jistá.Zkus si udělat v období ovu testy ovulační.Ale jinak máš fain dr. 😉

fram
22. čer 2010

andi, gratulace k srdíčku 🙂 Máte krásný termín porodu 😉 A teď prosím pořádně plivni na monitor, ať jsme tady samý těhule 😀

andi2
22. čer 2010

Ahoj fram.Tak všem tady posílám těhubacily 🙂 fram jo datum je hezký a navíc kdyby to byla holčička tak chcem Verunku a ta má svátek 7.2. 😉 Ale určo to bude dřív už minule mi na hematologii dr.říkal že nechávají tak do 38tt.Takže to bude stejně asi lednáček jako manža a dcera 😉 no uvidíme to je ještě mooc daleko ted jsem ráda za tohle. 😉 Tak ted je na řadě Zanny myslím.A pak další. 😉

fram
22. čer 2010

andi, tak to budete mít v lednu jednu oslavu za druhou 😀 a ani se nebudeš moct opít 😀

zanny
22. čer 2010

Ahoj holky,tak u mně zase smutek..krev negativní ☹

Andi,to je fajn,že je vše v pořádku..opatruj se.

Martasl,tak aspoň že máš dobrého doktora a udělá ti nějaké vyšetření..prolaktin může dělat neplechu.

Steph,nějak ty Kety v R.nevychází..sakra!!!

Já teď ani nevím,co dál..no uvidíme,až se trošku vzpamatuju.
Ostatní zdravím..

angelina987
23. čer 2010

Ahojky holky, tak jsem to nevydržela a testila jsem, dlouho jsem tu nebyla, ale možná si mě některé holky pamatují. Mrkněte na to a říkejte pravdu co vidíte?? 😀 Je dělaný dnes odpoledne, před tím jsem byla čůrat, tak možná rptoo je tak neviditelná

zanet2009
23. čer 2010

@zanny to je mi moc moc moc líto, ale snad se brzy zadaří.

zanet2009
23. čer 2010

@angelina987 já tam dušíka vidím. 😉

zanet2009
23. čer 2010

Jinak já taky přispěju s troškou do mlýna:

zanet2009
23. čer 2010

tady je ještě dnešní

angelina987
23. čer 2010

@zanet2009 No krása, opravdu viditelné, ne jako moje, kolik jsi DC a jaký jsi měla test?

zanet2009
23. čer 2010

@angelina987 dneska jsem 27DC-mamatest.
a ty máš ovu testík nebo těhu? ten zelený proužek mě mate 😕

angelina987
23. čer 2010

@zanet2009 těhu, teda snad 😀 ale ano, je těhu, no tak to máš krásné čárečky a testila jsi ráno?

zanet2009
23. čer 2010

nene, testila jsem kolem 14hod. a jsem asi 14DPO

andi2
23. čer 2010

Ahojda.no holky!To je supr a rovnou dvě najednou!angelino já měla ted taky dušíka takovýho hlavně aby sílil ale já věřím,že ano. 😉 zanet supr jsou krásně vidět to je tak když to už nečekáš tak to je. 😉

zanet2009
23. čer 2010

ano, snad nám budou // sílit a budeme na Vás moci plyvat těhu bacily 😉

andi2
23. čer 2010

No já plivala těhubacily už včera a ještě Vy tak to by bylo aby to nedošlo i na ostatní. 😉 a jdeš zanet na krev?nebo to musíme jen my po umělku po 14 dnech.Jinak se chodí asi dýl vid.

andi2
23. čer 2010

Zanet koukni mi do alba já neměla tak silný ale hlavně sílili aspon o trošku.

zanet2009
23. čer 2010

@andi2 já jsem teď do cca půlky července mimo domov, jsem u mých rodičů na dovolené 😉 ,takže k dr. půjdu až se vrátím domů.Dřív to stejně nemá cenu,ale možná že si sama skočím na krev jako samoplátce-uvidím.

zanet2009
23. čer 2010

@andi2 koukla jsem. na těch fotkách jdou ty čárky vidět asi míň,ne? mi se totiž zdá,že naživo je čárka silnější.

andi2
23. čer 2010

No vidíš jak Ti prospěla dovča u rodičů ani jsi nemusela k moři.jak většina jezdí,že tam otěhotní.

andi2
23. čer 2010

@zanet2009 jo jo naživo je to vidět víc a líp než na fotu.Já měla 6 den po ketu takovýho mini dušíka a na fotce to nebylo vidět.

zanet2009
23. čer 2010

@andi2 já jsem u rodičů sama,ale k moři bych chtěla 😉 ,otěhotněla jsem když jsem ještě byla doma.

andi2
23. čer 2010

zanet tak já bych asi u toho moře ani asi neotěhu my se spoléháme na car.tak snad ted už se bude mimís držet. 😉 tak pak dej vědět to je stejně supr vid. 😉

vecernice
23. čer 2010

ahoj holky, lezu vám sem do zaběhlé diskuze, ale potřebuju poradit. včera jsem byla na revizi, zamlklé těhu v 10tt. život je prostě sviňa ☹
jen mi v nemocnici nějak nedali moc poučení, tak vlastně nevím, co se smí, co nesmí (bláhově jsem zítra chtěla jít na kolo, ale to se prý zrovna nesmí 😀) tak budu ráda za rady 🙂
moc díky

zanet2009
23. čer 2010

@andi2 určitě se mimís bude držet, myslím, že to špatné jsme si už všechny tady vybraly.

jankabry
23. čer 2010

@vecernice: Rituško, strašně nerada Tě vidím tady a ne na říjnovkách ☹ No kolo, lyže a tak nějak náročné sporty zatím ne tak min. první tři dny. Uvidíš ale jak se budeš cítit 😉 Je to spíš o tom. Mi bylo hrozně, fyzicky, psychika taky v háji, ale fyzicky mi bylo hůř a pak jsem po třech dnech od zákroku skončila na kapačkách s tím hematomem a hrozila mi další revize ☹ no hrůza .. ale dostala jsem injekci na stažení dělohy a hematom odešel sám .. pak 14 dní kontroly kvůli pomalu stahující se děloze a nějakým zbytkům sliznice, ale nakonec vše OK.
Tak se hlavně nějak nepřepínej, nezvedej těžké věci a jestli hodně krvácíš, tak ascorutin nebo stačí voda s citronem 😉 a klidně si můžem povídat u nás na říjnovkách 😉

vecernice
23. čer 2010

ahoj janko - mely jsme se obe potakvat na veselejsich tematech, vid?
na rijnovky jeste mam cas, je mi tam ted nejak smutno .....
jinak ja po fyzicky strance v poradku, vcera jsem krvacela, dnes zcela slabe, tak snad vse vyslo. jen uvazuju, zda more nemuze neco zkomplikovat, jaksi mi to v nemocnici nezodpovedeli .... 🙂
dusicka se zahoji, cas je vselek a ty jsi mi prikladem 🙂

andi2
23. čer 2010

😉 Ahoj večernice.Jéjda ☹ jak psala jankabry moc se nepřepínat,nenamáhat bříško.já měla revizi v 8tt za 3 týdny jsem šla naa ko a bylo to v pořádku.problémy jsem neměla ani jsem moc nekrvácela ale každý je jiný akorát ms dorazila dřív po 21dc po revizi .nejhorší je ta psychika ale po 1 ms bude líp známe to tu všechny. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru